Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Dobar pokušaj za Mavse, potcenjuje se sposobnost obojice da igraju u timu i sa nešto manjim ulogama i sa manje lopte u rukama. Obojica su klač, ako kliknu na leto može da se napravi odlična ekipa, a i ovako mogu daleko.

Bruklin dobio lep paket, videćemo šta će biti sa KD

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

Šta ja znam, jači je sada Dalas, ali treba videti kako će to funkcionisati.

 

Kaže drug, pa ok, fino je izgledao sa KDem, može i sa Lukom. Ja kažem da KD mnogo lakše i brže rešava kada treba, Luka voli da tapka loptu 18 do 20 sekundi.

 

 

 

Kako je funkciionisao sa Jamesom?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam odje u #TeamNets kad je value u pitanju. Dobili su stopgap PG, wing defanzivca na dobrom ugovoru, pik koji moze biti odlican jer postoji realan scenario da Luka nece ni bit u Dallasu do 2029.

Dallas dobio odje tempiranu bombu i dao za njega future pik i 2 najbolja ugovora (startera). Najboljeg defanzivnog igraca trejdovali, bice tesko da odbrane ista ali ce biti muke i od njih se odbraniti. Umjesto da su resign Brunsona, sad trejduju 2 startera i pikove za Irvinga.

Netsi imaju sad solidnu dubinu i za plejof jer imas sad Dinwiddiea, Roycea, DFS i Simmonsa dje ce neko od njih morati na klupu. 

  • Like 9
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Tako je, ne mislim da ce juriti titulu sa Benom i Spenserom.

Mislim da ostaje.
Videli smo kako je tim dobro izgledao s njim pre povrede i pre nego sto se Kyrie vratio a sad su jos popunjeniji i mogu da igraju jos bolju odbranu. DFS je veliko pojacanje u defanzivi a Dinwiddie i Warenn itekako mogu da iznesu minute dok je KD na klupi. Ako se KD vrati u formu koju je imao pre povrede, nece biti lako nijednoj ekipi protiv njih kad krene playoff. Jedna vrlo balansirana ekipa kojoj je jedini minus pod kosem ako moraju da igraju protiv Jokica ili Embiida.

Edited by Radalek
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Pusti Ramazan, ispašće jer sem Luke i Kajrija imaju još 2-3 upotrebljiva igrača u PO. Za ove koji kukumavče kako je njemu dovedena pomoć a Jokiću ne, oko Nikole se gradi tim godinama i odlično su izbalansirani. Fali im moooožda jedan igrač za klupu, ali mislim da mogu živeti i bez toga. Dok je ovo all in potez Dalasa i daju bukvalno sve što imaju. Ogromna kocka koja sumnjam da će se isplatiti jer nemaju izbalansiran roster. Ne mislim da Luka i Kajri nisu kompatibilni, naprotiv, Irving i te kako može da igra kad hoće, ali džabe kad nema ko da igra sa njima. A i odbrana će izgledati kriminalnije nego sad. Ne znam, iz mog ugla ovo je easy W za Bruklin u razmeni, ima KD s kim da igra.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, bodo said:

Saga se nastavlja. 

 

vidim vec krenula rosterbacija na twitteru da li trejdovati aytona, bridgesa i cama johnsona, tj. svu trojicu ili 2/3 plus pikove za Duranta od 35 godina. to bi bio jedan jako kratak championship window od tipa godinu i po dana. I would pass.

 

durant nema fizikalije kao lebron da igra do 40-e, mislim da ce ga vrlo skoro zakaciti decline.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Da bacim hot take za Dalas, ispadaju u prvoj rundi, pre svega zbog Ramazana koji pokriva citavu rundu. Kajri opet nece jesti ceo dan i onda posle prve cetvrtine ce trcati u svlacionicu da nesto pojede.

Kakve ti gluposti pišeš čovječe svaki dan.

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...