Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

31 minutes ago, L' Imperatore said:

Svaki trener, če imati dobre i slabe utakmice. Neki više, neki manje. Duško tu nije izuzetak, ali mi se čini da je kritika prema njemu preoštra. Današnji poraz jeste težak, ali ja stvarno nebi želeo da vidim na šta bi ova grupa ličila pod nečijim drugim vodstvom. Ustvari, imali smo to prilike da vidimo na samom početku sezone, and it was not pretty...

Ова текма је личила на неке с почетка сезоне...Пс.подржавам Ивановића и једног и другог ...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Da ih igra kad trebaju da budu na terenu. Oola su nizbrdo krenula u 2/4 a izasao sa petorkom luka, Luca, Lazic, Bentil i Dobrinjo u 2 pol.

 

Sve pobjede u EL su donijeli Luca, Nedovic i Petrusev. Pocnes sa Petrusevim 2 pol pa onda spustis na njega pa krenes nesto da radis, da imas neku igru. 

 

@uini nebitna je minutaza, bitni su minuti kada su na terenu. 

Petrusev je usao na -6 i momentum na strani Albe u 4/4 u zadnjih 7-8 minuta. Luca ulazio i izlazio. 

Kreni majstore sa najboljim igracima u 3/4 kad trrba da krenes agresivno a ne da ti Alba usere tu tvoju defanzivnu petorku.

Da nama odlucuju sezonu u EL Dzoni i Pefi zajedno sa Lazarevicem na terenu. 

Po ovom što ti pišeš jedino da igraju 40 minuta.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, uini said:

 

vodili smo 10 razlike celo prvo poluvreme a nedovic nije poceo tekmu, kao sto redovno ne pocinje. jel bi vodili 20 da je poceo?

Verovatno, ali sbbkbb je to.

 

Jebiga, imas prvu ili drugu violinu u ekipi i uvodis ga konstantno posle pocetka ili relativno kasno u utakmicu. neretko smo ovde plakali kako nam je 1. cetvrtina bolna. precesto pocinjemo sa igracima bez poena u rukama i onda uvodis Nedovica koji treba da popravlja rezulatat i tada neretko bira losa resenja i siluje. I tad dolazi taj famozni kontraritam npr. Ili Ivanovic vidi Nedovica kao dzokera, a ne kao prvu violinu? Ako je tako, onda neka resenja vezana za njega imaju vise smisla.

 

Kod Obradovica nosioci igraju po 30+ minuta, kod nas su izgleda i 25 previse. Opsti orgazam vlada kad svi imaju priblizno isti broj minuta, a 25 minuta je vrh vrhova jer prete povrede, umor itd. Nije nego.

 

I meni je jasno da su igraci najveci "krivci", ali ima i do trenera i to po dva osnova. 1. njegov posao je ne dozvoliti da situacija bez nekog vidljivog razloga i iz nehata ode u negativni rezultat; 2. kad je sranje vec u ventilatoru onda igras sa petorkama koje pored odbrane mogu i da isporuce nesto (pre maksimalno) napadacki. A mnogo situacija je bilo gde nisi mogao da dodjes sebi ko sve s kim u istom trenutku igra. Pitanja za veceras: Zasto Kuzmic samo 3 minute? Gde je bio Lazic? Gde je bio Martin?

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Gudura said:

Ma naravno, zena bez, lep grad, vina vrhunska, prezivecemo i tu utakmicu🤣

Ja vodim i zenu I dete 😀😀 tj.najvise i idem zbog deteta i iskustva gostovanja...a i nisam bio u Lionu. Tako da mi tekma bez takmicarskog znacaja malo rusi koncept...da se posluzim jednom metaforom: kao potpis Fakua, tu je, a ne moze da igra. Kako odluciti?!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djura.net said:

Nije los sut (glavni I jedini) problem. Sut nekada ide, nekada ne, ali 13 skokova I 10 asistencija manje je nedopustivo. Nedopustivo.

 

Inace, ima jedan trener, od pre dva dana slobodan kao prica na grani, samo kazem.

