Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Nesto razmisljam naglas, jeste da ima veze sa transferima medjutim nije vezano za dovodjenje odredjenih igraca, pa se nadam da ne krsim ne pisana pravila na ovoj temi da se ne pise o tome dok se ne zavrsi Aba liga.

 

Vidim da strani sportski novinari pisu da su neki igraci dobili dozvole odredjenih klubova u izboru nove sredine, Pengos i B. Dejvis (ne, ne dovodim ih, vec sam ih samo uzeo za primer), takodje recimo Milutinov je blizu dogovora sa Olimpijakosom...

 

Pa me interesuje koliko ovo odugovlacenje Aba lige moze da utice na sklapanje rostera za sledecu sezonu? Finale iste se mozda zavrsi tek krajem ovog meseca ili pocetkom iduceg, a kao vidimo iz gore navedenog neki timovi su krenuli u sklapanje rostera za iducu sezonu, a neki igraci su vec sada dostupni. Dok mi ne znamo dal cemo da igramo uopste evroligu, ako ne osvojimo Aba.

Takodje, niko ne garantuje da ce neki bitni igraci da ostanu kod nas posle zavrsetka finala. Pa onda mozda umesto Pengosa (primer samo) kao koliko, toliko adekvatnu zamenu za Kampaca dovedemo opet nekog Adamsa, jer dok mi docekamo kraj Aba lige ozbiljni klubovi ce da pokupe ono sto valja.

 

Jedino se nadam da Covic zna da cemo da igramo Evroligu bez obzira na krajnji ishod Aba lige, pa da je zajedno sa Duskom krenuo u sklapanje tima za iducu sezonu.

Edited by Dzonii
Link to comment
Share on other sites

Jbg. Ako je istina da će mu otpisati ,, dug" od 2.6m i da mu daju 9m za 3 godine, tjt. obezbedio se, svoj na svome i tamo završava karijeru. Nemamo mi te novce. Da je ugovor na dve godine pa da se nekako krljamo na tri godine nemamo šta da tražimo. 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Znači i ovo leto, i uopšteno sledeće sezone, sve ponovo ispočetka kao i apsolutno svake sezone od kad igramo EL. Već sad se može reći da će i sledeće sezone u EL biti ista priča kao i svake od kad igramo istu, nastavlja se to da nemamo nikakav cilj i ambiciju u EL od početka do kraja sezone u istoj, već samo puko statiranje i učestvovanje gde priču završavamo još u decembru, a posle toga sledi čuveno "okrećemo se obavezama u ABA ligi" (samo od sledeće sezone možda više i ne bude ABA, već samo KLS i Kup) i "nama je glavni i jedini cilj i ambicija samo osvajanje domaćih trofeja", iliti klasično presipanje iz šupljeg u prazno.

 

A ono što je jedino samo večno i zacementirano u klubu je ostanak domaćih šljakera i hodajuće povrede i staklenog Čovićevog kuma.

Edited by Шутер из блока
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Dakle, još manje od mesec dana uživamo u igrama malog čarobnjaka iz Argentine. Od toga, daj Bože da odigra i 3-4 utakmice, s obzirom na suludi raspored. 

 

Nije isključeno da ga gledamo u zvezdinom dresu i naredne sezone. 

 

U pauzi između utakmica Reala, moraće da svrati u BG da odigra finale aba lige. 

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Pa nece se sigurno objaviti pre kraja sezone, ali mi svakako treba da se pripremamo na zivot posle njega. I mi navijaci, da ne bi kasnije bila opsta pljuvacina po klubu sto ga nije zadrzao, a i sam klub nadam se da ima plan kako da nadomesti njegov odlazak. Nerealno je da takav igrac ostane kod nas, a svi ovi tekstovi i informacije sigurno nisu slucajne. Sta ce u klubu u kojem 3 meseca nije mogao da igra zbog kazne, u kojem igra ligu gde se ceka mesec dana na sledecu utakmicu. Tesko ce biti zadrzati i Vildozu i Petruseva, i za njih je verovatno realnije da ce otici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa nece se sigurno objaviti pre kraja sezone, ali mi svakako treba da se pripremamo na zivot posle njega. I mi navijaci, da ne bi kasnije bila opsta pljuvacina po klubu sto ga nije zadrzao, a i sam klub nadam se da ima plan kako da nadomesti njegov odlazak. Nerealno je da takav igrac ostane kod nas, a svi ovi tekstovi i informacije sigurno nisu slucajne. Sta ce u klubu u kojem 3 meseca nije mogao da igra zbog kazne, u kojem igra ligu gde se ceka mesec dana na sledecu utakmicu. Tesko ce biti zadrzati i Vildozu i Petruseva, i za njih je verovatno realnije da ce otici.

Pa realno čovek neće da ostaje jer je video kakvo je stanje u klubu i šta i kako se dešava i funkcioniše ovde, nažalost, prvo kazna 3 meseca zbog neozbiljnosti i amaterizma Čovića, igranje samo raspale ABA lige, KLS i Kupa, i na kraju, ali veoma/izuzetno važno, selekcija i koncepcija ekipe - čovek logično neće da igra, i pritom svaki put da se lomi i daje zadnji atom snage za pobedu kad igra, sa Dobrićem koji promašuje otvorene šuteve za redom i konstantno za 3 poena koje mu ovaj na tacnu ostavi i bukvalno samog kao duha, Lazarevićem rukometašem, telećim mozgom i panjem Bentilom koji je limitiran do bola i košarkaškim IQ-om u -, Nedovićem koji je hodajuća povreda i staklen do bola a kad igra jajari u odbrani i "igra" sa velikim bolom u predelu prepona u istoj itd.

Edited by Шутер из блока
  • Like 2
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Aman bre ljudi ko da se nije znalo da je dosao ovde samo ove sezone i da ce se vratiti u tim koji je igrao skoro cele karijere,pricalo se i dok je dolazio,za mene nista cudno nek osvoji sto jos uvek se treva osvojiti i nek mu je srecno

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...