Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

13 hours ago, Čočo said:
I ove noći me puca na sentimentalnost. Dugo nisam pa evo i večeras da se prisetimo izmedjuostalog, zašto volimo ovaj sport, ovaj klub i ovog igrača. [emoji837][emoji836][emoji3590]
 

Ovaj Dobrićev user Fakundovog top asista je tik uz rame Bogdanovom protiv USA kada mu je Teo vratio ispod table preko ramena onu loptu koja ima oči.
Oba šuta nisu bila bitna za rezultat ali su obojica dobila asist spreman kao oljuštena mandarina, dok je ostalih 8 igrača gledalo gde je lopta. 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wingwalker said:

Ovaj Dobrićev user top asista je tik uz rame Bogdanovom protiv USA kada mu je Teo vratio ispod table preko ramena onu loptu koja ima oči.
Oba šuta nisu bila bitna za rezultat ali su obojica dobila asist spremam za konzumaciju kao oljuštenu mandarinu...dok je svih 9 igrača gledalo gde je lopta.

Богданов шут је био јако битан, било је 5 разлике за Амере на нешто више од минут до краја.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Po nekim abrovima Dobric i Mitar nisu zadovoljni novim ugovorima koji su im ponudjeni, narocito Dobric koji treba da dobije smanjenje, i ne zele da ih potpisu🙄

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Gudura said:

Po nekim abrovima Dobric i Mitar nisu zadovoljni novim ugovorima koji su im ponudjeni, narocito Dobric koji treba da dobije smanjenje, i ne zele da ih potpisu🙄

 

Javi abrovima da imaju večeru od sektora ako su u pravu.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

 

Javi abrovima da imaju večeru od sektora ako su u pravu.

Ja bih Mitrovica ostavio,lagano,Dobric moze da prica sta hoce i da ceni sebe sto naravno i treba ali je odigrao bas losu sezonu,bas losu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kada kreneš da se frljaš miliona i potpisuješ igrače za iste, a najavljuješ još jače, naravno da će i postojeći regukar igrači tražiti i očekivati više. Jedno je kad si sirotinja, a drugo pijani milioner. 

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Gudura said:

Po nekim abrovima Dobric i Mitar nisu zadovoljni novim ugovorima koji su im ponudjeni, narocito Dobric koji treba da dobije smanjenje, i ne zele da ih potpisu🙄

Ja sam mislio da je prosle godine Dobric dobio dvogodisnji ugovor kad ga je Radonjic izabrao pre Davidovca.

 

Sve zavisi sta su druge opcije, ako Mitrovic i Dobric treba da odu. Mitrovica bih zadrzao, ali nikako kao neku prvu ili cak ni drugu opciju ako se pravi neki atomski tim.

 

Dobric je zasada zakazao u ovoj sezoni i samo neko ludilu u finalu ABA bi opravdalo neko produzenje ugovora sa vecom platom. Ali, ako se gleda ucinak onda ni tada, bojim se...

Link to comment
Share on other sites

Ova ekipa je zasluzila da za kraj sezone odigra velike meceve, osvoji Aba i ucini sezonu uspesnom. Bilo bi nekako nedoreceno da smo finale odigrali protiv Cedevite koja tesko da bi pruzila pravi otpor. Ovako, najjaci moguci protivnik, nemamo prednost domaceg terena, ali sam siguran u ovaj tim da moze da pobedi finalni seriju. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor_ said:

Dobric ako je imao obraza posle ovakve sezone da se buni i trazi vise para, treba mu se zahvaliti samo. Pa nek guli ligu sampiona. 

Bas tako, ovo sto je on odigrao ove sezone je bruka i sramota za profi sport.

2 hours ago, Kosjan Willavić said:

Lazarevic se oporavio od povrede trbusnog misica ( povredio se onomad protiv Zadra )

Nisam ni znao da je odsutan 🤣

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...