Bili bi najluzerskiji klub na svetu ako bi sad oterali Duska i vratili Radonju, koji nas je odjavio zbog grckog ludaka.

  • Like 7
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Usle smo u halu bez problema, jeeej, sele i ja vidim temperatura je lomi.

 

Ja je teram da idemo kuci, ona nece, malo mahala onom zastavicom i prespavala celu utakmicu.

 

I napravi closure bas onakav kakav je bio rezultat, kaze boli je glava, muka joj, hvala Bogu ljudi koji su sedeli ispred nas, svi otisli 🙃

 

Brisem one stolice koliko je moguce i bezimo kuci 😄

 

Sve u svemu, meni je zaista bilo lepo veceras, vratiti se u Pionir posle toliko godina, posebno osecanje ❤️

  • Like 10
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, TB Told said:

Po ovom što ti pišeš jedino da igraju 40 minuta.

A sta mislis da ovih 25 minuta rasporedi tako sto ce Neda i Filip poceti 3/4 a ne odigraju zadnjih par minuta odvaljivanja? 

 

Ti ako si zadovoljan rotacijama, svaka cast. Ja nisam i to nedeljama unazad. Opet ponavlkam, mi bi i kup izgubili da Dusko nije iskljucen. Pomocnik je odradio fenomenalne rotacije.

Edited by Miki28
typo
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni totalno Duskov poraz, totalno pogresne rotacije, forsiranje Dobica i Ivanovica bez nekog valjanog razloga, Nama Nedovic Vildoza i Petrusev moraju da igraju bar 30 min 

1 minute ago, Miki28 said:

A sta mislis da ovih 25 minuta rasporedi tako sto ce Neda i Filip poceti 3/4 a ne odigraju zadnjih par minuta odvaljivanja? 

 

 

Poceo 3/4 bez Nede i Petruseva, ovi prave 6/0 (Lazic i Dobric promasene trice i TO Luke). Izvodi Luku , uvodi Ivanovica koji svojom odbranom uvodi Loa  u mec, i daje mu 10 poena za 5 min.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, leki bg said:

Ja vodim i zenu I dete 😀😀 tj.najvise i idem zbog deteta i iskustva gostovanja...a i nisam bio u Lionu. Tako da mi tekma bez takmicarskog znacaja malo rusi koncept...da se posluzim jednom metaforom: kao potpis Fakua, tu je, a ne moze da igra. Kako odluciti?!

Idemo brate, turizam, uzivanje😎

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pregazila nas u Beogradu klasična švabska pešadija. Sve go prašinar koji igra za raju.

Vildozina najgora partija ove sezone posebno iz ugla važnosti utakmice. Spalite jebene splavove...

Ne verujem da su Nedara, Vildoza i Dobrić dvajsdva puta bacili ciglu jer nisu hteli da slušaju Duška koji je imao bolja rešenja.

Džoni u EL petorci je poklon svakom kasvetnom treneru.

A Radonja kada je polazio zaboravio da povede njega i Pefija. Ispo baja i uzo samo Voltersa.

Link to comment
Share on other sites

Lazarevic igrao 17 min (4 poena i 4 skoka)

Markovic igrao 19 min (  0/1 za 3, 1 asistencija i 2 bacanja imao)

 

Da je mali Topic igrao imao bi sigurno vece brojke od Markovica a i napredovao bi samo tako u karijeri.

Sta je Markovic uradio za 19 min - Nista! Zasto njemu tolika minutaza nije mi jasno.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Markovica i Ivanovica stvarno ne zelim vise da gledam u EL. Ne mora Kampaco ubuduce, vec da se izbalansira ekipa i odstrane polovnjaci i posebno penzioneri.

Uz to, nama unutrasnja igra evo vec dve godine zavisi od Luke Mitrovica, uz duzno postovanje decku.

Lesor je bio na izvolte za verovatno slican novac koji Martin dobija za nista, zar je toliko tesko bilo da neko iz kluba izlista injury chart pre potpisa.

Poslednji iole dobar centar je bio Noko, koji je zavrsio u Koreji.

Izem ti taj skauting. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, BojanaCZV said:

Usle smo u halu bez problema, jeeej, sele i ja vidim temperatura je lomi.

