Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Baš se igraju bojama i idu outside of the box. Mada iskreno volEm plavu boju.

 

Inače, Dame je imao ponudu od Lebrona i AD da pređe u Lejkerse, a čak je razmislio o ponudi. Tj. uzeo je u obzir kako bi sve izgledalo kad bi to uradio.

 

Quote

“I wasn’t even looking at it like a recruiting process,” he added. “The whole time I was like, ‘I play for the Blazers.’ My only point is, let’s give ourselves a chance. I wasn’t sending no shots or sending no threats. I’m just honest. When I get asked a question, I answer the question. Because these questions had never been asked.”

 

“About, ‘Oh, he don’t have a ring,’ and they almost make it seem like you just didn’t do shit because you didn’t win a ring. You got people out there like Charles Barkley and Patrick Ewing, Reggie Miller—these dudes is legends. Come on, man, you can’t take nothing away because they didn’t win a championship.”

 

“People make a joke out of it sometimes, like, ‘Man, he’s too loyal, he don’t want to win, he just want his money,’” he said. “I don’t take nothing away from those guys. I think a lot of times because of my stance on it, people try to put my stance on it as if I’m belittling or I’m saying something bad about the guys that do move. And I’m not. I’m just standing on my square about what I believe. They can do whatever they want; if that’s what makes them happy, then do it.”

 

“I mean, of course I thought about it,” Lillard said. “Like, man, what if that happened? What if I did go? I thought about it. At that point, I was thinking about a lot of things.”

 

By the end of the night, Lillard had a clearer picture of his future.

“I want to win as a Trail Blazer,” Lillard said. “I want to win a championship where I am. I don’t think I would feel the same joy and happiness if I did it elsewhere. I would be happy, no doubt. Like winning a chip, you get that experience.

“But I know how I want it.”

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, freethrow said:

Frensis, Bodo i Stoudamire, ako večeras Klej ne proradi, da vam ga uvaljamo za Kraudera? Dao je toliko izjava i intervjua da ne mogu više.

Iskreno, nisam ispratio ni utakmicu ni izjave dotičnog. Iz nekog razloga se ne mogu saziviti sa ovom ekipom Sunsa. Će biti da sam se ja promijenio. Previše čitam self-help knjige😁. Šta se tiče Kleja, dovoljan je bio onaj zadnji performans u Phoenixu da zaključim da njemu nisu sve na broju. Plain and simple. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

Iskreno, nisam ispratio ni utakmicu ni izjave dotičnog. Iz nekog razloga se ne mogu saziviti sa ovom ekipom Sunsa. Će biti da sam se ja promijenio. Previše čitam self-help knjige😁. Šta se tiče Kleja, dovoljan je bio onaj zadnji performans u Phoenixu da zaključim da njemu nisu sve na broju. Plain and simple. 

 

nema razloga za toliki pesimizam. i dalje imamo top 5 napad, top 5 odbranu, a veći deo sezone igramo bez paula, cama johnsona i crowdera, 3 bitna igraca iz prethodnih sezona. da nije ispustena prednost protiv heata i da smo dobili onu jednu tekmu protiv portlanda bili bi na 11-3.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, stoudemire said:

 

nema razloga za toliki pesimizam. i dalje imamo top 5 napad, top 5 odbranu, a veći deo sezone igramo bez paula, cama johnsona i crowdera, 3 bitna igraca iz prethodnih sezona. da nije ispustena prednost protiv heata i da smo dobili onu jednu tekmu protiv portlanda bili bi na 11-3.

u pravu si. Niti nisam pesimističan jednostavno sam izgubio onaj žar i entuzijazam praćenja. Zato i kažem da je do mene, pomak u percepciji. A jedino moram priznati da me Aytonovo bivstvovanja u klubu   baš nervira. Gomila novaca za centra koji bježi od hustlea i znojnih dresova. Možda se nešto i promijeni po tom pitanju mada sumljam. 

A malo sam i down jer moramo dati eutanazirati 17 godina staru ženkicu. 

Edited by bodo
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

 

Od tako talentovanog visokog praviti samo rol i pop igraca je skrnavljenje kosarke.Bas steta,smesi mu se uloga Bjelice u NBA ili barem u ovom timu.

 

21 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Nisam gledao celu tekmu ali po extended highlightsima Jovic deluje prilicno agresivan i napada kos kada god moze, taj americki mindset ce mu biti izuzetno koristan u NBA. Uspece mali. Nekako mi ima auru pobednika.

Mali je bezobrazan,to je na momente izgledalo  ruzno kada je bio alfa i omega u mladjim kategorijama pa cak nekad i u ABA u Megi.Ali sada kada zna svoju ulogu a ima tu drskost to je skoro sigurno dobro,tako se probija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

 

Ako se pisalo pre o tome izvinjavam se ali baš mi se ne sviđa što ga forsiraju kao centra (ok možda je iznuđeno zbog povreda ali do sada je skoro sva minutaža bila na 5)

Previše je talentovan i kreativan a sa druge strane nema telo da se bije sa strvinama dole, nadam se da je samo privremeno 

Edited by Shikamaru
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Od tako talentovanog visokog praviti samo rol i pop igraca je skrnavljenje kosarke.Bas steta,smesi mu se uloga Bjelice u NBA ili barem u ovom timu.

 

Mali je bezobrazan,to je na momente izgledalo  ruzno kada je bio alfa i omega u mladjim kategorijama pa cak nekad i u ABA u Megi.Ali sada kada zna svoju ulogu a ima tu drskost to je skoro sigurno dobro,tako se probija.


Dosta toga mu se poklopilo, pre svega povreda Yurtsevena ako ga vec guraju na centra koji ce odsustvovati 3 meseca. Idealna situacija da se ugura konstantno u rotaciju.
Koliko vidim ga Jimmy bas gotivi sto je dodatni plus, nekako mu se sve poklapa a nije da nema ono najbitnije - kosarkaski talenat.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Klay za sad ima više pokušaja iz igre nego poena, užasno je neefikasan. Moguće da je i do sad u karijeri imao ovakve slumpove, ali bez sumnje je trenutno minus igrač. Da stvar bude gora, u odbrani često dobija zaduženja da čuva najboljeg protivničkog beka. Naravno, lateralne kretnje su mu drastično sporije pa to izgleda jako loše. Ukoliko ovako nastavi do All Star pauze uz loše rezultate GS, moraće nešto da se mijenja 

 

 

8 minutes ago, Shikamaru said:

Ako se pisalo pre o tome izvinjavam se ali baš mi se ne sviđa što ga forsiraju kao centra (ok možda je iznuđeno zbog povreda ali do sada je skoro sva minutaža bila na 5)

 

 

Pa Bam i Dedmon su im jedini visoki igrači na raspolaganju tako da nemaju izbora (Ne računam Haslema, naravno). Sumnjam da je Jović planiran za ikakvu ulogu ove sezone tako da je dobro što dobija priliku, makar na centru. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...