Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

šteta za pomračenje u poslednja dva minuta, imali smo ih, ušla im je voda u uši, što kažu naši stari

 

e sad, dobro je što smo došli do egal završnice, tako što smo primili svega 32pts u drugom poluvremenu; svi procenti šuta su nam daleko lošiji - bacanja cca 20% slabije, trice valjda 10%, ni za 2 nismo bili bolji, dok su skokovi egal.

 

zvuči bizarno ali meni ovo drugo poluvreme uliva nekakvu nadu

  • Like 18
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Pre svega mora da se skrati rotacija. 

 

Vildoza nam je neophodan jer ni jedan meč nismo dobili protiv Partizana bez njegovog učinka.

 

Samim tim bi i Dobrić igrao manje.

 

Ona petorka Ivanović, Dobrić, Lazarević, Petrušev i Mitrović koja je otišla na -20 je za zatvor.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Utisak mi sisice a oni zive i umiru od suta za 3.  Takodje utisak mi je da je Partizan na energetskom minimumu i da smo odigrali malo hrabrije i vise u kost sto se kaze mogli smo i dobiti.

Radonjini timovi bi pojeli ovakav Partizan!

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Vildoza se mora oporaviti za drugu makar ga vodili kod Marijane i bioenergeticara zajedno. Da nismo bas totalno zaboravili muda i koncentraciju na parkingu Pionira i da je bilo 14,15 razlike na poluvremenu umesto 20, ponovio bi se scenario iz kupa. I mi i oni imamo jezive amplitude, iako je Partizan u prvom delovao kao NBA ekipa za nas ( velikim delom i nasom krivicom ). U cetvrtak se lomi serija, izgubimo li, ide ovo na 3:1 ili 3:2 za njih, iako sam misljenja da mozemo do brejka.

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

Previse je ovo vremena bez jake utakmice, nama je i Buducnost bila smesna.

 

Dobro je sto Kampaco nije puno odmarao, njemu su posebno potrebne jake takmicarke tekme.

 

Mozemo ovo i bez Vildoze, ali mora dosta stvari da se poklopi.

 

Idemo dalje, nema predaje!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Mene zanima kad će Duško Ivanović preuzeti odgovornost za očajnu pripremu utakmica? Ja od svega pamtim onu arogantnu izjavu i oni znaju da ćemo ih mi dobiti. Izgleda da je KKP večeras zaboravio tu "činjenicu". Dakle, ako misli da ostane trener KKCZ i nešto gradi, za početak nek preuzme odgovornost za učinjeno. Šta je tačno pripremao 45 dana, neki FMP specijal? Odigraš 5 derbija s protivnikom u dosadašnjem toku sezone, i opet nemaš rešenje za Ledaya. Što se napada tiče, nismo videli nijednu akciju, posle TO se sve opet svodilo na inspiraciju Facua i molitvu svevišnjem da Nedović pogodi neki od svojih lilardovskih šuteva.

 

Ipak, mora se biti iskren i reći da je dosta toga i do igrača. Petruševu se Smailagić nasadio na glavi, dečko je izgledao kao kombinacija AD i Jokića. Od Lessorta su svi bežali iz reketa a čovek je u teškom kanalu već mesec dana... O Nedoviću je dovoljno reći kako je odbio da šutne pred kraj utakmice, nego se spetljao i izgubio loptu. Nije sramota izgubiti od napadački potentnijeg protivnika, sramota je imati govor tela kao da si utakmicu predao još u svlačionici. Sećam se pisanija na topicu kako KKCZ igrači, i stranci i domaći, imaju iskustva igranja za ovakve trofeje i kako će biti max motivisani, dok je energija i motivacija igrača KKP upitna nakon onakvog kraha u EL.

 

Valjda je ova utakmica dovoljna da se shvati kako to nije ni blizu neke realne perspektive. Moj utisak je da je prilično potcenjena ekipa koja je bila na korak od F4. Facundu skidam kapu, apsolutno briljantan igrač, energetska bomba i on pravi razliku - ali samo i onda kad saigrači ulože makar minimum efforta da postave pravovremeni blok, demarkiraju se na vreme i ne preskaču šuteve npr.