 

Ja je teram da idemo kuci, ona nece, malo mahala onom zastavicom i prespavala celu utakmicu.

 

I napravi closure bas onakav kakav je bio rezultat, kaze boli je glava, muka joj, hvala Bogu ljudi koji su sedeli ispred nas, svi otisli 🙃

 

Brisem one stolice koliko je moguce i bezimo kuci 😄

 

Sve u svemu, meni je zaista bilo lepo veceras, vratiti se u Pionir posle toliko godina, posebno osecanje ❤️

Makar si se ti lepo provela sa cerkicom. Nadam se da ti nije pokvarilo  sa cerkicom i da je dobro.

 

Rezlutat je manje bitan.

 

To ostavi nama mrsimudima. :D

Edited by Don Dusko
  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, MisaF said:

Lazarevic igrao 17 min (4 poena i 4 skoka)

Markovic igrao 19 min (  0/1 za 3, 1 asistencija i 2 bacanja imao)

 

Da je mali Topic igrao imao bi sigurno vece brojke od Markovica a i napredovao bi samo tako u karijeri.

Sta je Markovic uradio za 19 min - Nista! Zasto njemu tolika minutaza nije mi jasno.

 

Sta je Markovic uradio od kako je dosao?

Ako i odigra poneku ok utakmicu to je jednostavno premali doprinos ali valjda nas je vecina i  znala da ce biti tako.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cavani said:

Markovica i Ivanovica stvarno ne zelim vise da gledam u EL. Ne mora Kampaco ubuduce, vec da se izbalansira ekipa i odstrane polovnjaci i posebno penzioneri.

Uz to, nama unutrasnja igra evo vec dve godine zavisi od Luke Mitrovica, uz duzno postovanje decku.

Lesor je bio na izvolte za verovatno slican novac koji Martin dobija za nista, zar je toliko tesko bilo da neko iz kluba izlista injury chart pre potpisa.

Poslednji iole dobar centar je bio Noko, koji je zavrsio u Koreji.

Izem ti taj skauting. 

 

Nije strasno, meni dodje da kazem da Zvezdu vise ne zelim da gledam u EL...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Carl Johnson said:

Koliko ovde ima ekstremista, sunce ti jebem, ili tron ili propast, sredina je za druge.

 

Ljubitelji kosarke malo tamnije puti, da li ste svesni koliko je ovaj roster NAKARADNO sklepan? Mi smo bez Fakua verovatno kada izvuces prosek, ma sigurno smo najgora ekipa u ovoj ligi. Nista nije sramota, niti je Dusko prolupao.

 

Plasim se sta bi bio ekstreman stav ako je ovo gore umeren? :classic_unsure:

 

Vec sam pisao, i KKP i KKCZ su tu negde izmedju 10. i 13. pozicije po kvalitetu i iskustvu igraca u evroligi, videlo se u oba medjusobna evroligaska meca da se radi o skoro pa podjednakim ekipama. Naravno, pisem o KKCZ bez Campazza, a jasno je da je Campazzo dosao ne zbog toga sto je ekipi nedostajao jos jedan plej (jer bi onda ranije bili otpusteni Ivanovic ili Markovic) nego zato sto se videla sansa i za F4 (odnosno, neko odozgo je prepoznao momenat da se reaguje sa "finansijskom injekcijom" u vidu Meridian beta).

 

Tako da je cela ova sezona bez plasmana u TOP 16 realno neuspesna - to sto ce sad mnogi da napisu kako je pola ekipe za EC, pa kako je onda ta ista ekipa imala ucinak od 10-2 u EL u jednom periodu (racunajuci tu i Miroticevu trojku koja nije trebalo da bude priznata)? Bice da ipak ekipa i nije slabog kvaliteta, za EC.

