Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

12 minutes ago, DameTime said:

 

Jbg, sam je odgovoran za to, ali MVP je dobio fair and square. Ni prvi ni poslednji koji igru iz regularnog dela ne prenosi u plej of. Newflash, to smo već znali, videti pod 2021. godina.

Jokićevi karijerni statsi  u regularnoj sezoni: 20.2/10.5/6.6/55%.

Plej of: 26.4/11.5/6.4/52%.

2021 regularna sezona: 26.4/10.8/8.3/56.6%

2021 plej of: 29.8/11.6/5.0/51%

Embid karijerni statsi u regularnoj sezoni:

27.2/11.2/3.4/50%

Plej of: 24/11.1/2.8/48.4%

 

Sve ovo je bez ovogodišnjeg plej ofa u kojem je Jokić drastično popravio svoje statse, a Embid nastavio da nestaje. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, displejnejm said:

Jokićevi karijerni statsi  u regularnoj sezoni: 20.2/10.5/6.6/55%.

Plej of: 26.4/11.5/6.4/52%.

2021 regularna sezona: 26.4/10.8/8.3/56.6%

2021 plej of: 29.8/11.6/5.0/51%

Embid karijerni statsi u regularnoj sezoni:

27.2/11.2/3.4/50%

Plej of: 24/11.1/2.8/48.4%

 

Sve ovo je bez ovogodišnjeg plej ofa u kojem je Jokić drastično popravio svoje statse, a Embid nastavio da nestaje. 

 

Moj komentar o 2021. godini se odnosio isključivo na Embiida i seriju protiv Atlante. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Oce, od ljudi koji nikad nisu gledali kosarku.

Na kraju se pamte individualne nagrade, ne verujem da će jedan od njih doći do titule. To što ti smatraš da je Jokić bolji, on to mora i da dokaže da je bolji od Embida i za sada mu ide uspešno, jedan MVP više i dve selekcije first all NBA team više.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Dracarys said:

Pazi da Embidara ne uzme i sledeće godine MVP, možda u istoriji bude zapamćen kao veći od Jokića. Nikoli će standard najveći uspeh biti do WCF.

Iskreno ti hvala Grofe, drago mi je da si ovo rekao, pogotovo boldovano :classic_smile:

  • Like 11
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Na kraju se pamte individualne nagrade, ne verujem da će jedan od njih doći do titule. To što ti smatraš da je Jokić bolji, on to mora i da dokaže da je bolji od Embida i za sada mu ide uspešno, jedan MVP više i dve selekcije first all NBA team više.

 

Zašto Jokić ne bi do titule? Na putu su još Lebron sa 38, stakleni Davis, Tatum i Batler.

Link to comment
Share on other sites

koja je fila tuga od ekipe 

onoliko tankovanje, onoliki prvi pikovi da bi okupili ekipu onih koji umeju samo regularku da igraju

 

dok rivers je vensan kole za američko tržište

ne znam kakav je harden bio pre, zadnjih 5 sezona je klovn

mvp mvp-ijevski

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DameTime said:

 

Moj komentar o 2021. godini se odnosio isključivo na Embiida i seriju protiv Atlante. 

Izuini, pošto si opsednuta (u negativnom smislu) Jokićem i uvek navijaš protiv Denvera, podrazumevao sam da i sada njega komentarišeš. 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Nugetlija said:

 

Zašto Jokić ne bi do titule? Na putu su još Lebron sa 38, stakleni Davis, Tatum i Batler.

Teško, deda LeBron i Dejvis u kolicima su prošli put oduvali Nagetse i to sa Džamalom pre povrede.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...