Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, Spaski said:

Pozdrav svima.

Dugo citam forum, ali nikako da se nakanim da i nesto napisem, pa reko' ajde da se konacno i oglasim. Probacu da ucestvujem konstruktivno u kosarkaskim diskusijama koliko mi to vreme i posao dozvole. Za pocetak toliko 😀

 

Nemam više plusića zbog zle moderacije, pa moram ovako da te pozdravim.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Spaski said:

Pozdrav svima.

Dugo citam forum, ali nikako da se nakanim da i nesto napisem, pa reko' ajde da se konacno i oglasim. Probacu da ucestvujem konstruktivno u kosarkaskim diskusijama koliko mi to vreme i posao dozvole. Za pocetak toliko 😀

Ajd, dobrodosao

Link to comment
Share on other sites

Ja bih da izjavim nešto za televizor: Dobrić mi se nikad nije dopadao kao igrač, niti igra dobru odbranu, niti zna da vodi loptu, nema pregled igre, najveći deo sezone već godinama užasno šutira, suštinski je spot-up šuter sa lošim procentima. Pritom ima super minutažu od 20-30 minuta već par godina, tako da nas ukanali svake sezone, i negde na kraju proigra, odigra nešto u plejofu i onda ga ljudi slave kao heroja. Odlika svakog bitnog igrača KKCZ mora biti konstantnost, a igrači poput Dobrića treba da se pomere na neko deveto, deseto mesto na klupi, daj stranca koji bilo u odbrani ili u napadu daje veliki doprinos stalno (povremena loša partija se podrazumeva kod svakog sportiste, ofc), i bićemo mnogo konkurentniji. Samo moja dva centa, nemojte mi statistiku vaditi da biste me demantovali, ovo je subjektivno na osnovu eye testa.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Spaski said:

Pozdrav svima.

Dugo citam forum, ali nikako da se nakanim da i nesto napisem, pa reko' ajde da se konacno i oglasim. Probacu da ucestvujem konstruktivno u kosarkaskim diskusijama koliko mi to vreme i posao dozvole. Za pocetak toliko 😀

Kad sam ja napisao svoj prvi post na forumu (starom,b92), na ovoj istoj temi, dobio sam mozda tri 'plusa'.
Ti si dobio deset puta vise,dobar i obecavajuci start. :thumbsup::classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Cekaj, da i ja pokusam. 

Pozdrav dobri ljudi. Pratim vas dugo jos iz vremena DD-a, Stondise, Tita itd...ali nesto sam se dvoumio da pocnem sa pisanjem ( s kao sljiva rakija ). 

Promjenio sam par nikova na b92 jer sam bio previse dobar drug clan 😂

PS... ma jok, nisu ove poruke upoznavanja za svakoga. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Green23 said:

😑

Al zato Usce gori pre derbi/Evropske utakmice. Ja ih uvek zajebem, daj brate dosli smo iz Makedonije, stalne musterije. Zajecarca nema kod nas tako da ne mogu da izadjem iz kafane bez minimum 1L u zeludcu 🤣

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, displejnejm said:

Ja bih da izjavim nešto za televizor: Dobrić mi se nikad nije dopadao kao igrač, niti igra dobru odbranu, niti zna da vodi loptu, nema pregled igre, najveći deo sezone već godinama užasno šutira, suštinski je spot-up šuter sa lošim procentima. Pritom ima super minutažu od 20-30 minuta već par godina, tako da nas ukanali svake sezone, i negde na kraju proigra, odigra nešto u plejofu i onda ga ljudi slave kao heroja. Odlika svakog bitnog igrača KKCZ mora biti konstantnost, a igrači poput Dobrića treba da se pomere na neko deveto, deseto mesto na klupi, daj stranca koji bilo u odbrani ili u napadu daje veliki doprinos stalno (povremena loša partija se podrazumeva kod svakog sportiste, ofc), i bićemo mnogo konkurentniji. Samo moja dva centa, nemojte mi statistiku vaditi da biste me demantovali, ovo je subjektivno na osnovu eye testa.

 

Kako da ti ne vadimo statistiku kada napišeš da već godinama užasno šutira i da je spot up šuter sa lošim procentima... On na 375 utakmica u Zvezdi ima 494 pogođene trojke iz 1222 pokušaja, znači čak 40.4% realizacije. Ovo sve ostalo je u principu tačno - loša odbrana, slab ball handling, nikakav plejmejking, nekonstantnost, prevelika uloga, al' šut mu je jedan od retkih kvaliteta koje ima, nema smisla i to mu oduzimati jer je trenutno u kanalu. 

 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujem na dobrodošlici svima, ne bih da gušim sad temu pojedinačno odgovarajući. Uglavnom, kad vec čitam sta se piše, bolje i da malo uzmem učešće u diskusiji. Čitao sam i stari forum na b92, čitao sam upise vecine forumaša ovde, tako da nisam baš nov u tom smislu. Elem, pisaću samo na košarci, volim taj sport, igrao sam ga kao kadet i junior, navijam naravno na Crvenu Zvezdu 😀 Tako da, opet hvala na dobrodošlici, pa da proslavimo sutra jednom lepom pobedom moj dolazak na forum.

