Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

4 hours ago, Laki21 said:

Rado bih se radovao nakon lepe pobede ali baš i ne ide.

 

Jaka Blažić ima poentu, ne što se tiče teorija zavera, već tragikomčnog vođenja tima, jezive nediscipline i sumraka mozga koje smo gledali u najbitnijim utakmicama.

 

Nisam siguran da ćemo ikada dobiti odgovor šta se i naročito ZAŠTO dešavalo, ali svakako bih bio izuzetno zainteresovan da ga čujem.

 

BTW, Vildoza je neverovatno psihički labilan. Sa takvim mindsetom pravo čudo da je dogurao do ovakve karijere.

 

javiće se neki njofra posle desetak godina da kaže ko je uzeo pare😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

edit

vildoza 1/4

lazarevic 0/1

facu 1/6

dobric 1/6

nemanja 4/8

pefi 1/3

petrusev 0/2

bentil 1/2

 

a dobili smo tekmu

 

Тешко да ће овакав шут обезбијеђивати ЕЛ побједе и при том не мислим само за 3п. Добили смо захваљујући одличној одбрани и што је Басконија реално промашила много више отворених шутева него иначе. Њихових 19 изгубљених и 9 украдених лопти за нас то показује, али у статс нема Факуове лудачке енергије која је највише дигла тим који још увијек није ни близу максимума јер имамо још увијек неколико играча који нису ни близу топ форме.

То је Душков задатак бр.1 за даље, за шта је плаћен и одговоран, да се не враћамо на анализе свих погубних Човићевих киксева због чега нам је топ8 научна фантастика.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Константин said:

 

Тешко да ће овакав шут обезбијеђивати ЕЛ побједе и при том не мислим само за 3п.

 

nisam ni napisao da smo pobedili zbog lošeg šuta, već uprkos lošem šutu, što je ipak neki kvalitet

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

edit

vildoza 1/4

lazarevic 0/1

facu 1/6

dobric 1/6

nemanja 4/8

pefi 1/3

petrusev 0/2

bentil 1/2

 

a dobili smo tekmu

Uopste, sut je bio horor. 47% za 2, 28% za 3 i izvanrednih, ili neverovatnih 58% za 1. 

NemanDZa isto za 3 i 1. 

Ide to na bolje, koliko se moze zakljuciti. 

Edited by Inbox
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Wingwalker said:

Vildoza u odbrani šatro "usmerava" ballhandlera otvarajući mu ulaz bez jednog body check-a kao da ovog unutra čeka Tavares. Blokove i dalje prolazi "na kant" kada mu igrač krene u stranu i samo trčkara za njim smetajući pod košem našim visokim na skoku.

Provalili su ga da je odsutan i svilen za hasl i da igra ozbiljnu alibi odbranu.

Petruševa i Martina je Duško večeras i pored mini serija u napadu izvukao nakon prve greške u odbrani a Vildozu je bodrio posle one cigle u ranoj fazi napada.
 

Pa dobro treba reci i da Dusko mnogo bolje poznaje Lucu

On je i na kzs rekao da ne brine za njega

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Laki21 said:

Rado bih se radovao nakon lepe pobede ali baš i ne ide.

 

Jaka Blažić ima poentu, ne što se tiče teorija zavera, već tragikomčnog vođenja tima, jezive nediscipline i sumraka mozga koje smo gledali u najbitnijim utakmicama.

 

Nisam siguran da ćemo ikada dobiti odgovor šta se i naročito ZAŠTO dešavalo, ali svakako bih bio izuzetno zainteresovan da ga čujem.

 

BTW, Vildoza je neverovatno psihički labilan. Sa takvim mindsetom pravo čudo da je dogurao do ovakve karijere.

 

Ja bih se radovao da mi nismo sinoc pokazali da smo mi ne samo one man team u napadu, vec i u odbrani. Da se Kampaco ne ponasa kao mini pitbull (Dada Holande, to je pas a ne ti) mi bismo ispusili sa 30 razlike.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, mister-no said:

Za sledeću sezonu dovesti Berona i Dejvisa, ništa drugo ne dirati.. Ćoki je li teško? Včć pdr?

Inače mislim da će Duško skockati ekipu i do plej ofa aba podići formu..

Beron sa svojim izlascima iz blokova i sutom kojeg poseduje  i uz uslov da Facu kojim čudom ostane to bi bila rapsodija. Šta bješe na kraju Luci? Opet hamstring 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, uini said:

 

nisam ni napisao da smo pobedili zbog lošeg šuta, već uprkos lošem šutu, što je ipak neki kvalitet

To je odlika ipak dobrih ekipa kad usprkos izostanku najvažnijeg elementa pronađeš i druge načine da poentiraš. Čudna smo mi  ekipa ali imamo potencijal. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Slažem se sa goldijem glede naše sezone, jednostavno ne može biti dobra ni da osvojimo abu koja ima sve manji značaj. Naravno da treba pucati na svaki trofej ali ako oba BG tima budu igrala EL onda je težina tog trofeja umanjena.

