Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 minutes ago, gggggggg said:

 

ok, to ima smisla :whistling:

 

netreniranom oku to izgleda kao sranje ali kada razumeš da julije meditira a drejmond sprovodi nasilje u porodici, razumećeš celu genijalnost trejda.

drejmond prebije dolana i sa thibsom uspostavi nezavisnu državu gde new media vladaju narativom i sve što knicksi urade bude strava. isto susranje ali je sve strava. julije meditira a poole mu se pridružuje i ostavlja masnicu u prošlos'.

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Džulijus mi deluje kao lik koji bi tokom split ekšna išao u ćošak i onda kada Stef treba da prođe iza njega da primi loptu, podigne lakat i spiči ga u slepoočnicu u punom trku i takve stvari... Da citiram Micu iz vojnog odseka Vračara bagro prekinuću tii školovanje.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

I meni deluje da bi se neki defanzivni specijalista na centru opasno uklopio sa Dejmom i Sajmonsom kao rupčagama u odbrani.

 

Sada je samo pitanje koliko je Portland spreman da plati tog igrača. Noela je trenutno jako lako dobiti. Što se tiče kao prvog centra, mhm, možda Tarner? Poeltl je po meni najmoćniji centar koji je trenutno dostupan, po meni je bolji i od Zubca, jako je napredovao za period u Sparsima.

 

 

Edited by Dracarys
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, DameTime said:

Izvini, nekad ne ukačim odmah da li si ozbiljan ili se sprdaš. Ma mislim da se mora potražiti zamena za Nurkića jer je baš kriminalan, a njega bih klupirala. Ali mislim da će to teško da se desi. 

 

uvek sam ozbiljan kada pricam o noelu.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Dracarys said:

I meni deluje da bi se neki defanzivni specijalista na centru opasno uklopio sa Dejmom i Sajmonsom kao rupčagama u odbrani.

 

Sada je samo pitanje koliko je Portland spreman da plati tog igrača. Noela je trenutno jako lako dobiti. Što se tiče kao prvog centra, mhm, možda Tarner? Poeltl je po meni najmoćniji centar koji je trenutno dostupan, po meni je bolji i od Zubca, jako je napredovao za period u Sparsima.

 

 

 

Ja kad bi tražio defanzivca medju visokim čačkao bih nekog iz Toronta. Tamo imaš atleta koliko hoćeš 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mora se uvesti neko pravilo da tim koji prijavi ovoliko povredjenih bitnih igraca kao Miami veceras, izgubi sluzbeno ili nesto slicno. Ovo nema smisla ovako, sudije jedno 3 4 ocigledna faula ne sviraju, ovima nece imati ko da udje ako ih napuje faulovima. 

 

Hahahha jovic kao da je beli medved, kakve glupe faulove dobija. Teska blamaza nba organizacije je ova utakmica. 

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

On 11/17/2022 at 5:07 PM, Brat od Korneta said:

 

Kome smeta jaki Luke Kornet?

 

Udoka sikaner! Dajte momku sansu da igra...

 

25min, 15 poena, 8 skokova, 4 blokade! 100% iz igre! 

 

Poboljsao lateralne kretnje, zastita obruca, atraktivna zakucavanja, pas, sut spolja... 218cm, vise nego pokretan za svoju visinu.

 

Jedan od najkompletnijih centara u Nba trenutno. Kada bi dobijao svaku 25min lagani dabl dabl svaku a ako bi se igralo za njega na post apu i dobijao vise lopti i 30min pao bi tu i neki tripl dabl... Gotovo jedini uz Jokica od visokih koji ima no look pass.

 

Idealan za Evropu po meni sigurno bi bio jedan od najboljih El centara jer mislim da mu vise pase poziciona kosarka, steta. Nadam se vise minuta u Nba za mog brata.

 

Nastavlja sa 100% iz igre, ovaj put samo 1-1 za 2 i 2-2 sa linije penala.

 

+6 skokova, 1 asist, 1 blokada, za 15min.

 

Cuvaju se specijali napadacki za Korneta za plej of izgleda...

 

Prvi sut da su dali preko njega ove sezone:

 

 

 

Inace procenat iz ovoga vise nego uspesan.

 

IQ 300, odbrana iz buducnosti...

 

Obicno su genijalci svog vremena neshvaceni i shvate ih tek kad njihovo vreme prodje...

Edited by Brat od Korneta
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nini3112 said:

Sta se desava sa Pokusevskim,slabo igra,ima neki info?

 

za 14mins je imao 4-4 iz igre (2-2 za 3) plus 3 blokade i asistenciju. nije lose u najmanju ruku.

 

minuti mu jako variraju od tekme do tekme, kao i svima koji se ne zovu sga ili dort.

...

 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Sprzio Dejvis i Pistonse. Odgledah samo deo poslednje cetvrtine, kolko vidim Sruder igrao 16mins bez posebnog ucinka, Toma Brajant 8p i jedno lepo alejap kucanje sto sam video na instagram prici lakersa. Izborismo se za jos jednu pobedu, mozda mozemo sad i San Antonio kuci u nedelju, posebno ako se King vrati

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...