Edited by DameTime
typo
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Usrali motku u prvom poluvremenu. Nedopustivo je citavih 20 poena da gubis posle 20 minuta. Moze i 15, ali 20 je uzas. Drugo poluvreme neka bude osnova za drugu utakmicu.

 

Ponavljam se, Vildoza mnogo fali. Mi zapravo u prethodnih par meseci u praksi imamo dva pleja, njega i Fakua. Pefija vise koristimo kao 2/3, a Dzoni je u autu vec duze vreme. 
 

Inace, nerealno je da smo mi nakon -20 uhvatili prikljucak sa petorkom Kampaco, Pefi, Dobric, Lazarevic/Bentil i Mitrovic i imali dva otvorena suta na -6 3 minuta pred kraj. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrić, Lazarević, Marković, Ivanović, pa i Nedović ako planira ovako bez muda da igra nema šta da traže u Zvezdi. 

P. S. Holand sa ovakvim timom sa kamenim rukama mora u 12.

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

šteta za pomračenje u poslednja dva minuta, imali smo ih, ušla im je voda u uši, što kažu naši stari

 

e sad, dobro je što smo došli do egal završnice, tako što smo primili svega 32pts u drugom poluvremenu; svi procenti šuta su nam daleko lošiji - bacanja cca 20% slabije, trice valjda 10%, ni za 2 nismo bili bolji, dok su skokovi egal.

 

zvuči bizarno ali meni ovo drugo poluvreme uliva nekakvu nadu

Da se meč produžio za dva, tri tri minuta oni bi pukli. Izgledali su kao da su se totalno izduvali.optimizam pred drugu. 

Edited by bodo
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Počelo je u skladu sa očekivanjima. Oni su bolje sklopljen tim i kada su kompletni jednostavno su jači. Naša šansa bi bila da im neko nije u sastavu ili da se napuni faulovima neko od glavnih igrača rano u utakmici. Ovo prvo nikome pa ni najgorem protivniku ne želim a na ovo drugo ne možeš da se osloniš.

 

Partizan ima bolje balansiran roster, osim prve petorke stranaca imaju i sasvim solidne naše rezerve. Mi imamo nekoliko igrača koji su realno dosta slabijeg kvaliteta od onoga što pružaju. Trud im nikad nisam osporavao, ali deluje da mi dovodimo domaće samo jer su domaći, kao da se neka nagrada dobija na lažni patriotizam.

 

Jedna pobeda je najviše što možemo u ovom finalu. 

Link to comment
Share on other sites

Realno sramotno izdanje nasih momaka, pre svega Nedovica, Dobrica(iako statistika to ne pokazuje) i narocito Petruseva, kojem bi trebalo da bude cast da ga Dusko trenira sledece sezone. Sutra bih se zahvalio kninskoj kobri i Petrusevu, a narocito nabedjenoj Miskovoj zvezdici, kojem radna etika i postovanje saigraca ocigledno nisu jace strane😤

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini3112 said:

Mitrovica si zaboravio

Svaki derbi odigra kao tetka, razumem da ima i do toga kako mu lezi neki suparnicki igrac, ali teorija velikih brojeva bi mogla da odigra ulogu. Dusko je danas katastrofalno spremio mec i imao nekih sumanutih odluka u toku celog, ali on i Nedovic najvise treba da se zamisle i da bukvalno sve vreme razmisljaju o popravnom u cetvrtak jer su njih dvojica prodali ovaj mec. Jebeni Dobric je barem povukao kako-tako u drugom iako se ritnuo na kofu na kraju u svom celosezonskom stilu 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Kad i njegov kolega s druge strane. 😄 

 

Dusko na pitanje o minutazi Nedovica trazio drugo pitanje 😄 kao na ispitu 😄 

 

 

Ja samo od trenera koji izjavi i oni znaju da ćemo ih mi dobiti očekujem ozbiljnu taktičku pripremu za finalnu seriju. Jer, ako nešto tako izjavi, on onda zna nešto što mi ne. A trener koji je to izjavio nije Obradović.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...