Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, Miki28 said:

“I don’t want it in a sense because I think it disrespects Wilt Chamberlain, Jerry West -- you know all the guys that prior to me I never had a chance to play against. What everybody is saying I am, I never had the chance to compete against other legends that were prior to me.

 

When I hear it, I cringe a little bit because it’s a little bit embarrassing because no one knows. I never had the chance to, once again, to play against those guys,” Jordan said, per ESPN.

 

Sa druge strane

 

 

Kada stalno imaš potrebu da govoriš o sebi da si najbolji - onda nisi najbolji. 

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Sta da uradi? Jel ti to ozbiljno pitas?

Kad su se svi sklonili 3/4 da bi ovaj jurcao rekord i ocekujes u 4/4 da se pojave i kao sve ok, sad cemo mi. Pa ne igra Cam Thomas u Lejkersima

Izvini, na kraju trece cetvrtine je bilo samo 5 razlike. Sad je Bron kriv, jer su oni nesposobni da igraju, tj. Pelinka je nesposoban da napravi ekipu

 

Posle, jedna od zamerki je da i Bron mora da igra odbranu, pitam se ko je pa igra u Lejkersima. Ako on da 40 poena sa 64%, sta rade ostali?

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Horium said:

Jos samo da vidimo dal ce LAL da pobedi veceras 😃

:roflmao:

 

Odavno ne igraju takmicarske utakmice. Nabijaj statistiku a godisni odmor svakog 15og aprila

5 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Kako je Minesota uspela da primi 49 poen u prvoj cetvrtini u Koloradu?! 

 

Lagano

 

Da Jokic nije izasao prerano primili bi 60

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...