Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, Шутер из блока said:

Pa realno čovek neće da ostaje jer je video kakvo je stanje u klubu i šta i kako se dešava i funkcioniše ovde, nažalost, prvo kazna 3 meseca zbog neozbiljnosti i amaterizma Čovića, igranje samo raspale ABA lige, KLS i Kupa, i na kraju, ali veoma/izuzetno važno, selekcija i koncepcija ekipe - čovek logično neće da igra, i pritom svaki put da se lomi i daje zadnji atom snage za pobedu kad igra, sa Dobrićem koji promašuje otvorene šuteve za redom i konstantno za 3 poena koje mu ovaj na tacnu ostavi i bukvalno samog kao duha, Lazarevićem rukometašem, telećim mozgom i panjem Bentilom koji je limitiran do bola i košarkaškim IQ-om u -, Nedovićem koji je hodajuća povreda i staklen do bola a kad igra jajari u odbrani i "igra" sa velikim bolom u predelu prepona u istoj itd.

Ima neka kazna za ovakav rečnik i vređanje igrača, niko ništa? 

"Rukometaš" , "teleći mozak" , "panj" , "limitiran do bola", "hodajuća povreda" , "staklen". Da nije malo too much?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Stanko1997 said:

Ima neka kazna za ovakav rečnik i vređanje igrača, niko ništa? 

"Rukometaš" , "teleći mozak" , "panj" , "limitiran do bola", "hodajuća povreda" , "staklen". Da nije malo too much?

 

Ma jeste...pa onda da ostanemo uskraćeni za pbp telefonskih poziva Bahara i igrača...

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Шутер из блока said:

I samo domaći trofeji apsolutno svake sezone, samo nam je to jedini i glavni cilj, palanački mentalitet Čovića.

 

ja razmisljam na nivou, sta je na raspolaganju i najvaznije. za mene je to sad aba liga, boli me kurac za chovica

Link to comment
Share on other sites

Daj da mi osvojimo sve što je ostalo u ovoj sezoni. Momci su našpanovani i jedva čekaju utakmice. Za sledeću godinu ćemo lako. Puna Arena i siguran sam roster za velika dela. Biće lepa godina za nas Zvezdaše i EL i LŠ. Da uživamo u novoj tripleti ove godine pa da sledeću dočekamo u raspoloženju i kako dolikuje. Blagajne pune, sezonske rasprodate, Arena i Marakana krcate. I naši momci na terenu u borbi za velika dela. ❤️

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Stanko1997 said:

Kad smo kod tog "rukometaša" Lazarevića, baš je njega Kampaco spomenuo uz Markovića kao igrače iz sadašnjeg sastava Zvezde sa kojima bi, da mora, igrao do kraja karijere.

Vau, i sad je on zbog toga igrač za Zvezdu, a pogotovu Zvezdu u EL, smejurija. 😂
To je ono "Zvezdin ratnik", "Defanzivni specijalac", "Zvezdaš do koske", "Dobar za svlačionicu" itd, ovo su baš pravi parametri i razlozi za igrača koji treba da igra u Zvezdi, pogotovu u Zvezdi koja igra EL. 😄

Edited by Шутер из блока
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Шутер из блока said:

I samo domaći trofeji apsolutno svake sezone, samo nam je to jedini i glavni cilj, palanački mentalitet Čovića.

Jel ima nesto da tebi odgovara u vezi Zvezde, bilo za fk ili kk?

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Lazarevic mesto Milunovica u fk. Da izbija loptu glavom sto dalje od gola. Trebace nam za LS. 

