Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Još jedna utakmica gde se videlo koliko je Partizan napadački potentna ekipa. Tek kad su pali fizički zbog intenzivne odbrane i napunili se faulovima uspeli smo da se odlepimo i ujedno i prelomimo utakmicu iako smo od početka igrali sa ogromnom energijom i naterali ih na puno izgubljenih lopti. 

 

Konačno pametna igra Nedovića, konačno se pojaviše Luke, Mitrović i Vildoza. 

 

Ledeju bih samo poželeo da mu se u životu vrati sve ovo što radi suparnicima.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je sve lakse kada se razigraju Vildoza i Nedovic, a Luka i Petrusev budu spremni da se i potuku malo. Dobra utakmica, bili smo bolji za 20 poena, ali je Partizan drzao sut u zivotu, iako je bilo realno da utakmicu izgube sredinom 3/4.

 

Uz ovakvu igru, mozemo do pete, a onda je sve moguce. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Jel tesko bilo da se Lazarevic ostavi na klupi?

Vildoza i Nedovic se pojavili  Petrusev stidljivo sa baccanja i nekoliko otpadaka nakrkao poene, Martin se borio, Luka pogotovu i onda se samo cekalo da im stane sut. Da smo bili pametniji, koncentrisaniji  vec na poluvremenu bi se odvojili, ali uvek smo radili kako ne treba, Petrusev je zacinio onim zicerom na kraju poluvremena.

Neverovatno da ne umemo da odbranimo zadnji posed na kraju cetvrtine, bas deprimirajuce.

Videcemo, nek bude 2-2 pa da se porvemo u petoj.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tako treba da izgleda odgovor šampiona, makar se ove godine i odrekli trona.

 

U kost, zaraditi poene - a napravili smo zalihu od 22 poena u reketu, tj šutem za dva.

 

Imamo mi i te kako prednosti, a oni mana. Kada Nedović napada direktno igrača, kada se koristi snalažljivost Luke i Petruseva pod kosem, kada Lazic brani Pantera za primer ostalima u EL, kada se obesmisle Exumova zabijanja i ostavi da pivotira u srcu reketa, itd itd.

 

Tada ne pomaže ni fantastičan šut za tri.

 

Nadam se sličnom scenariju u četvrtoj, lepo je nabiti Panteru i Madaru ono što oni sad već regularno izgleda gestikuliraju publici.

  • Like 34
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Odličan baba Mitrović večeras, pošteno je iškolovao Lessorta u drugom poluvremenu. Njegov BBIQ je stvarno visok i uživanje ga je gledati kad koristi tu svoju prednost. Luca se ukazao 🥰 opasna eksplozija energije i u napadu i u odbrani. Facu je veliki borac ali i težak floper + loše šutira ovu seriju. 

  • Like 11
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

 

 Na poluvremenu 

1 hour ago, Kooineeperk said:

Sut za 3p nas ubija, a jedina nada je da cemo ih opteretiti sa faulovima te na taj nacin imati prednost... na dalekom stapu. 

 

Na 52:52  

1 hour ago, Kooineeperk said:

Imam neki osecaj da ih sada lomimo. Pravimo razliku i jedva je drzimo do kraja.

 

I onda pravimo seriju, kojom mislim i da jesmo prelomili... 

 

Na +7 sam bio u fazonu

51 minutes ago, Kooineeperk said:

Daj +10, pa nek probaju da stignu... 

 

Ali smo tek u 4/4 to uspelo... 

 

Ja zadovoljan 🙂 imalo je KKP jedan nalet sa Exumom ali odbranili smo i podigli razliku. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Knipex said:

Još jedna utakmica gde se videlo koliko je Partizan napadački potentna ekipa. Tek kad su pali fizički zbog intenzivne odbrane i napunili se faulovima uspeli smo da se odlepimo i ujedno i prelomimo utakmicu iako smo od početka igrali sa ogromnom energijom i naterali ih na puno izgubljenih lopti. 

 

Konačno pametna igra Nedovića, konačno se pojaviše Luke, Mitrović i Vildoza. 

 

Ledeju bih samo poželeo da mu se u životu vrati sve ovo što radi suparnicima.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dobili smo dvocifreno KKP koji je opet bio blizu 50% za 3. Mnogo raznovrsnija naša igra a posebne pohvale ovog puta zaslužuju Mitrović i Petrušev koji su konačno nadigrali Partizanove visoke. Nedović odličan a i LeBrankove trojke su legle kao melem na ranu. Vildoza napaljen, Martin involviran. Opasan je Partizan jako ali sad kad smo konačno pokazali muda i zube može da se igra. 

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

željku postavili jedno osrednje, jedno glupo pitanje, dušku niti jedno.

Sta su ga pitali? Inace ja nisam cuo vredjanja veceras, ne znam da li je on?

Cilj mi je danas bio da izbegnem prvo pluvreme, na raju stigao na pocetak druge cetvrtine. Bilo je malo brainfartova, ali kraj trece i cetvrta cetvrtina su nacin na koji treba da igramo. Cetvrta utakmica ce biti potpuno drugacija i treba se spremiti na takticke promene.
Ono sto mi je interesantno, u prvoj i drugoj smo mi dosta koristili Dzonija i Lazarevica, a sada su oni koristili Trifunovica kojeg se ne secam u prve dve, mada nisam ni gledao kako treba tako da ispravite me ako gresim. Pocinjem da sumnjam da je to namerno uradjeno iz nekog razloga, odnosno sumnjam da je namesteno. Mozda je glupost, ali eto neka neko izracuna. Sta znam. 
Idemo sada da dobijemo jos jednu, pa da vidimo sta cemo dalje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Strasno bitne obe Laziceve trice, posebno druga, kad je izvukao Kampacov pas.

 

Fakundo mora bolje, veceras je bas bio los. Kad se nisam prevrnula na +3, on se zalete pod kos, Lidej sam na drugoj strani. Mora pametnije od toga.

 

Nadam se da ce i njega ova utakmica malo rasteretiti psihicki.

 

Vildoza i Neda, kao u decembru ❤️

Edited by BojanaCZV
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...