Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, leki bg said:

Ja samo bukirao smestaj sa free cancellation, dogovorio sa tipom iz Astraballe da mi ostavi 2 karte kad ih puste i sad trenutno se lomim. 😢 

 

Ako se lomis da ideš zbog toga da li ćemo da pobedimo ili izgubimo nemoj da ideš....

 

Nikad o tome ne bih razmišljao kada bi imao bilo kakvu šansu da odem😉

Zvezda se uvek voli!!!

Edited by propolis
Lepo Jokić rekao, ne vole ljudi u Srbiji košarku nego pobede☝️
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, propolis said:

 

Ako se lomis da ideš zbog toga da li ćemo da pobedimo ili izgubimo nemoj da ideš....

 

Nikad o tome ne bih razmišljao kada bi imao bilo kakvu šansu da odem😉

Zvezda se uvek voli!!!

Imas sansu da odes kao i svako, za jednu osobu ne treba vise od 500eur i to produzeni vikend.

 

Lomim se jer cu ja licno da puknem 1.5k eur za 3 dana, a idem na Madrid open vec pocetkom maja.

... odgledao live celu Uvalin/Nikitovic sezonu, kod mene se pitanje zelje gledanja Zvezde ne postavlja. Cak mi je malo uvredljivo...

Edited by leki bg
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dusko je popizdeo na Martina kada mu je igrac istrcao kontru i ostao sam pod kosem sto je nedopustivo za centra. Posle je napravio jos neku glupost valjda oko gradjenja igraca i kada ga je Dusko zamenio, Martin je odbio da ga slusa sta ima da mu kaze. To je nedopustivo, trebalo je da ga posalje u svlacionicu ne samo da ga klupira.

Verovatno zato Martin nije ni igrao vise. 

 

Ali meni su najzalosnija identicna otvaranja Bentila posle pika, koja su uvek ista, koja uvek idu u pop i gde je totalno bezopasan. Cak nijednom nije ni sutirao odatle.

 

A u drugom poluvremenu jednom prilikom Bentil nije ni video da mu je Nedovic napravio blok i da je bila akcija za njega, ono kad je Ivanovic imao samog Lazica u korneru pa je umesto da posalje Lazicu vratio loptu Vildozi i gde je puklo sve. Kakva smejurija veceras. Stvarno se ne zna ko je bio gori.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, leki bg said:

Imas sansu da odes kao i svako, za jednu osobu ne treba vise od 500eur i to produzeni vikend.

 

Lomim se jer cu ja licno da puknem 1.5k eur za 3 dana, a idem na Madrid open vec pocetkom maja.

... odgledao live celu Uvalin/Nikitovic sezonu, kod mene se pitanje zelje gledanja Zvezde ne postavlja. Cak mi je malo uvredljivo...

 

Lepe su to sume novca...a za Uvalin sezonu orden treba da dobiješ!!!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Znam da sam negde na polovini druge četvrtine pogledao semafor i video da se 10 naših igrača upisalo, odnosno da jedini nisu Lazić i Martin - a obojica su igrali. Dakle, mi smo za 15 minuta promenili 12 igrača. Za mene je to potpuno sumanuta i besmislena rotacija u ovom delu sezone. Igrači su delovali potpuno nespremno na sve ono što je @Guru danas lepo ispisao i izanalizirao. Brdo poena su nam dali iz katovanja, i "brzog centra" i napada u leđa. Poprilično su nas razbili na postu i u skoku. Što se mene tiče, ekipa je bila taktički potpuno nespremna za ovu utakmicu. Kada je Alba videla na šta ličimo i da nam se igra zasniva na silovanju za 3 koje proizilazi iz nervoze, bezidejnosti i nemoći, potpuno su preuzeli kontrolu tempa i bukvalno crtali po terenu u drugom poluvremenu. Naravno da iz takvog osećaja moći onda dođu i pogođeni šutevi, koji su nas do kraja zakopali. Za mene je to pre svega trenerski fejl, da ekipa do te mere bude nespremna taktički - da ne uspeva da stvori jedan missmatch koji može da eksploatiše, a da se druge bude razbijana kretnjama.