 

Salu na stranu, jel pamti neko izjavu ovde da je Lazarevic novi Kalinic posle jedne pripremne tekme pre ppcetka sezone 😬

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Шутер из блока said:

Vau, i sad je on zbog toga igrač za Zvezdu, a pogotovu Zvezdu u EL, smejurija. 😂
To je ono "Zvezdin ratnik", "Defanzivni specijalac", "Zvezdaš do koske", "Dobar za svlačionicu" itd, ovo su baš pravi parametri i razlozi za igrača koji treba da igra u Zvezdi, pogotovu u Zvezdi koja igra EL. 😄

Ti dečko imaš neke svoje ratove koje uglavnom vodiš protiv samog sebe ovde na forumu, ne bih te više zadržavao. P.S. nigde ne piše da je igrač za Zvezdu, piše samo Fakundova izjava. 👋

Edited by Stanko1997
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dzonii said:

Jel ima nesto da tebi odgovara u vezi Zvezde, bilo za fk ili kk?

Očekujem za početak u KK ulazak u top 8, tamo muški da se pošiba do zadnje sekunde za odlazak na F4, a onda i odlazak na F4, a tamo je sve moguće pa i da se napadne trofej.

 

Što se FK tiče najmanje 3. mesto u grupi u LŠ, a onda najmanje 1/4 finale LE.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

Ja bih se samo na kratko vratio na ovaj intervju Luke i Fakua. Kako dva košarkaška majstora pričaju o Topiću. Stvarno se vidi iskreno oduševljenje i poštovanje prema Topiću i svemu šta i kako radi. Biće Topić uskoro naša prva violina. Ako Bog da sa njim na pleju i da osvojimo tu EL. 😊

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stanko1997 said:

Kad smo kod tog "rukometaša" Lazarevića, baš je njega Kampaco spomenuo uz Markovića kao igrače iz sadašnjeg sastava Zvezde sa kojima bi, da mora, igrao do kraja karijere.

 

Ovo me podseca na ono kad se mnogo lepa devojka druzi sa ne tako lepim, ne bi li bila stalno u centru paznje 😄

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Шутер из блока said:

Očekujem za početak u KK ulazak u top 8, tamo muški da se pošiba do zadnje sekunde za odlazak na F4, a onda i odlazak na F4, a tamo je sve moguće pa i da se napadne trofej.

 

Što se FK tiče najmanje 3. mesto u grupi u LŠ, a onda najmanje 1/4 finale LE.

Nisam te pitao sta zelis, vec jel ima nesto da ti trenutno odgovara u vezi Zvezde...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam novi član foruma. Pratio sam vas par sedmica i odlučio da se registrujem, oduševljen sam poznavanjem košarke kod većine članova  🙂

Nadam se da ću u zavisnosti od vremena možda i ja ponekad doprineti zdravoj debati i razmeni argumenata 🙂

  • Like 26
Link to comment
Share on other sites

Mi smo ovim manevrom sa KLSom uradili još jednu stvar. Napravili smo dobru podlogu da izjednačimo rekord u broju uzastopnih pobeda. Trenutno smo na kvoti 15. Sa naredne dve uzastopne pobede u finalu KLS dolazimo do 17 pobeda. Nisam siguran koji je rekord do sada ( možda grešim ali čini mi se 20 ). Znači u finalu ABA ne branimo samo tripletu već sezonu možemo da završimo i sa još jednim ponovljenim rekordom (20 pobeda u nizu) koji dugo nije viđen. Sjajno! 😊

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Mi smo ovim manevrom sa KLSom uradili još jednu stvar. Napravili smo dobru podlogu da izjednačimo rekord u broju uzastopnih pobeda. Trenutno smo na kvoti 15. Sa naredne dve uzastopne pobede u finalu KLS dolazimo do 17 pobeda. Nisam siguran koji je rekord do sada ( možda grešim ali čini mi se 20 ). Znači u finalu ABA ne branimo samo tripletu već sezonu možemo da završimo i sa još jednim ponovljenim rekordom (20 pobeda u nizu) koji dugo nije viđen. Sjajno! 😊

Koja je onda razlika da li prvo igramo ABA ili KLS, ako pobedimo sve tekme do kraja? 😄

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Koja je onda razlika da li prvo igramo ABA ili KLS, ako pobedimo sve tekme do kraja? 😄

Pa sasvim mala razlika jeste. Sa 17 pobeda si bliži 20 i u naletu nego sa 15 i bez utakmice 3 nedelje. 😅

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...