Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ostaće večita enigma petorke i rotacije koje je Ivanović izvodio, i izvodi idalje, i u EL, i u Kupu, i u ABA (i u regularnom delu i u plejofu sad) i evo sad i u KLS:

Konkretno danas, Dobrić-Lazarević-Ilić i Marković-Dobrić-Lazarević.


Takođe još jedna stvar je to što ne igra sa Kampacom i Vildosom kao bekovskim tandemom nikad/skoro nikad, a mnogo je bolje od Kampaco-Nedović i/ili pogotovu Vildosa-Nedović ili bilo koje druge kombinatorike iz trenutnog rostera.

Edited by Шутер из блока
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cestitke na tituli, neko kaze nevazna ali meni je itekako vazna a Dusko je to lepo objasnio zasto...

 

Jos jedan detalj sa utakmice, zaista je lepo videti da menadzmenti oba kluba zajedno prate utakmicu...

 

Spoiler

FyVWr_VWYAQtVGu?format=jpg&name=large

 

 

Dobro bre, ajde, zezam se 😄 

 

Edited by Kooineeperk
  • Like 4
  • Ha-ha 16
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sampioni po 23 put, cestitke svima!

Ovako se pise istorija, osvojeni trofeh uvek ima tezinu.. mozda ova liga trenutno nema prohodnost i mnogima deluje nebitna ali to ne mora da znaci da za x godina nece biti sasvim drugacije.

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se što u izjavama naših momaka se oseća da su spremni. Da su se pripremali i da jedva čekaju finale. Svidja mi se i što su pripremljeni da moraju biti bar duplo jači od protivnika da bi pobedili. Očekujem ozbiljnu, mušku borbu pa da u Pioniru završavamo ovu sezonu sa tri trofeja u rukama. 😊

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kup Radivoja Koraća 🏆

Košarkaška liga Srbije 🏆

17 pobeda u nizu

Forma

3:2 u pobedama u derbiju

ABA liga 🏆... 

20 pobeda u nizu ...

6:2 u pobedama u derbiju... 

Naši momci mogu sve ovo! 🔴

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Profaarmor said:

Za nas koji nismo gledali utakmicu, u cijoj je lozi sedeo Covic senior, kod domacina ili u nasoj, ili su spojili stolove:classic_biggrin:

Spojili stolove, bilo i semenki, porodična atmosfera, odličan odnos predstavnika dva kluba, svima za primer.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...