 

Uopšte nije slučajno da u takvim situacijama i igrači odigraju svoje najgore partije. Samo, za razliku od verovatno većine, smatram da su takve partije posledica tog razaranja, a ne uzrok.

 

 

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jedna od vecih blamaza, i to bas onda kad mozes da se vratis u borbu za top8. 

Hteli mi to da priznamo ili ne, nemamo mi mentalitet za neki veci uspeh, svaki put u ovih par sezona kada se ocekivao iskorak vise, mi smo odigrali najgore meceve i izgledali smesno. A onda standardno ide "aba je bitna" fraza. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, BojanaCZV said:

Usle smo u halu bez problema, jeeej, sele i ja vidim temperatura je lomi.

Ja je teram da idemo kuci, ona nece, malo mahala onom zastavicom i prespavala celu utakmicu.

I napravi closure bas onakav kakav je bio rezultat, kaze boli je glava, muka joj, hvala Bogu ljudi koji su sedeli ispred nas, svi otisli 🙃

Brisem one stolice koliko je moguce i bezimo kuci 😄

Sve u svemu, meni je zaista bilo lepo veceras, vratiti se u Pionir posle toliko godina, posebno osecanje ❤️

Oa0JXpm.gif

:classic_biggrin:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

Ne bih da širim pesimizam, ali mislim da je ovo definitivno utakmica koja prelama sezonu i da će nam kola sada krenuti dosta nizbrdo. Kampacov debi će to malo ublažiti, ali ovaj poraz od Albe verujem da je prilično demoralisao igrače, koji i inače igraju u prilično lošoj formi poslednjih mesec dana. Živimo od dobrog dana Nedovića i ludila Vildoze, koji je potpuno odsutan. Očigledno je da na njega prilično utiču dešavanja van terena. Once again, od jebene Albe. Pa kako ćemo dobiti Efes, Fener? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Ne bih da širim pesimizam, ali mislim da je ovo definitivno utakmica koja prelama sezonu i da će nam kola sada krenuti dosta nizbrdo. Kampacov debi će to malo ublažiti, ali ovaj poraz od Albe verujem da je prilično demoralisao igrače, koji i inače igraju u prilično lošoj formi poslednjih mesec dana. Živimo od dobrog dana Nedovića i ludila Vildoze, koji je potpuno odsutan. Očigledno je da na njega prilično utiču dešavanja van terena. Once again, od jebene Albe. Pa kako ćemo dobiti Efes, Fener? 

7 pobeda od 9 utakmmica vam treba za prolaz.
Od toga su 2 stavrno teske, dolazi vam oly i gostujete barseloni

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vildoza je počeo dobro u odbrani, ali pasivno u napadu sa druge strane Nedović je napadački krenuo lepo i baš sam mislio da će imati dobru utakmicu. Međutim i pored vođstva u prvoj četvrtini svi centri sem Kuzmića su igrali loše. Martin je bio kriminalan čak se i Luca nešto drao na njega.

Džoni je odlično zamenio Lucu , bio bolji od njega u prvom poluvremenu, zato je verovatno i počeo drugo. 

Duškova jedina greška je što nije pokušao sa 5-6 Kuzmićevih minuta da zatvori reket jer su nam u reketu pravili najviše problema i što Vildozu i Dobrića nije zakucao na klupu kao Martina jer su bili jednako loši. Trebali smo da igramo više na Petruševa.

Generalno svi su ušli ležerno u ovu utakmicu od stručnog štaba do igrača, zato poraz. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

kako su usli lezerno, kada upravo u pocetku posta lepo i pojedinacno opisujes nas start tekme?

 

ja zaista nemam dilemu da smo usli vrlo fokusirano u mec, igra i rez su bili na dobrom nivou.

 

drugo poluvreme je serija losih odluka ali i cinjenica da smo nadigrani, od igraca i trenera koji znaju sta rade i ide im, iako bi mi kao navijaci sad odjednom takve da rutiniramo a da se borimo sa efesom i barcom na jednu loptu, jer smo nobles.

Link to comment
Share on other sites

Gubimo od Bajerna tamo to sam ubeđen.

 

Velika je sramota sinocna utakmica, pristup igri, ma sve zivo.

