Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

I pored ocajnog suta za tri

I pored ocajnih bacanja

I pored njihovog odlicnog suta za tri

Mi smo ih dobili.

Da ovaj tim ima bar jednog vrsnog sutera bila bi ovde metla lagano.

Ovako ocekujem u cetvrtak +20 a onda u petoj kom opanci kom obojci.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:

Četvrta će biti pakao. Ako se to preživi u petoj je sve moguće. Iskren da budem, nisam pogledao nijednu do sada ali ispratim pomalo šta pišete ovde. Malo više vere u ove momke i Duška.

Isto sve. Jednostavno mi previse stresno. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pacino said:

Sta su ga pitali? Inace ja nisam cuo vredjanja veceras, ne znam da li je on?

 

pa nismo u kontaktu, ne znam ni ja da li je čuo.

korektno je pričao, čestitao zasluženu pobedu, rekao da nije kul bilo ono na zagrevanju ali bez neke drame

 

meni je smešnije bilo to što za duška nema pitanja. jedno makar.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

pa nismo u kontaktu, ne znam ni ja da li je čuo.

korektno je pričao, čestitao zasluženu pobedu, rekao da nije kul bilo ono na zagrevanju ali bez neke drame

 

meni je smešnije bilo to što za duška nema pitanja. jedno makar.

 

Ja bih ga pitala bar koji mu je filing za 4. tekmu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

pa nismo u kontaktu, ne znam ni ja da li je čuo.

korektno je pričao, čestitao zasluženu pobedu, rekao da nije kul bilo ono na zagrevanju ali bez neke drame

 

meni je smešnije bilo to što za duška nema pitanja. jedno makar.

Posle face koju je napravio na prethodnoj konferenciji (sa razlogom naravno), ja bih imao strah da ga pitam za sliku, kako li je tek novinarima. 
Inace, uini, svaka cast za izdrzljivost, evo jos malo pa ce ponoc. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, K.Dot said:

Četvrta će biti pakao. Ako se to preživi u petoj je sve moguće. Iskren da budem, nisam pogledao nijednu do sada ali ispratim pomalo šta pišete ovde. Malo više vere u ove momke i Duška.

Mislim da ce biti jos laksa nego ova vcrs. Sad su i nasi visoki vidjeli kako treba a imacemo sigurno i boljeg Facunda u 4 mecu.

Neda igra fenomenalnu seriju, to se nece promineniti a Luca je zadnjih nedelja na ovom nivou, samo ga ta povreda malo izbacila iz ritma i krenuo nervozno game 2.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DameTime said:

 

Bilo je primetno da fališ na forumu :classic_happy: 

 

Paa, ako možeš, pogledaj. Ne verujem da će biti toliko opasno po živce, očekujem da vaša centarska linija včrs odigra znatno bolje. To je bio verovatno i najveći problem u prve dve utakmice, uz Duškove užasne rotacije. Svakako mislim da dobijate ovu, a uvek možeš da isključiš TV (stream).

 

@NikadProtivKaline nisam te slagala 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Dusko said:

Stvarno bi ovaj Ledej trebao da smanji sa ovakvim padovima i bacanjima. Nije bas on uvek slucajno u ovim situacijama.

 

Sve u svemu, čovek ima neku fiks ideju u glavi da nije strašno ako povredi nekog, ide se dalje, to je teren, možda mu je i neki fetiš. Videh da je i on nešto simulirao na zagrevanju, sve u svemu jedna zanimljiva skupina likova.

 

P.s. Zlobnici bi rekli da si me banovao kad sam to konstatovao pre mesec dana.

Edited by medobrundo
  • Like 17
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Урош19 said:

Nije on prljav 'nate, on to slučajno sve

Trauma iz detinjstva mi je kada mi na svako moje "slucajno sam" otac kaze da slucajno ne postoji... I onda jbg. dobijes sta zasluzis. 
Ledejev otac izgleda da je bio malo drugaciji. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 Hard difenz tranzis ofens pristup, se, tradicionalno, pokazalo kao nesto sto nama s manje talenta (ali ne i zelje!) radi posao. 
 

Dobro smo napunili faulovima njihove kljucne igrace. Dosta su busni bili u drugom delu jer su se cuvali.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kretensko ponasanje dela publike kojima nikakva upozorenja ne pomazu... 😞 

 

S druge strane, ne znam sta reci na ovakve poteze profesionalnih kosarkasa, nasrtanje na navijaca provokatora, je bas nesto sto koristi takvoj situaciji a i prikazivanje srednjeg prsta je ok (video od starijih saigraca). 

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ali koliko je Partizan napadacki talentovaniji tim od nas, kad su i u utakmici gde su jedva mogli da pogledaju na kos i nisu mogli da kroce u reket ubacili 78 poena uz gomilu pogodjenih preteskih suteva. I aj sad da kazes, islo ih je, drugi put nece. Jok, oni tako na redovnom nivou ubacuju. Da smo samo u nekom momentu malo popustili sa odbranom opet bi ubacili blizu 90 poena. Bas je neverovatno da mi protiv njih cele sezone igramo egal, iako stoji da i mi imamo nase prednosti, ali bas je izrazena razlika u individualnom kvalitetu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Mora Faku da vrati za ovo ciglarenje i da u cetvrtoj odigra odlicnu utakmicu. Mnogo energije u odbrani, konacno su se pojavili i nasi visoki, mozda sam malo ostrascen ako kazem da je razlika cak manja od prikazane koliko smo ih udavili u drugom poluvremenu. I dalje bi me iznenadilo da Partizan ne uzme titulu jer ce imati petu na svom terenu, ali barem da se muski pobijemo za istu i ne damo tek tako ono sto je godinama zasluzeno pripadalo nama.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...