Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 minutes ago, bodo said:

Da se meč produžio za dva, tri tri minuta oni bi pukli. Izgledali su kao da su se totalno izduvali.optimizam pred drugu. 

 

bitno je sto smo sa ogromnim do solidnim minusom u svakom sutu, imali priliku da dobijemo, i to bez prednosti u skoku.

 

samo cvrsce da igramo u startu, sut nam je takav kakav je, jbga.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Uzasno prvo poluvreme gde smo im omogucili suterski trening za tri poena. Nije prvi put da ocajno branimo trojke i da se cudimo kako protivnik pogadja iz situacija gde su im suteri sami kao duhovi.

 

Drugo poluvreme su oni (pre)opusteno odigrali, moglo je to da im se obije o glavu, ali nismo dali poene kad se moglo uci u neizvesnu zavrsnicu. Previse smo slabi bili za preokret.

 

Na kraju su oni uspeli u kontroli rezultata. Cinjenica je da kad im se ne dozvoli sut za tri onda je to druga pesma.

 

Ne znam da li bi Vildoza promenio nesto, ali ovo je jednostavno u domenu karme kad se boris za termin beznacajnog takmicenja pred seriju sezone i docekas da ti se nosilac igre za istu povredi. Mislim da Vildoza u seriji igrati nece.

 

Mislim da se zavaravamo ovim 2. poluvremenom i da smo debeli autsajderi. Ovo je serija koju pre oni mogu izgubiti nego mi dobiti.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Jbg..nekada mora i neka sreća da te pogleda..npr.Petrušev dva puta u 2+1 situaciji,lopta oba puta iscuri napolje. Što je najogre - lik onda i promašuje ta bacanja.
Prva prilika da se vratimo u meč je bio finiš treće četvrtine..mogli smo spustiti na 8,9 razlike. Na drugoj strani su nam dali neke prelagane poene..tipa: 3,4 kucanja iz livade

Na kraju na -6 Nedović uzme tešku trojku,a Faku u kontri fula zicer i to zato što je išao na koš faul..a nije dobio ništa..

Mi bez Vildoze ovo nećemo dobiti..posebno sa Nedovićem koji je dobio samo 17.minuta..a većinu njih odigrao kao ispred zgrade..da se malo baci basketara kad se vrati sa mora otprilike..taj stav ne prolazi protiv komšija..

Dobrić iako je metnuo nekih 17p nije igrač koji će nas nositi do pobede..ostatak ekipe ne bih ni komentarisao..tragične partije Markovića i Ivanovića. Dobro je što ću im uskoro videti leđa.

Za razliku od uinija ja nemam utisak da bismo mi ovo okrenuli da se igralo jo 5 minuta. Previše je bilo cigli i bezveznih napada da povedemo,a i Partizani su na kraju više gledali ka semaforu za vreme nego ka košu.

 

Edited by Drug Crni
slova
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ali kako se svi hvatate te izjave kao pijan plota kao da drugi faktori ne uticu na nasa izdanja.Pa nije isto igrati rekreativne utakmice protiv FMP-a a pritom cekati tri nedelje.I odmah ocekivati da ce sve kliknuti.Nije izgovor al opet kazete imao je 40 dana.Jeste imao ali masina kad neradi 2 meseca treba joj neko vreme da dosegne optimum pa tako i nama jbg.

2 minutes ago, Drug Crni said:

Na kraju na -6 Nedović uzme tešku trojku,a Faku u kontri fula zicer i to zato što je išao na koš faul..a nije dobio ništa..

Opekli smo se ovog puta.Protiv Fenera je isto u produzetku isao tako.Sva sreca pa je dobio faul.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I ja sam team @uini ovde,nismo jednom videli u kosarci da se neki igrac vrati i podere vec na iducem mecu te se to moze lako desiti i sa Nedovicem. Mnogo bi bilo groznije da nismo pokazali ni ove znake zivota u drugom i da je ostalo 15-20. Da smo nekim slucajem izgubili u poslednjoj sekundi kao oni zimus, to bi moglo da deluje psiholoski pogubnije na ekipu nego ovaj poraz posle borbe u drugom. Serija je daleko od gotove, jedna pobeda u gostima moze mnogo toga da promeni i ne treba previse ocajavati.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo kenjate o igracima, posebno o onima koji su nas i zaduzili. 

 

Da, ok, Dobric je toplo-hladno igrac, to je njegov limit, kad prihvatite sta je on onda vam je sve logicno.

Mitar nam je na svoj BBIQ mnoge utakmice resavao i mnogo nam znacio od kad je kod nas, a opet treba samo razumeti da je on osakacen povredama i da je vec u godinama. 

Nedovic je bio dobar kad je opalio trojku u toj istoj areni i sahranio komsije na prvom EL derbiju, a sada ne valja. Pa ne moze uvek da valja... 

 

Iskulirajte malo s tim. 

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Naravno da se ne treba zavaravati drugim poluvremenom, nismo bolji od njih 15 razlike za 20 minuta, ali nisu ni oni 20 razlike za isti period. Tu smo negde sa njima, valjda je to jasno posle 6 derbija ove sezone. 

2 minutes ago, Čočo said:

Dobra stvar koju sam video je da energetski pada KKP. Samo za nijansu da budemo bolji i dobijamo u četvrtak. Za početak. 

Pa meni je utisak da oni cele sezone izgledaju bolje u prvom nego u drugom poluvremenu. Sve ispogadjaju na pocetku i brzo se odlepe, pa kasnije padaju.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kooineeperk said:

Dusko na konferenciji kaze da je sada cak 100% siguran da dobijaju seriju.

 

Vildoza - videce se stanje, ne zna se...

 

 

Ako ikako moze, neka mu neko kaze da bi to trebalo da kaze svojim igracima. Ne izgledaju mi nekako kao da veruju u to ili da pucaju od samopouzdanja.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Nedovic je bio dobar kad je opalio trojku u toj istoj areni i sahranio komsije na prvom EL derbiju, a sada ne valja.

Na -8 ne sme da uzme otvorenu trojku u tranziciji,već uvaljuje loptu..ne znam ni kome? I gubi je.
Nikad mu neću zameriti promašaj..promašio je iz teže pozicije na -6..ali šutni je..a ne ko pizda obična..

Tad je ostalo premalo vremena i sve i da je metnuo mi bismo izgubili. Ali na kukavičluk sam osetljiv.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

 

Ja samo od trenera koji izjavi i oni znaju da ćemo ih mi dobiti očekujem ozbiljnu taktičku pripremu za finalnu seriju. Jer, ako nešto tako izjavi, on onda zna nešto što mi ne. A trener koji je to izjavio nije Obradović.

Za takve izjave je nedopustivo da ti ekipa izgleda kao njegova u 1. poluvremenu. A lek za to je bio da im se kaze da ne dozvoljavaju da protivnik sutira za tri kako im se cefne. Bili su toliko smai u sutu za tri da samo jos nisu probali horogom da daju trojku.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...