 

Za nas je evrokup top takmicenje problem je samo sto je to nama ispod casti da igramo kao da je neuspeh osvojiti evrokup, kao da ne znamo, neki koji rade u klubu verovatno i ne znaju, kako smo podneli i sta bismo dali da smo pobedili Meš Veronu da se ne vracam dalje u proslost.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jos jedna evroligaska sezona zazaborav.

Jos jedna sezona bacena.

Ko zna koja po redu u poslednjih 10 godina.

Jos jedna sezona gde je DOBAR budzet ulupan u poluigrace koji da im nije Zvezde Evroligu bi mogli da gledaju samo ako imaju Sportklub. 

Jos jedna sezona gde slepamo ove domace igrace da bismo se lozili kako imamo domacu bazu a i vrapcima na grani je jasno da Dobric tri sezone ne moze normalno loptu da spusti u dribling a kamoli nesto vise. O Lazicu, Lazarevicu, Kuzmicu ne treba trositi reci, igraci manje u napadu.

Jos jedna sezona gde smo kamenjarska ekipa i gde smo poslednji po talentu da ubacimo loptu kroz obruc.

Jos jedna sezona gde se lozimo na krvava kolena u odbrani a onda dodje Alba i rastavi te na komade.

Bas mucno postaje pracenje Evrolige, svake sezone ista prica. Da prezivimo ABA da bismo Evroligu igrali rekreativno.

Sta i kako dalje, nesto mora da se menja. Pun klub burazera, rodbine, drugara gde niko nista ne radi.

Edited by fasper
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nemojte samo da prizivate da se čovek od 50 godina u košarci meša u u nešto što trener treba da radi. Njegovim mešanjem je EL sezona usrana posle prvih mesec dana.

 

Možda  je lošija igra do toga što od 12 igrača imamo 9 limitiranih, što na treninzima i utakmicama Abe i kupa imamo najboljeg pleja u Evropi a na utakmicama EL nemamo nijednog pleja osim Pefija od 35 leta i što je najbitniji igrač ekipe u kanalu tačno od kad su krenuli porazi u EL.

8 hours ago, djura.net said:

Mislis da je dobitna kombinacija kad se magistar mesa u posao trenera?

Pa kako nije, zar nisi video kakva smo sila bili u prvih mesec i po sezone.

Link to comment
Share on other sites

Ђаво увек дође по своје и за неког ко је 50 година у кошарци, а тек нешто мање у Удби и политици, газда је фрапантно несвестан те чињенице.

 

Нас тренутно за гузицу уједају почетни порази и срамотно брукање са приправником на позицији тренера и натуршчицима на позицији помоћника. Ма колико се ложио на крвава колена, не може се очекивати помак са цирка пет бескорисних играча, без икакве сврхе у тиму и могућности да му помогну на овом нивоу. Да су двојица од њих макар пристојни друга би се песма певала, али срамота са Радуљицом је морала доћи на наплату. Кад се ту убаце и несрећни Холанд, Џони, Пефи, Куз и остали од којих не добијамо ништа, превише је то да би се нешто извукло на крк и на лудило двојице-тројице (ајде, и четворице сада доласком Факуа) заиста евролигашких играча. Последњих месец и нешто се хемија урушила, најпре су три говнара украла победу против Барселоне, а затим организација почела да заврће уши због Кампаца, али и наша игра се у свему томе негде изгубила. Знам да је немогуће одржати се у истом ритму целе сезоне, али уместо да постајемо све бољи и сигурнији, нама се сада дешавају и ствари за које сам бар досад био сигуран да неће, а то су комплет распади у игри (кулминација је 4/4 вечерас, иако је већ од краја друге било очигледно да неће све бити како треба).

 

Нека се игром, хијерархијом и хемијом у тиму бави онај ко треба. Људи примају масну лову какву већина нас не може ни да одсања, а многи од нас годинама због њих доживљавају прединфарктна стања и угрожавају здравље. После масе протраћених сезона, из ових или оних разлога, закључак је јасан. У самом клубу је трулеж, организација је лоша, кумовско-буразерске везе раде и све то нема малтене никакве везе са тренером и играчима. Међутим, кад се деси оваква срамота као синоћ, време је и да се на њих мало упери рефлектор и прича о њиховом ужасном залагању и изгледу на терену. О конкретним ситуацијама је све речено, само још фали да почну да се свађају између себе и са тренером, па да каламбур буде комплетан и то баш пред одлучујуће мечеве.

