Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 hours ago, delgado said:

A znas sta sam hteo reci 😄  Mada bas tuzno za Dejma, deluje da mu je vrhunac bio ono WCF u kojem je bio metliran, a sada ce ljudi nipodastavati njegove vrhunske partije jer Portland ima los skor (imace jos gori, da se razumemo) i nazivace ih empty statsima zbog izostanka rezultata. Tako to ide. 

 

Jbg, sudbina igrača koji ne dostigne timski već samo individualni greatness je da ima i takav narativ. Ko zna - zna i on uspešno odvaja ta dva; a on je taj koji će da živi sa svojom karijerom i postignutim rezultatima. Ne vidim razlog da nam to bude tužno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Kajri

 

Nije da je Dalas imao bog-zna-sta da izgubi, ionako su krs ekipa bez ozbiljne perspektive. Luka od top 5 igraca ima najlosiji supporting cast. Uprava se trudi, ali bez obzira na small market i ostalo, jednostavno su krs.

I ne vidim da ekipa sa tako losom defanzivom (sad kad je Kajri dosao) moze da postigne neki uspeh, max polufinale konfe i to ako im se poklopi da Klipersi ili Kingsi udju u neko ludilo i/ili kurco8olju.

Ali bice zabavni za gledanje.

 

In other news, citam da se Lejkersi interesuju za Bogija, ali ne vidim sta bi oni imali da daju a da Atlanti treba.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 “I can’t sit here and say I’m not disappointed on not being able to land such a talent, but [also] someone that I had great chemistry with, and know I got great chemistry with on the floor, that can help you win championships, in my mind, in my eyes,” he said. “But my focus is shifted now. My focus is shifted back to where it should be and that’s this club now and what we have in the locker room.”

 

Jbt ovako se nisu ponašala ni moja deca kada su imala tri godine😂😂😂😂

 

Dobio si  Dejvisa,dobio si Rasa ćuti i igraj jbt.

 

 

 

Edited by propolis
Slovo
  • Like 10
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, propolis said:

 “I can’t sit here and say I’m not disappointed on not being able to land such a talent, but [also] someone that I had great chemistry with, and know I got great chemistry with on the floor, that can help you win championships, in my mind, in my eyes,” he said. “But my focus is shifted now. My focus is shifted back to where it should be and that’s this club now and what we have in the locker room.”

 

Jbt ovako se nisu ponašala ni moja deca kada su imala tri godine😂😂😂😂

 

Dobio si  Dejvisa,dobio si Rasa ćuti i igraj jbt.

 

 

 

Jbg iako ne opravdavam donekle ga razumijem ( pod velikim je pritiskom jer jos jednom ne uci u PO sa Lejkersima makar i kroz playin je bas udarac za legacy ).

 

Ovo bi bilo ravno samoubistvu za Lejkerse🤦‍♂️

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Miki28 said:

Jbg iako ne opravdavam donekle ga razumijem ( pod velikim je pritiskom jer jos jednom ne uci u PO sa Lejkersima makar i kroz playin je bas udarac za legacy ).

 

Ovo bi bilo ravno samoubistvu za Lejkerse🤦‍♂️

 

Iako mislim da ponekad Miki preteruje sa trolova jem Delgada kroz Lebron sprdnju, stvarno mislim da bi negativno uticalo na Lebronov "amanet" ako ne bi usao u plejof na ovako otvorenom zapadu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, freethrow said:

Ako buyoutuju Russella to znači da bi svako mogao da potpiše sa njim? Hm.

 

zašto bi to uradili (ako ne misliš na russella iz minesote)?

29 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Haha klasicni dannyboy

 

 

 

deni-gnjida, upropastio je donovan mičelu socijalni život; sad je mogao da bira po 5x boroughs a on eto ga u klivlendu. helo afrika, tel mi hajuduin'nau.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...