Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, Kvaratskhelia said:

Klay treba da se penzioniše i da počne da se druži Draganom Šakotom. Da igraju šah u parku, domine i da pričaju malo o košarci. Mislim da bi se fino uklopili njih dvojica.

 

Meni Klay deluje da bi trebalo da ode u Montanu kod Phil Jacksona da zajedno puše vutru, cepaju pečurke i kontempliraju o životu. Deluje mi da bi mu prijalo i da je takav tip.

 

In other news, kakvi su ovo dresovi Sunsa? Mislio sam da je neki Estudijantes.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

što se jovića tiče, na početku sezone sam ga gledao malo, kada je igrao 13-15mins i nije bio baš na poziciji centra; često je igrao u paru sa nekim visokim klasičnim bruiserom a bio je i taj smallball centar na cca 5mins, pošto odgovara ekipi da strečuje a ima visinu da zasmeta u u odbrani.

 

kao što već rekoše drugari, svi centri majemija su povređeni, pa bolje da ima minute tu nego nigde.

uostalom, i pokuševski često bude nominalno centar u postavi thundera ako se njemu uopšte može definisati pozicija u odnosu na način na koji igra.

Link to comment
Share on other sites

Meni kod Klaya nije problem samo što loše igra i što su mu procenti grozni a ne stidi se da pripali sve što može, problem je što je nervozan, kurči se i dosta je u fazonu "znaš ti ko sam ja? osvajač 4 prstena, crnjo" i slično. On je uvek bio tihi ubica, ćuti i nagrdi te iz potaje. Ovo sad izgleda kao čovek kome nije ostalo mnogo u tanku pa ide klasičan "naš ti ko sam ja" odbrambeni mehanizam. Nije dobar model ni za ove mlađe igrače. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Užasan je. Zezao sam se sa Uinijem pre neki dan da baulja po predgrađima San Franciska pripit i zadržava prolaznike kao u Rhyme of the ancient mariner with his glittering eye i vadi iz masne bunde prstenje i pokazuje i kaže naš ti ko sam ja breee. Užasno loše je sve podneo.

48 minutes ago, Miki28 said:

Hoces da kazes da bi radije imao Russa u ekipi? 

Nisam to rekao niti napisao. Samo sam hteo da napravim interesantno poređenje jednog od najboljih šutera u ligi sa čovekom kojeg zovu Westbrick, suštinski samo procente šuta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, freethrow said:

Užasan je. Zezao sam se sa Uinijem pre neki dan da baulja po predgrađima San Franciska pripit i zadržava prolaznike kao u Rhyme of the ancient mariner with his glittering eye i vadi iz masne bunde prstenje i pokazuje i kaže naš ti ko sam ja breee. Užasno loše je sve podneo.

Nisam to rekao niti napisao. Samo sam hteo da napravim interesantno poređenje jednog od najboljih šutera u ligi sa čovekom kojeg zovu Westbrick, suštinski samo procente šuta.

 

Uuuu opaka referenca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Dosta toga mu se poklopilo, pre svega povreda Yurtsevena ako ga vec guraju na centra koji ce odsustvovati 3 meseca. Idealna situacija da se ugura konstantno u rotaciju.
Koliko vidim ga Jimmy bas gotivi sto je dodatni plus, nekako mu se sve poklapa a nije da nema ono najbitnije - kosarkaski talenat.

To je to, svaki put kada sam ga gledao video se taj basketball IQ. Ako tako vredno radi ja bi mu već mesta u rotaciji, značilo bi mu to vreme i mislim da ga vredi istrpiti. Sve dok se trudi i dok je disciplinovan, pogotovo u odbrani. 

 

2 hours ago, Shikamaru said:

Ako se pisalo pre o tome izvinjavam se ali baš mi se ne sviđa što ga forsiraju kao centra (ok možda je iznuđeno zbog povreda ali do sada je skoro sva minutaža bila na 5)

Previše je talentovan i kreativan a sa druge strane nema telo da se bije sa strvinama dole, nadam se da je samo privremeno 

Slažem se, mislim da je trojka ili četvorka pozicija za njega i naravno, da mu je lopta više u rukama jer ima sjajan pregled igre. Ali u jednu ruku mi je drago da ga forsiraju tu - da popravi defanzivne nedostatke u svojoj igri. 

 

1 hour ago, uini said:

što se jovića tiče, na početku sezone sam ga gledao malo, kada je igrao 13-15mins i nije bio baš na poziciji centra; često je igrao u paru sa nekim visokim klasičnim bruiserom a bio je i taj smallball centar na cca 5mins, pošto odgovara ekipi da strečuje a ima visinu da zasmeta u u odbrani.

 

kao što već rekoše drugari, svi centri majemija su povređeni, pa bolje da ima minute tu nego nigde.

uostalom, i pokuševski često bude nominalno centar u postavi thundera ako se njemu uopšte može definisati pozicija u odnosu na način na koji igra.

Nemoj da se ljutiš ali imam osećaj da će Jović biti bolji igrač od Pokuševskog, možda čak i ove godine. 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Darko said:

Nemoj da se ljutiš ali imam osećaj da će Jović biti bolji igrač od Pokuševskog, možda čak i ove godine. 

 

nisam ja u fazonu da niko ne sme da bude bolji od pokuševskog, nije ni realno.

uglavnom, sličnost je to što su versatile igrači ali opet, nekako su mi totalno različiti, makar ovo sitno što sam video jovića, u megi ga nisam gledao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad će da me banuju i pogrešno shvate, ali kod Pokua ima malo tog mladi, fini, hrvatski hajpovani talenat i to me plaši, dok je Jovara više bezobrazni, zli Srbenda 🤣 Da igraju jedan na jedan, Jović bi mu dao trojku u poslednjoj sekundi za pobedu 🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Kome smeta jaki Luke Kornet?

 

Udoka sikaner! Dajte momku sansu da igra...

 

25min, 15 poena, 8 skokova, 4 blokade! 100% iz igre! 

 

Poboljsao lateralne kretnje, zastita obruca, atraktivna zakucavanja, pas, sut spolja... 218cm, vise nego pokretan za svoju visinu.

 

Jedan od najkompletnijih centara u Nba trenutno. Kada bi dobijao svaku 25min lagani dabl dabl svaku a ako bi se igralo za njega na post apu i dobijao vise lopti i 30min pao bi tu i neki tripl dabl... Gotovo jedini uz Jokica od visokih koji ima no look pass.

 

Idealan za Evropu po meni sigurno bi bio jedan od najboljih El centara jer mislim da mu vise pase poziciona kosarka, steta. Nadam se vise minuta u Nba za mog brata.

Edited by Brat od Korneta
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...