 

Људи кажу "Никад не знаш какве те је судбине спасла твоја несрећа". Мени се у новембру десило нешто лоше што ме је натерало да гледам свет другим очима, па и да променим однос према праћењу кошарке. Не знам шта ће се десити надаље, пратићу и навијаћу, али се више никад нећу потресати као раније, због сопственог здравља, а и зато што сам на тежи начин схватио да има и много битнијих ствари. Оно што ме боли је што је стварно било шансе и што се донекле осетила другачија енергија него до сада, чак је било и изгледно да се направи тај корак даље, поготово са Кампацом. Међутим, није се десило, опет су лоше околности преовладале, и опет бих се вратио на фамозни почетак сезоне који јесте главни камен спотицања. Ипак, време је да се каже да смо, упркос свему, могли у топ 8, али нисмо заслужили због сопствене глупости. Упркос постојању теорије, рекао бих да је све то сада ипак СФ. 

 

Штета, идемо даље. Окрећемо се обавезама у Винстон Јуба лиги. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Veoma nezreo i neodgovoran pristup u drugom poluvremenu,i od strane igraca i od strane trenera.Od igraca najvise na poraz uticali Ivanovic i Vildoza,Nedovic i Dobric se prikljucili.Necu da pljujem po igracima,jer mislim da su itekako svesni sta su uradili.Sto se tice utakmice u Minhenu,mislim da ce pre svega biti mnogo bolji pristup uz nadam se Kampaca.Trka za top 8 nije gotova,ali sad nam vec treba cudo ako zelimo da zavrsimo tamo.

Link to comment
Share on other sites

Godinama glumatamo EL tim u kojem Djenka - Beron glume pleja, Dobrić beka, Dovla trenera, Luka centra, Pefi bekap floor generala, Kuz aktivnog sportistu i Džoni to nešto što glumata.

Da se vratimo na početak.
Na stranu Kampaco...koje igrače ovog rostera bi Duško potpisao da krene od nule i bez obaveze ka važećim ugovorima i zašto samo trojicu ?
Hoćemo u top osam sa šlepovanjem Radulje, Holanda, Džonija, Pefija, Kuza, Hasana ali pre toga malo da probamo Vladu...bar dok nakarika 1-6 u EL.

Uzgred, Hasan Martin je teška panjina...cele sezone čekamo da nešto isporuči i on u presudnoj tekmi sezone samo što nije napušio trenera.

Sreća pa nismo pokupili Lesora omomad za iste pare...






  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Glavu gore braco i sestre delije, ma koliko neprijatan poraz bio, treba i mora da se gleda veca slika. Bilo je pobeda koje apsolutno nisu uracunate pre kampanje, Pirej i Tel Aviv, tako da nije jos sve izgubljeno za top 8. 

Ako se dobiju naredne tri ( Bayern u gostima, kuci Efes i na strani PAO ), sa 14  14 na 6 kola pre kraja bicemo sigurno u top 8 ili na samoj granici, sto otvara prostor da se jos jace odigraju tih 6 kola. Naravno, ovo sada smesno zvuci nekom nakon -15 kuci od ALBE , ali dolazi Kampazzo, nedelju dana ima do Bayerna, jakih treninga, tako da ce svakako to gostovanje sve reci, ili jesmo ili nismo, ako puknemo svakako bi to bilo to za Evroligu ove sezone. 

Na kraju krajeva, dobro ce doci 9 utakmica da se Kampazzo jos vise uklopi , trebace i valjanje za okrsaj kod ABA korala finala u junu.

A i nije nebitno sa koliko pobeda se zavrsi kampanja u Evroligi, cak i da se ne udje u top 8, recimo 17 17 skor je veoma dobar ucinak, konac delo krasi, pamet u glavu!

 

Ipak ja ne zaboravljam sta su sve uradili od sredine novembra, bilo je mnogo mnogo vise lepih momenata nego ovih ALBA trenutaka. 

 

 

Nikad poraz, samo lekcija!

 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...