Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ali koliko se Mitrovic boji Lesora, kao da ga je maltretirao celu osnovnu skolu. Danas je svaku onu pogacicu bacio s nekim trzajem kao da ce ovaj da dobije federe u nogama i zalepaci ga, te hospitalizuje i zavrsi mu karijeru. Iskusan igrac, centar, ex kapiten, ne sme to tako, bas ne sme. 

 

Elem, slazem se ja sa Uinijem, imamo mi ovde sta da kazemo, i drugo poluvreme je bilo prilicno dobro.

 

Mora vala i Dusko cvrsce da ubaci ekipu u mec, mi svaki derbi krecemo iz jakog minusa. I ne samo derbi, i u EL se to cele sezone maltene desavalo. 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini3112 said:

@KooineeperkLepo ti napisa za Dobrica i Mitrovica ali,zasto trazis vecu platu a igras ocajnu sezonu?? Pricam za Dobrica,Mitrovica razumem,razumem da hoces da izvuces neki dinar vise ali da trazis bas dosta vise a sezona ti je jadna to ne kapiram,Mitrovicu i stvarno treba povecanje.

 

Mislim da se čak i ne radi o parama. Dobrić prosto nije igrač dovoljnog kvaliteta da bismo ga mi 10 godina šlepali, a šatro smo ambiciozan klub. Ako hoćeš domaće, probaj sa nekim drugim, jednostavno Dobrić has overstayed his welcome, što bi rekli Ameri. On je već tri-četiri sezone duže u Zvezdi nego što je trebalo. Od određenog pika pre 3-4 godine, nije napredovao ni jotu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Upravo zato je pojacao tu izjavu, sa akcentiranjem "100%". Stavlja bukvalno svoj imidz i da ga ako ne uspeju smatraju budalom zbog toga, ali ako vidi da to moze pomoci on ce to i uraditi. 

 

Kad je Radonjic nesto slicno izjavio, smejali smo se i tada, pa kad je pobedio postala je kultna izjava. 

Dusko nije los luzer poput Zeljka ( cija je osobina sigurno dobrim delom kumovala onoj bezaniji prosle godine ), ovo je hrabra, mozda nekome i previse drcna izjava, ali prvo treba u analizi da podje od sebe i sopstvenih gresaka . Ova serija je za njega pukovnik/pokojnik varijanta, ima moje poverenje dok se ista ne zavrsi.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

@KooineeperkLepo ti napisa za Dobrica i Mitrovica ali,zasto trazis vecu platu a igras ocajnu sezonu?? Pricam za Dobrica,Mitrovica razumem,razumem da hoces da izvuces neki dinar vise ali da trazis bas dosta vise a sezona ti je jadna to ne kapiram,Mitrovicu i stvarno treba povecanje.

Nikad nisam komentarisao te glasine. Ne mogu da komentarisem ono sto ne vidim, a igru im vidim. 

 

Mogu samo da kazem da ako Mitar zaista trazi vecu platu, to je prilicno nelogicno. Moze da je trazi ne na osnovu svoje igre nego jedino na osnovu toga sto mi kao imamo sada vise para. Ali to mu je greska.

 

Slicno vazi i za Dobrica, samo sto je on mladji pa mozda negde van Zvezde moze i da napravi nesto... 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Cudi me da ti to tako shvatas s obzirom na obrazovanje. 

 

To sto on prica ima itekako smisla, samo ako ima ko da cuje. Mlada si koliko sam skapirao, videces kad budes imala decu, nebrojeno puta ces ponavljati "probaj, nemoj da odustajes, moras da verujes da mozes". Sa nekim igracima mora kao sa decom... 

 

Da mi je dinar svaki put kada sam to rekao. I tek cu govoriti. 

