Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

16 minutes ago, Nellthe said:

Kakvo je zdravstveno stanje za veceras, nisam pratio forum/vijesti zbog obaveza zadnjih 5-6 dana

Nedovic i Dobric ce biti u sastavu, Lazic se vratio treninzima.

Team building bio uspjesan, Luca resetovan na fabricka za finis sezone.

Danas rodjendan Facundu, nek mu je sa srecom i da ga obraduju saigraci sa jednom pobjedom💪

Edited by Miki28
typo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

 

Mislim da je računica da ne dobijemo #dakomšijicrknekrava 

Чак и да тако размишљамо и Басконија нас победи тешко да ће комшије извисити из 8, победа против Ефеса их је 80% увела у топ 8. Тако да раскантати вечерас Басконију.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Kankkunen said:

 

Baš sam pisao o njemu u "mlađe kategorije" temi ovih dana.

 

19 poena, 3.3 skoka, 4.3 asistencije i 1.3 ukradene po utakmici, sa super procentima u timu koji je pobedio 10 od 11 utakmica od kada je on stigao. U tih 10 pobeda spadaju i dva prvoplasirana tima na tabeli. Znam da je KRŠ liga, ali opet, dominira sa 17 godina!

 

Da sam ja direktor Zvezdinog tima, sledeće sezone ili bi mi bio starter (zalog za budućnost) ili bi mi bio prva zamena. Ako je toliko talentovan, vredi rizika. Još je jeftin za razliku od drugih opcija.

Edited by Darko
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Darko said:

Baš sam pisao o njemu u "mlađe kategorije" temi ovih dana.

 

19 poena, 3.3 skoka, 4.3 asistencije i 1.3 ukradene po utakmici, sa super procentima u timu koji je pobedio 10 od 11 utakmica od kada je on stigao. U tih 10 pobeda spadaju i dva prvoplasirana tima na tabeli. Znam da je KRŠ liga, ali opet, dominira sa 17 godina!

 

Da sam ja direktor Zvezdinog tima, sledeće sezone ili bi mi bio starter (zalog za budućnost) ili bi mi bio prva zamena. Ako je toliko talentovan, vredi rizika. Još je jeftin za razliku od drugih opcija.

2 је утакмице пропустио са њим имају скор 8-1. Притом има невероватне проценте 67% за 2, 46% за 3 и 84% са бацања. Мора имати место у 12 у следећој сезони.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Kankkunen said:
Quote

Izuzetnu utakmicu odigrao je Nikola Topić, plejmejker rođen 2005. godine i zaista je spektakularno kakve partije beleži u seniorskoj košarci ovaj tinejdžer. Ubacio je 33 poena (10/11 za dva, 3/4 za tri, 4/4 slobodna bacanja), a imao je i 3 skoka, 5 asistencija i po 3 ukradene i izgubljene lopte za 30 minuta na parketu.

 

Lagano je mogao da bude cak i drugi plej u ovoj polusezoni s obzirom na sta lici Vildoza a o Ivanovicu i Markovicu da ne pricam. 

 

Jbt, mogao je da trenira i igra sa Kampacom! 😮

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Lagano je mogao da bude cak i drugi plej u ovoj polusezoni s obzirom na sta lici Vildoza a o Ivanovicu i Markovicu da ne pricam. 

 

Jbt, mogao je da trenira i igra sa Kampacom! 😮

Aj da ne preterujemo ... dobra je odluka da igra KLS, a za dogodine otom - potom.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...