 

Zarpavo, bez Campazza (kao i bez Raduljice, Hollanda/Ilica i Kuzmica) ova ekipa bi i licila na neku ratnicku pricu kao sto je Zalgiris - nema se neograniceno novca da se baca na igrace koji skoro pa ne igraju, nema se novca za ultraskupa pojacanja, igra se mec po mec, sa snom o TOP8, pa o F4 i tako dok se san ne zavrsi. Kad je dosao Campazzo i kad je bilo price oko Polonare (a otkaz Bentilu se nigde nije spominjao) jasno je da neko sa drzavnog vrha poceo da se zanima za EL negde krajem novembra i to se pretvorilo u klasicnu bogatasku EL pricu.

 

Eto, ironija ce da bude da je ekipa toliko cekala tog Campazza da se pogubila u poslednjih mesec do dva i prosula skoro svo mleko iz kofe.

 

Naravno, sanse i dalje postoje, ali sada i pritisak radi protiv ekipe - treba dobiti sve meceve osim Barce, kad se zna da je svaki sledeci poraz i kraj igre za ovu sezonu.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nek Magistar obavi razgovor sa Ivanovićem i vidi šta se dešava s njim, zašto je sišao s uma i zbog čega mesec i po dana gledamo besmisao na terenu.

 

Zašto pola vremena igramo u suludim rotacijama, zašto akcije koje smo igrali u prvih mesec dana više ne postoje, zašto ekipa u verovatno ključnoj utakmici za prolaz dalje u EL nije motivisana, zašto mu dva centra ne vide parkete u toj kjučnoj utakmici, zašto čak i ne pokušavamao da eksplatišemo mismečeve, zašto smo u potpunosti odustali od igre u tranziciji, zašto se ne vraćamo u odbranu i još hiljadu zašto.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, medobrundo said:

 

Jel si mogao više da izbaksuziraš 🙂

 

Šta je ovo bilo bem ti....ovo je najgora utakmica koju smo odigrali ove sezone računajući sve one i pod Vladom J.

 

Nerealna sezona do sada u svakom segmentu, nerealne stvari se dešavaju.

Videćemo kako će se završiti jer deluje da je svaki scenario moguć.

 

Imam sezonsku redovno i idem na košarku 20 godina,ali ovo do sada nisam video, ništa slično, bez obzira na večerasnju utakmicu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, goldberg said:

 

 

Naravno, sanse i dalje postoje, ali sada i pritisak radi protiv ekipe - treba dobiti sve meceve osim Barce, kad se zna da je svaki sledeci poraz i kraj igre za ovu sezonu.

Dobićemo (onda) i Barsu :classic_wink:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nekima je smešna bila priča da će Vildozu destabilizovati raskid sa devojkom, ali eto njega danas, najviše izgubljenih lopti ove sezone, totalno bez koncentracije kao da je mislima bio negde drugde, a ne na utakmici. I to protiv ekipe koja nije defanzivno na nekom nivou.

Možda je glupost, možda je smešna stvar da te toliko poremeti, ali imali smo našeg najboljeg igrača u Evroligi ove sezone koji je totalno odsutan bio. Kada on odigra tako, od koga se najviše očekuje, šta možemo reći za druge igrače. Nedović jeste šutirao trojke 1/9, ali je kreirao, bio fokusiran i nesrećno je par lopti izašlo iz obruča. Ne možeš kriviti igrača ako omaši šut, ali možeš ako ne da sve od sebe i ne bude glavom u utakmici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam izvukao jednu pouku večeras,a to je da im se više nikad ne daje 2(dva) slobodna dana u sezoni.😂😂😂😂

 

 

 

Svima se desi baš loš dan,a nama se večeras desio mrak. Naše udarne igle su imale 3 od 23 za tri poena i tu se svaka priča o akcijama, zamislima,idejama,planovima završila.

 

Ozbiljni timovi prave plan i na osnovu tog plana se prave ciljevi za tu sezonu.

Šta smo mi uradili na početku sezone?

Kakav nam je plan bio? 

Ne ide sa ho-ruk planovima u TOP 8, ekipe rade na tome godinama,a pogotovo na F4.

 

Prošao je još jedan dan u ofisu, loš. Peglamo dalje podignute glave jer još dosta bitaka ima da bijemo i za mračenja, raskide i ostale gluposti nemamo vremena.

Edited by propolis
Igracemo mi još dobre košarke ove sezone!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...