 

 

Jasno, ja i sad kažem da treba da se veruje u sebe. Ali ironično izgovoreno "znaju i oni da ćemo ih dobiti", a onda gubiš od takve ekipe više puta, oni na korak od F4 a ti ni do PO, to je prilična demagogija.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam totalno emotivno ispraznjen po pitanju sporta posle Rolan Garosa i NBA finala da uopste nemam volje da gledam ovu finalnu seriju. I sezona je prebacila sve normalne okvire, prezasicen sam utakmicama, informacijama... Ne znam da li se jos neko oseca tako, ne mogu da se nateram da sednem i gledam. Nadam se da ce sve proci u sportskim okvirima i da cemo mi ponovo osvojiti Abu, ali nije sramota izgubiti od ovako kvalitetnog Partizana. Vidim da su obe ekipe prakticno obezbedile EL i naredne sezone sto me jedino u celoj prici interesuje. Nek se ova zavrsi fer i korektno pa cemo videti sta i kako dalje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Jasno, ja i sad kažem da treba da se veruje u sebe. Ali ironično izgovoreno "znaju i oni da ćemo ih dobiti", a onda gubiš od takve ekipe više puta, oni na korak od F4 a ti ni do PO, to je prilična demagogija.

Pa izgubili smo jednu utakmicu u seriji koja se igra na 3 pobede. 

 

I da izgubimo seriju, nema veze, pokusao je. Rekoh, mozda na taj nacin hoce da utice i na protivnicke igrace, ali primarni cilj su mu njegovi igraci... 

 

 

btw kako mislis izgubili smo od Partizana vise puta? U EL je bilo 1:1, u ABA takodje 1:1 a u kupu smo ih dobili. Dakle oni su sada izjednacili medjusobni skor ove sezone. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Nikad nisam komentarisao te glasine. Ne mogu da komentarisem ono sto ne vidim, a igru im vidim. 

 

Mogu samo da kazem da ako Mitar zaista trazi vecu platu, to je prilicno nelogicno. Moze da je trazi ne na osnovu svoje igre nego jedino na osnovu toga sto mi kao imamo sada vise para. Ali to mu je greska.

 

Slicno vazi i za Dobrica, samo sto je on mladji pa mozda negde van Zvezde moze i da napravi nesto... 

Ja razumem Mitrovica ali Dobrica posle ovakve sezone i ne bas,sto se mene tice neka pali,tipujem da u nijednog EL ekipi ne bi imao vise od 10-12 minuta po mecu i to neki Zalgiris ili Alba

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Laki21 said:

Po cenu da gledam Filipa Čovića, samo da ne vidim nikad više petruševa i nedovića u Zvezdinom dresu.

Lako se prodajes Laki moj.I nije ti lepo ovo sve veliko kako treba a Nedovicevo i Petresevo ime malim slovom.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Slicno vazi i za Dobrica, samo sto je on mladji pa mozda negde van Zvezde moze i da napravi nesto... 

Slobodno neka se oproba, možda se i dokaže.

Da kod nas bude prva spoljna opcija jasno je da to ne vodi bilo čemu uspešnom. Kad se pogleda statistika on i nije loš, ali kad se pogleda šira slika... 

Pre svega on nije nosilac, ne ume da iskoči kad je bitno, kad su stvarali razliku bio je među najgorima, da bi onda u drugom poluvremenu malo popravio utisak, ali je opet na kraju bio standarno loš, imao je dve relativno otvorene trojke i ni blizu nije bio. Da ne pominjem ono sklanjanje Smailagiću za zalet za zakucavanje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Pa izgubili smo jednu utakmicu u seriji koja se igra na 3 pobede. 

 

Možemo sledeće tri da dobijemo, opet je demagogija. On jednostavno nema na osnovu ovog prikazanog ni jedan jedini pravi razlog da bude optimista. Potpuno neosnovan optimizan (čitaj naivnost) ili neki mindgame koji samo on razume. Sad će Žoc da se usere u gaće jer je ovaj 100% siguran? Svašta.

 

Ponoviću, ekipa mu izgubila utakmicu u prvih 10 minuta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DameTime said:

 

Jasno, ja i sad kažem da treba da se veruje u sebe. Ali ironično izgovoreno "znaju i oni da ćemo ih dobiti", a onda gubiš od takve ekipe više puta, oni na korak od F4 a ti ni do PO, to je prilična demagogija.

Ovo je prva utakmica posle te izjave.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, DameTime said:

 

To se zove demagogija.

