Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Imamo mi pogubljenog trenera, ali nema ovaj tim karakter, i to je takodje dobar problem. U obe utakmice smo imali otvorene suteve za izjednacenje ili uvodjenje u neizvesnu zavrsnicu, ali smo ih masili. Jebiga, do Duska je mnogo stvari, ali to nije. Juce Faku i Dobric, danas Lazarevic i Faku, pa onda i Mitrovicu ispada lopta. 

 

U godinama kada smo osvajali titule, svi su dizali formu za PO i maltene je sve jedan kosarkas delovao bolje nego tokom veceg dela sezone, tj tempirana je forma za to. Ovo sad deluje tako da najkrvavija kolena imaju Pefi i Lazic jbt, a da ovi i sto znaju, trokiraju, i treba da gledas u pasulj dal ce da udju u utakmicu ili ne.

 

Nazalost, tako se ne osvaja titula.

 

Dusko se bas gubi s rotacijama, ni meni mnogo toga nije jasno, ali je cinjenica da Partizan igra i bolje, i sigurnije, i da imaju siri roster. Oni su i danas, i pre neki dan, svaki bitan sut pogodili. Doslovno, kad god je bilo do nas, mi smo promasili, a kad god je bilo do njih - buc. 

 

Meni je i Faku bio los danas, drzao nas Nedovic dobar deo prvog poluvremena, posle Vildoza malo povukao, uz Dobrica koji je danas bio dobar. Boli koliko nemamo reket. Mitrovic koji siri ruke, stalno nesto prikenjava sudijama, a bas pusta da ga dominiraju. Petrusev kog cak ni ona vredjanja bedna ne uspeju da motivisu da bar malo pokaze neki karakter.

 

Bojim se da jednostavno to nije to. 

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Uzivaj u ovim bravurama. 

Radonjic je sa gorim timovima dobijao i Duleta i Obradovica kadje atmosfera bila najgora moguca.

Zato je sad pobegao jer nema Kalinićyyy i Holinsyyy. Baš bi napravio odbranu s pitbul Holandom. Žao mi je samo što to ne mogu da vidim kako bi izgledalo.

 

I da, koliko li bi Lazarević igrao kod Radonjića... Verovatno ne bi bio ni na klupi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Uzivaj u ovim bravurama. 

Radonjic je sa gorim timovima dobijao i Duleta i Obradovica kadje atmosfera bila najgora moguca.

 

KKP nije imao skuplji i bolji tim od ovoga. 

 

CZ je i te kako imala, možda ne skuplji ali mnogo bolje posložen od ove karakondzule sa 20 igrača a nemaš 5 pristojnih. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СтелаРоса said:

Jel mozes molim te da mi citiras gde je Ivanovic kao izgovor za poraz naveo da nije selektirao ekipu? Ili neki drugi razlog, sudjenje, los pristup igraca, bilo sta? Kada je i za sta kukao? Koga je drugog krivio? Stvarno ne razumem sta ocekujes od njegovih izjava.

 

Očekujem da ako se busa u grudi da je protivniku ušao u glavu (jer šta drugo znači i Partizan zna da ćemo ih dobiti, sigurno nije "psihološka igrica"), da njegova ekipa to pokaže na terenu. 

Umesto toga, svi visoki KKCZ se plaše Lessorta koji je u igračkom kanalu još od serije sa Realom u EL. Toliko o Duškovom radu, motivaciji i psihološkim igricama da igrači veruju u sebe.

Edited by DameTime
reč
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Svako ko pljuje Duška zaslužuje Vladu Jovanovića i Adamsa i skor 4-30 u EL i ispadanje od Olimpije u polufinalu Aba. 

 

On kad je došao dočekali su ga Lazarević, Marković, Bentil i ostali polovnjaci.  Partizan je kvalitetnija ekipa sa boljim igračima. Njima na trojci igraju Naneli i Papapetru nama Dobrić i Lazarević, pa mu se zamera sto nije za 20 dana uspeo da sklopi taktiku protiv njih kao da na raspolaganju ima roster Denvera. Da nema Nedovića ili Vildoze nesretni Kampaco ne bi mogao da skupi vise od 5 asistencija po mecu.

 

Nije ovo još gotovo, idemo meč po meč. 

