Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

10 minutes ago, John Terry said:

 

Mislim da nije ovako rekao, mada se svakako slazem da nema neki poseban razlog za optimizam. Opet, to je sportska psihologija, zna on sta kada treba da kaze.

 

Mislim da je izjava posle derbija bila "Partizan je svestan da mozemo da ih dobijemo u finalu", sto nije nista novo, a ovo drugo je rekao da bismo ulaskom u F8 imali realne sanse za F4, sto je takodje nista novo.

 

 

Ne secas se dobro za izjavu posle Partizana a za ovu o ulasku u Top8 i osvajanje (ne F4, vec osvajanje je pomenuo) pamcenje te malcice bolje sluzi... 

 

Quote

- Za mene je najvažnije kod ove utakmice i to sam rekao pre utakmice, „filing“ koji ćemo da imamo ja i moji igrači posle meča. Nebitno da li smo dobili ili izgubili. A mi smo sigurni da ćemo dobiti, a što je najbolje ili najgore za nas, Partizan isto zna da ćemo dobiti - naveo je Ivanović.

 

Quote

- Izuzetno sam zadovoljan sa angažovanjem i predanošću sa kojom ovi momci rade, a sa rezultatom nisam zadovoljan jer nismo ušli u top8. Mislim da je zaista šteta za ovaj tim, jer da smo ušli imali bismo realne šanse da osvojimo. Ali ovo je lako pričati sad kada si napolju.

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, bodo said:

To mi je prvo palo na pamet ali pomislih i da nije u pitanju možda ironija sa osvrtom na naš ne plasman u završnicu EL. 

 

Ma nije zaista.

 

Jednostavno želim da pomognemo srpskoj strani sa druge strane brda.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Čočo said:

Ja ću samo jedan jedini upis povodom prelaznog roka imati jer to mi je jedna od većih želja za sledeću godinu. Ismael Kamagate! Kakav potencijal, kakva fizikalija, kakva zver! Oh, kako bi nam legao kao back up za početak. Uslišite moje želje, mene jednog smrtnika. Odjavljujem se sa prelaznog roka.

Ne moze. Do juce si nas drukao @Don Dusko da pravimo prelazni rok od teme i sad bi da ti ispunjavamo zelje :default_coffee:

Edited by Dragan Mićić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dragan Mićić said:

Ne moze. Do juce si nas drugao @Don Dusko da pravimo prelazni rok od teme i sad bi da ti ispunjavamo zelje :default_coffee:

I dalje stojim pri tome. Nema smisla dok ne krene prelazni rok da se prave celi rosteri. Ja sam naveo jednog igrača. To ako bolje pogledam i ne spada u deo prelaznog roka već perspektive i moje želje. A i ima ko da usliši moju želju. 😀😉

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Elem, posto sam se vratio sa prinudnog odsustva, u toku kojeg sam ispratio nas u klub u Lionu, mali okasneli izvestaj, pa koga interesuje...

 

Iako smo otisli sa smanjenim entuzijazmom, zbog izgubljenih sansi za Top 8, ipak je bilo zadovoljstvo ispratiti nas klub u Francuskoj. Grupa nasih navijaca nije bila brojna, ali je bila zabavna i glasna. Astroballe je u jezivom kraju grada, i spolja izgleda bedno, ali unutra nije tako losa. Izgledalo je kad smo dosli da ce biti prazno, ali se do pocetka utakmice solidno napunilo. Uglavnom porodicni ljudi, sa klasicnim americkim "difens" navijanjem i ceremonijal majstorom. Hard Rock caffe stand sa pivom i burgerima na izvolte, izgleda ih ne brinu pijani navijaci. Nasi smuseni u prvom, ali sigurni u drugom, rutinski smo odradili zaista jadnu ekipu Asvela (za EL pojmove). Uspeli smo da se uvalimo iza nase klupe u cosku, mala, ali glasna grupa, i posebno je zadovoljstvo bilo navijacko dobacivanje glasovima, sa drugom nasom grupom po dijagonali na gornjem nivou, bakute iza nas su bile zblanute🤣

Kampaco je car najveci, Vildoza je dileja (u ne bas pozitivnom smislu), a Petrusev je mucki provokator😀(iako ja licno volim taj kosarkaski bezobrazluk na terenu, dok ne izadje iz granica korektnog). E, da, Holand je epska pregotivna budaletina zarazne pozitivne energije. Dusko se nervirao za sve pare, posebno je bio kivan na Dobrica. Bentil je bas naje.. zglob mu uopste nije izgledao dobro, nece on skoro na teren.

Da, Lion je super grad, klopa je odlicna, a vina jos bolja. Imao sam zadovoljstvo da upoznam @leki bg i njegovog sina, pozdrav za momke!😎

Sve u svemu lepo je bilo biti navijac Zvezde taj vikend u Lionu😀

  • Like 26
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dzep said:

@Čočo na Kamagatea ozbiljno računa tim koji ga je draftovao... nego, preporučujem svima reddit i subreddite nba timova, naravno da ima dosta đubreta, ali je takođe i solidan izvor informacija

Probace on sigurno ovog ljeta u NBA, no ne znam oce li bas uspjeti. Ok je ljetnja liga i to al tesko do ugovora bez ako ne budu imali nikog drugog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Sector said:

 

Ma nije zaista.

 

Jednostavno želim da pomognemo srpskoj strani sa druge strane brda.

 

Ja zelim da pomognemo Zalgirisu da se kvalifikuje u PO (u slucaju da Oly odigra revijalno protiv Baskonije).

 

Inace mi je potpuno svejedno sta ce ova ekipa milionera uraditi, ionako ne mogu da se identifikujem sa njima vec duze vreme ove sezone.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

 

Ja zelim da pomognemo Zalgirisu da se kvalifikuje u PO (u slucaju da Oly odigra revijalno protiv Baskonije).

 

Inace mi je potpuno svejedno sta ce ova ekipa milionera uraditi, ionako ne mogu da se identifikujem sa njima vec duze vreme ove sezone.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...