4 hours ago, Siki said:

Dobro nam došao Spaski.

Kontam da ces dominirati na temu šaha.😁

A za ovo posebno, poluamater sam igram Drugu ligu Beograda u šahu, ali i na tu temu možemo da pričamo 😀

Edited by Spaski
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Spaski said:

Pozdrav svima.

Dugo citam forum, ali nikako da se nakanim da i nesto napisem, pa reko' ajde da se konacno i oglasim. Probacu da ucestvujem konstruktivno u kosarkaskim diskusijama koliko mi to vreme i posao dozvole. Za pocetak toliko 😀

 

 

Dobrodošao,ali ti like ne dajem dok te brat @uini ne aminuje 😛😛

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Spaski said:

Zahvaljujem na dobrodošlici svima, ne bih da gušim sad temu pojedinačno odgovarajući. Uglavnom, kad vec čitam sta se piše, bolje i da malo uzmem učešće u diskusiji. Čitao sam i stari forum na b92, čitao sam upise vecine forumaša ovde, tako da nisam baš nov u tom smislu. Elem, pisaću samo na košarci, volim taj sport, igrao sam ga kao kadet i junior, navijam naravno na Crvenu Zvezdu 😀 Tako da, opet hvala na dobrodošlici, pa da proslavimo sutra jednom lepom pobedom moj dolazak na forum.

A za ovo posebno, poluamater sam igram Drugu ligu Beograda u šahu, ali i na tu temu možemo da pričamo 😀

Opa kolega. Ja upravo zavrsio kvalitetnu ligu u sahu, izmakla nam premijer liga u poslednjem kolu 😞 Ali je bilo odlicnih meceva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Spaski said:

Zahvaljujem na dobrodošlici svima, ne bih da gušim sad temu pojedinačno odgovarajući. Uglavnom, kad vec čitam sta se piše, bolje i da malo uzmem učešće u diskusiji. Čitao sam i stari forum na b92, čitao sam upise vecine forumaša ovde, tako da nisam baš nov u tom smislu. Elem, pisaću samo na košarci, volim taj sport, igrao sam ga kao kadet i junior, navijam naravno na Crvenu Zvezdu 😀 Tako da, opet hvala na dobrodošlici, pa da proslavimo sutra jednom lepom pobedom moj dolazak na forum.

A za ovo posebno, poluamater sam igram Drugu ligu Beograda u šahu, ali i na tu temu možemo da pričamo 😀

Tacno sam znao da navijas za Zvezdu. Bas kazem zeni "ovaj Spaski zvezdas 100%" .😁🍻

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Guru said:

 

Kako da ti ne vadimo statistiku kada napišeš da već godinama užasno šutira i da je spot up šuter sa lošim procentima... On na 375 utakmica u Zvezdi ima 494 pogođene trojke iz 1222 pokušaja, znači čak 40.4% realizacije. Ovo sve ostalo je u principu tačno - loša odbrana, slab ball handling, nikakav plejmejking, nekonstantnost, prevelika uloga, al' šut mu je jedan od retkih kvaliteta koje ima, nema smisla i to mu oduzimati jer je trenutno u kanalu. 

 

Cak 40% zvuci impresivno. A kad se zagrebe malo dublje dodjes do toga da u EL (gde nema livada protivnika kao u Abi) ima jedva bolje procente od tipa Branka Lazica, koji je defanzivni igrac a u napadu uglavnom igrac manje, dok dobric ima ulogu sutera u ekipi. 

Da li je tebi licno zadovoljavajuce da ti neko ko je projektovan vec par godinu unazad da bude glavni suter ekipe ima 36% u EL? I da li mislis da ekipa sa takvim suterom moze da napravi neki iskorak u EL. 

 

Kad vec cesljas podatke, probaj da nadjes makar 3 sutera, koja imaju slabiji procenat od njega. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Devil In My Pants said:

Kad se kenja po Radonjicu nek se zna da je doveo Mitrovica i da su njega i Mitra svi napusavali. Slobodno mogu reci da je Mitar nas najbolji igrac.

 

Vlada bi ovo resio u FT..igra se ne razlikuje od Vlade Jo..

Vlada bi ovo resio mnogo ranije. Vec pocetkom trece cetvrtine bi bilo gotovo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Guru said:

 

Kako da ti ne vadimo statistiku kada napišeš da već godinama užasno šutira i da je spot up šuter sa lošim procentima... On na 375 utakmica u Zvezdi ima 494 pogođene trojke iz 1222 pokušaja, znači čak 40.4% realizacije. Ovo sve ostalo je u principu tačno - loša odbrana, slab ball handling, nikakav plejmejking, nekonstantnost, prevelika uloga, al' šut mu je jedan od retkih kvaliteta koje ima, nema smisla i to mu oduzimati jer je trenutno u kanalu. 

 

40% zvuci bas dobro, nisam imao taj utisak

cini mi se da su poslednje 2 sezone solidno ispod toga

imas mozda taj podatak?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...