 

zasto? navikli smo da cujemo od trenera i igraca floskule koje ne znace nista i u koje ni sami ne veruju; ritualno-rutinsko mlacenje praznih reci i to je kao okej.

 

mozda ni dusko ne veruje u ovo ali makar baca malo qrchenja kao motivacije za svoje ali i frke za protivnika.

 

eno patriote, nazvao ga "bivsi gdin dusko", pa idealno : D

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

 

Možemo sledeće tri da dobijemo, opet je demagogija. On jednostavno nema na osnovu ovog prikazanog ni jedan jedini pravi razlog da bude optimista. Potpuno neosnovan optimizan (čitaj naivnost) ili neki mindgame koji samo on razume. Sad će Žoc da se usere u gaće jer je ovaj 100% siguran? Svašta.

 

Ponoviću, ekipa mu izgubila utakmicu u prvih 10 minuta.

Auuu jbt promasio si obruc. Ja sve vreme pricam ko je targetiran ovom izjavom (nasi igraci) a ti pominjes Zoc-a. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Znao sam da od Nedovica nema nista onog momenta kad je udario kez posle one user trojke...Sta je smesno rodjace,to sto nije dobro ni pocela utakmica a vec gubimo preko 10?Igraci su me uzasno razocarali pristupom,a Ivanovic "pripremom" za utakmicu.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

 

Jasno, ja i sad kažem da treba da se veruje u sebe. Ali ironično izgovoreno "znaju i oni da ćemo ih dobiti", a onda gubiš od takve ekipe više puta, oni na korak od F4 a ti ni do PO, to je prilična demagogija.

 

koliko se secam, ovo je prvi put da igramo protiv partizana od te izjave a posto je u pitanju serija, pobeda ili poraz se racunaju na kraju.

 

a na tom kraju, da li ce biti presudno to sto je rekao? nece ali je vazno pokusati.

 

za razliku od pritisaka na sudije ili kukanja ko ne igra, ovo je sasvim dobro, kamo srece da je vise toga a manje onoga.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Jako mi smeta to njegovo k.... ali bas jako.

 

Utakmicu nije spremio uopste

Tebi smeta, drugima smeta, nekima ne smeta, a Dusko zna zasto to radi... 

 

Znas kako Duska zabole sta ti i ja mislimo o tome, ako on vidi neku logiku u tome? 😄 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Kooineeperk said:

Upravo zato je pojacao tu izjavu, sa akcentiranjem "100%". Stavlja bukvalno svoj imidz na kocku i da ga, ako ne uspeju, smatraju budalom zbog toga, ali ako vidi da to moze pomoci on ce to i uraditi. 

 

Kad je Radonjic nesto slicno izjavio, smejali smo se i tada, pa kad je pobedio postala je kultna izjava. 

Vidi, Radonjic je to izjavio jer je Radonjic i neko ko je svoj na svome na ovim prostorima.

Radonja je mnogo jednostavniji lik od Ivanovica. Ovo danas je bilo sramno s obzirom na vrijeme koje smo imali da pripremimo a ove izjave su katastrofalne i nesto sto ce mu se obiti o glavu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

E nek ste mi rekli, prva izgubljena nakon izjave, znači onda je okej. Čovek nema nikakvo pokriće na terenu za tu izjavu, odnosno nakon iste očekivala sam u najmanju ruku specijal. Kad ono, moša (al nije Marjanović), tim kao raspuštena banda, jaše Dobrića koji ni kriv ni dužan ispada pojedinac tekme "kroz statistiku".

 

Da je Obradović to izjavio već sad bi bio razvučen na svim topicima. Optimizam koji se temelji na nadi da Partizanu opet stane šut nekad u ovoj seriji mi ne ide u glavu; optimizam temeljiš samo na onome što sam kod sebe možeš promeniti. A ja nisam videla ništa smisleno nakon TO večeras niti da je utakmica pripremljena dobro.

 

Koliko puta ovo treba da ponovi da bi ohrabrio Petruševa, Nedovića, Dobrića i ekipu?

Edited by DameTime
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...