Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Mi jedino i možemo da napredujemo do kraja sezone u igri u odbrani, napadački smo tanki a još kad nam je i šut za tri užasan onda nema drugog izbora nego rudarenje u odbrani. Samo što se meni čini da imamo puno svilenih igrača koji baš i nisu skloni rudarenju ali sve se može popraviti ako ima volje a volja zavisi i od redovnosti isplata dogovorenog. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Dragan Mićić said:

Jel nam treba 4-0 do kraja ili imamo prava na jedan kiks?

Virtus 15-19:  

L Real

L Makabi

W Efes

L Valensija

W Armani

 

Armani 15-19: 

W Bajern

L Efes

L Makabi

W Barsa

L Virtus

 

Efes 15-19: 

Armani W

Virtus L

Fener L

Monako L


Zalgiris 15-19: 

Fener L

Monako L

Valensija L

Makabi L

Bajern L

 

Baskonija 15-19:

Alba L

Fener L

Asvel L

Oli L

 

Valensija 16-18: 

L Monako

L Zvezda

W Zalgiris

W Virtus 

L Barselona

 

Ovako bi bili osmi sa skorom od 3-1. Ako Partizan sve izgubi do kraja čak i sedmi. U svakom slučaju samo da Baskonija i Zalgiris izgube sve do kraja i to je to. 

  • Love 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Posle prespavane noći, probudio sam se sa osmehom i zadovoljstvom kakvog majstora u timu imamo. Neko je napisao i slažem se u potpunosti da mi dajemo mali značaj Kampacu. Ovo što on daje na terenu i van njega ja nikad nisam video u Zvezdi. U bilo kojem sportu SD Crvena zvezda.

Mi na kraju sezone da napravimo ogromno okupljanje navijača na Beograd na vodi ispred zgrade gde Kampaco živi i da se napravi performans da se pošalje ljubav i podrška čoveku od navijača da ostane i naredne godine. 😍

Prilicno sam siguran da nam brzo slede dani kad ce se I Kampaco najstrasnije pljuvati medj ciganskom populacijom.

Hint, pogledati postove o Vildozi I Dusku od pre svega nekoliko meseci.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

nisam ni napisao da smo pobedili zbog lošeg šuta, već uprkos lošem šutu, što je ipak neki kvalitet

 

Нисам ни мислио да си то написао већ се надовезао на твој пост и додао што мислим да недостаје. Реално јуче  су били квалитетни одбрана и Факуова енергија а питање је колико би и то било довољно да Басконија заиста није промашила изнад просјека број отворених шутева за њихове стандарде. И даље мислим да тренер и неколико играча морају још више да доприносе иначе ће се показати кад тад на јачим утакмицама. А није да не могу, чињеница је да уз сва Човићева срања која је унио на самом почетку сезоне, постоје бројни параметри који могу и морају бити бољи за завршницу сезоне. Далеко смо од плафона...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Константин said:

 

Нисам ни мислио да си то написао већ се надовезао на твој пост и додао што мислим да недостаје. Реално јуче  су били квалитетни одбрана и Факуова енергија а питање је колико би и то било довољно да Басконија заиста није промашила изнад просјека број отворених шутева за њихове стандарде.

 

zar ti se ne čini da su ove dve stavke u nekakvoj korelaciji?

pri čemu smo i mi promašili bogaoca, za 3, za 2, sa slobodnjaka. nije kao da smo odigrali neku našu uobičajenu šutersku tekmu a oni promašili sve, pa kao, raspala se baskonija k'o stara jugoslavija. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

Slažem se sa goldijem glede naše sezone, jednostavno ne može biti dobra ni da osvojimo abu koja ima sve manji značaj. Naravno da treba pucati na svaki trofej ali ako oba BG tima budu igrala EL onda je težina tog trofeja umanjena.

 

Što ne znači da ne bismo popravili utisak da dobijemo sve utakmice do kraja u EL ali nešto se mora mijenjati ubuduće.

Pitaj ove preko tarabe da li tako misle o trofeju ABA lige... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Константин said:

Басконија заиста није промашила изнад просјека број отворених шутева за њихове стандарде

Kada bole ruke i raspadnes se od izlazaka iz blokova, izgubis snagu od silnih rvanja, oce ruka i da zadrhti i kada si sam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, djura.net said:

Prilicno sam siguran da nam brzo slede dani kad ce se I Kampaco najstrasnije pljuvati medj ciganskom populacijom.

Hint, pogledati postove o Vildozi I Dusku od pre svega nekoliko meseci.

Ja sam prilično siguran da neće. Uvek će se naći neko da pljuje pa makar nam igrao Majkl Dzordan ali većina normalnih koji prate košarku neće.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Baskonija je, ne računajući prvu četvrtinu, dala ukupno 37 poena u preostale 3. Moguće da su se šuterski raspali (nisam gledao utakmicu) ali verujem da ima nešto i do naše odbrane.

 

zvezda 47.4% za 2, 28.1% za 3, 57.9% fts

baskonia 57.6% za 2, 24% za 3, 77.8% fts

 

ubacili smo tri trojke više iz 32 pokušaja (oni 25) i imali smo puno više slobodnih bacanja na onom procentu.

naravno da je odbrana bila ključna, pošto je nedovoljan opis reći da smo mi bedno šutirali, bednije i od njih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

 

Apsolutno saglasan. I to samo iz jednog jedinog razloga - konstantnost.

 

čisto strukturalno - koja i kolika uloga bi bila woltersova pored facunda (koji jasno je, neće ostati ali eto). 15mins do 7mins kada facu delje i kada je gusto?

facu-vildoza-nedović je dobar kombo, jer u suštini imaš uvek dvojicu od trojice na parketu. wolters i facu ne mogu na sg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...