Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 minutes ago, Čočo said:

Mnogo toga nam nije išlo na rukuruku ove sezone. Mnogo Čovića, povreda, administracije, lobija. 


Ајде скрати ту реченицу. Главни кривац је НЧ да није било њега не би било ни администрације ни лобија. Повреде су саставни дио спорта код свих екипа. Да је одрадио оно што му је примарна обавеза тј. да је екипа била посложена на вријеме играли бисмо ПО 100%!

Све остало је демагогија па да се не понављамо.

Пред нама су 2 велика изазова:

1. Узети АБА, имамо још до плафона нема никакве сумње, али и мало времена

2. Да идуће сезоне будемо скоцкани на вријеме и како тренер жели а не председник

То су предуслови за искорак у Европи. Тачка.

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Kome od njega nešto zavisi u životu bolje da se obesi.

Kad smo kod Nedovica jel moze neko da postavi njegove brojeve u EL ove godine. prosecan broj minuta, poeni i procenti suta. Zanima me procenat suta za 3. Uporedo sa ranijim sezonama. Mislim da ove ima losiji procenat suta za 3....

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Markoss said:

Nas bi 19 pobeda vodilo u plejof, jer imamo losiji medjusobni i od Baskonije i od Zalgirisa. 

 

U sustini, ostali smo kratki za dve pobede, a realno smo ispustili i Pao i Bajern i Zalgiris u gostima, gde smo prakticno imali dobijene utakmice, plus ta noga Mirotica. 2 od 4 bi bilo dosta. 

Da smo dobili samo Žalgiris bilo bi dovoljno za prolaz dalje, kad već pričamo o propuštenim šansama.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

Kad smo kod Nedovica jel moze neko da postavi njegove brojeve u EL ove godine. prosecan broj minuta, poeni i procenti suta. Zanima me procenat suta za 3. Uporedo sa ranijim sezonama. Mislim da ove ima losiji procenat suta za 3....

 

sut za tri 44/157 28% 

 

13,3 prosecan broj poena

Edited by MisaF
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, suptil said:

Kad smo kod Nedovica jel moze neko da postavi njegove brojeve u EL ove godine. prosecan broj minuta, poeni i procenti suta. Zanima me procenat suta za 3. Uporedo sa ranijim sezonama. Mislim da ove ima losiji procenat suta za 3....

Ima lošiji procenat za 3, prošle sez je bio na 39% a sad je na 28%.

 

Za 2 ove sezone 50%, prošle 53%

 

Što se tiče poena prošle sez 14.3 a ove 13.3

 

 

Prošle sezone 24 min i 26 tekmi, ove sezone 27 tekmi i 21 min.

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Čočo said:

😀

 

A zamisli da su Vildozi svirali "Djurdjevdan jeeee, a ja nisaaaaaam, s oooonoooom koju voooooliiiiiiiim"!

 

Ukanalili bi ga ne samo do kraja sezone nego i do pola sledece. Ju ju ju...

 

Ah da, sreca da ne razume ni "U boj, krenite junaci svi" 😄 

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

To bi bilo to od ove sezone.
Tesko cemo sta uraditi u finalu ABA protiv komsija. Oni ce samo dalje podizati formu kroz jake utakmice u TOP8 i F4 dok nama ostaje uigravanje s ABA boranijom sto je svojevrsni antiklimaks nakon EL sezone.
Sledece sezone pamet u glavu.





b1d88ccd3753f4b9ab41a5dce8726878.gif
  • Like 22
  • Thanks 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Kakva pirova EL sezona...Dusku zameram samo jedan poraz,onaj u Atini.Svi ostali porazi,neracunajuci onaj protiv Barse,idu Covicu na dusu.Rovitog Nedovica i Vildozu koji nije bio od pocetka sezone smo cedili do maksimuma i naravno da je morao da se desi momenat kada ce doci do pada.Sa dva EL igraca smo gurali kroz sezonu+nedorastao trener koji nas je vodio u prvih 7 kola...Da li smo imali sansu za TOP 8 sa Ivanovicem,imali smo,ali pod uslovom da igramo pod punim gasom celu sezonu bez prava na pad forme,a to bi i jace ekipe od nas tesko izgurale.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ne znam odakle sada opet drvlje i kamenje po nedovicu

i to iz pogresnih razloga

on je kad je igrao ove sezone to radio dobro

problem su jbg povrede...i vracanje iz istih

 

Iz pogrešnih razloga...

 

Kako je ušao u igru otišao mu igrač da nije znao gde se nalazi i momentalno ispalio trojku sa 8 metara preko ruke.

 

Inače vraćanje iz povrede mu je doslovno srednje ime.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

E tako. Sto bi Lola rekao "sad nek igraju top8 ako ih nije sramota" a i ovaj Oli i Makabi koje smo oba puta rutinirali,pa i ovi preko puta sa kojima imamo bolji medjusobni skor a bogami i ovi sto iz auta koseve daju,jedno Realu priznajem da zasluzuje top8

😄😄😄.

  • Like 2
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...