 

Što ne znači da ne bismo popravili utisak da dobijemo sve utakmice do kraja u EL ali nešto se mora mijenjati ubuduće.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Redstar0356 said:

Ja bih se radovao da mi nismo sinoc pokazali da smo mi ne samo one man team u napadu, vec i u odbrani. Da se Kampaco ne ponasa kao mini pitbull (Dada Holande, to je pas a ne ti) mi bismo ispusili sa 30 razlike.

Mi do dolaska Vildoze i Kampaca i jesmo bili tim koji treba u EL da gubi po 30 razlike

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sector said:

Slažem se sa goldijem glede naše sezone, jednostavno ne može biti dobra ni da osvojimo abu koja ima sve manji značaj. Naravno da treba pucati na svaki trofej ali ako oba BG tima budu igrala EL onda je težina tog trofeja umanjena.

 

Što ne znači da ne bismo popravili utisak da dobijemo sve utakmice do kraja u EL ali nešto se mora mijenjati ubuduće.

Da ipak mi uzmemo trofej, dok ne vidim pečat za to da igraju oba Bg tima nista ne verujem, zna se iz čije kujne to dolazi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posle prespavane noći, probudio sam se sa osmehom i zadovoljstvom kakvog majstora u timu imamo. Neko je napisao i slažem se u potpunosti da mi dajemo mali značaj Kampacu. Ovo što on daje na terenu i van njega ja nikad nisam video u Zvezdi. U bilo kojem sportu SD Crvena zvezda.

Mi na kraju sezone da napravimo ogromno okupljanje navijača na Beograd na vodi ispred zgrade gde Kampaco živi i da se napravi performans da se pošalje ljubav i podrška čoveku od navijača da ostane i naredne godine. 😍

Edited by Čočo
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Perkos2 said:

Mi do dolaska Vildoze i Kampaca i jesmo bili tim koji treba u EL da gubi po 30 razlike

S' tim da smo uspeli od Vildoze da napravimo osrednjeg igraca pa sad prizivamo Ec Vanilicu kome treba dobar sistem igre i trener da se pokaze sto mi nemamo.  I njega bi sjebali. 

Od Hasana F4 centra smo napravili babu dok ga Kampaco nije povratio sinoc.

Od Bentila smo prvo napravili 15.ppg skorera u divljastini a onda drvo. A on svakako nije niti jedno niti drugo. 

 Petruseva smo uspeli da ubijemo u pojam. 

Cela ekipa je izgledala grogirano dok niije Kampaco preuzeo uzde. 

 

Ja generalno ne volim te one man temove. Al dobro u nedostatku kvalitetnog trenera, bar nesto da imamo. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

mozda je sada prilika za hollanda, dok je vildoza opet out, da popravi timske procente u tom segmentu.

 

O ovome drvim mesecima, o užasnom korišćenju resursa koji su na raspolaganju. 

 

Još nekako mogu da razumem to kada su svi zdravi, ali u ovakvim utakmicama apsolutno ne. 

 

Ja zaista volim Dobrića (pa pravio sam mu spot u čast i drugarice i drugovi sa Voksa) ali kad je čovek u kanalu (juče bacio erbol za pola metra sa trojke) a ti imaš na klupi čoveka na njegovoj poziciji kome je valjda jedini forte šut za tri, ti mu ne daš ni sekunda...

Isto i momenti sa Kuzmićem ranije, u tekmama gde nisi mogao da kupiš skok...

 

Ovo sinoć smo dobili zbog rođendana Kampaca i njegove nenormalne energije i stoga što su se ovi šuterski raspali, što im se dešava par puta u sezoni, a ne zbog neke naše briljantne igre..

 

Problemi ostaju, prvi ko bude imao 35-40% šuta za tri protiv nas odraće nas po običaju, čim pružimo ovako kamenjarsku partiju.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Laki21 said:

Problemi ostaju, prvi ko bude imao 35-40% šuta za tri protiv nas odraće nas po običaju, čim pružimo ovako kamenjarsku partiju.

Los sut Baskonije sinoc je bio do nase odbrane. Kada se igra jako u odbrani onda ni sut ne funkcionise, tako da se ne brinem za utakmice gde odigramo jaku odbranu.

26 minutes ago, Redstar0356 said:

Ja generalno ne volim te one man temove. Al dobro u nedostatku kvalitetnog trenera, bar nesto da imamo. 

 

Pa imas li predlog za novog trenera? Mogu li tri puta da pogadjam?

54 minutes ago, Sector said:

Što ne znači da ne bismo popravili utisak da dobijemo sve utakmice do kraja u EL ali nešto se mora mijenjati ubuduće.

Znaci, ako kojim slucajem dobijemo sve 4 i plasiramo se nekim slucajem u TOP8, a ne osvojimo ABA ligu to bi bio uspeh ove sezone?

Ili ako na primer imamo jednu pobedu manje od Partizana, a osvojimo ABA ligu i to je neuspeh?

Pokusavam da shvatim logiku(procitao sam samo tvoj odgovor, pa mozda ne mogu da shvatim ceo kontekst, posto mi je doticni blokiran).

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...