  • Like 26
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Ja sam upravo ovo govorio. To što će on da izjavi na konferencijama je nevažno, mora to da usadi igračima. A to, očito, nije uspeo. Bar ne sa ovim igračima.

 

Trener, naravno, uvek treba i javno da istakne kako veruje u svoju ekipu. Ali ono ključno se dešava u svlačionici i na treninzima, ne pred novinarima.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

E aj batalite pricu o losim igracima. 

Cuj Bentil ne moze da sacuva Petruseva a prosle sezone ga ponisti Davidovac. 

 

I sad cete vi da kazete, paa Davidovac je mozak, ovo ono. Jeste, zato sad igra Evroligu a ne u Rusiji odakle ce opet kod nas jer ga niko drugi nece hteti. 

A Bentil dolazi iz Milana. 

 

Ajte molim vas. 

 

Ne valja Martin a valjao je isti taj Davidovac na pet sa Mitrovicem koji je prosle sezone prosao korektno sa Lesorom i Kuzmic koji ove sezone ni ne igra. 

 

Batalite opravdanja. 

 

Trener. 

Trener. 

 

Ne moze covek u 70 godina da radi bilo kakav posao na visokom nivou, to je za penziju. Kao i Kari u repki. 

 

Pa nije slucajno da finale Nba lige igraju Spolstra i Maloun sa 50-tak godina ili mladji. 

 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pero_Cameron said:

Svako ko pljuje Duška zaslužuje Vladu Jovanovića i Adamsa i skor 4-30 u EL i ispadanje od Olimpije u polufinalu Aba. 

 

On kad je došao dočekali su ga Lazarević, Marković, Bentil i ostali polovnjaci.  Partizan je kvalitetnija ekipa sa boljim igračima. Njima na trojci igraju Naneli i Papapetru nama Dobrić i Lazarević, pa mu se zamera sto nije za 20 dana uspeo da sklopi taktiku protiv njih kao da na raspolaganju ima roster Denvera. Da nema Nedovića ili Vildoze nesretni Kampaco ne bi mogao da skupi vise od 5 asistencija po mecu.

 

Nije ovo još gotovo, idemo meč po meč. 

Ja pljujem Duška jer mu pored raspoloženih Nedovića i Kampaca igraju Lazarević i Marković. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne može Duško da realizuje zicer umesto Luke muke, Filipa nejakog, i dva Stefana. O ispadanju lopte, odbrani kao na rekreativnom takmičenju veterana koju kao igraju mitrović i petrušev ne vredi više pisati, uz sve to i brdo promašenih slobodnih bacanja. Sa ovom centarskom linijom svaka pobeda je ravna tituli.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Ja ne znam da li posle svega Duško Ivanovic treba da dobije poverenje da vodi klub iduce sezone. 

U kosarci je potrebno strpljenja, ni grobari nisu terali Zoca, pa evo na kraju se ispaltilo.

Nike Dusko selektirao tim, to mu daje kredit.

Inace, ovo je treci put kako preti da ce pobediti, i karina, treba da ga je sramota.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stanko1997 said:

Uhvati ove iz Partizan.net pa sledeći put idite zajedno da ga provocirate na konferencijama, ali sa sve onim majicama koje donose na utakmice. Ali ponesite i slušni aparat za drugi deo konferencije. Neki ne čuju dobro.

Nema sra ja da provociram. Jel ga je neko trjerao da daje takve izjave? 

Jbg ne mogu da ga zalim.

 

Nijedan jedini trener nije davao izjave koje je on, u tom kurcevitom stavu.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Ja pljujem Duška jer mu pored raspoloženih Nedovića i Kampaca igraju Lazarević i Marković. 

Igrali bi mu bolji igrači da ih je imao na raspolaganju. Nedovic i Kampaco su čini mi se imali probleme sa ličnim pa nije hteo da rizikuje da dobiju 4. s obzirom da je bila tek 3/4 i početak zadnje.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Zato je sad pobegao jer nema Kalinićyyy i Holinsyyy. Baš bi napravio odbranu s pitbul Holandom. Žao mi je samo što to ne mogu da vidim kako bi izgledalo.

 

I da, koliko li bi Lazarević igrao kod Radonjića... Verovatno ne bi bio ni na klupi. 

Aaa problem je sad Holland. 

Samo jedno pitanje, cime je Radonjic zasluzio toliko nepovjerenje u njegove sposobnosti na ovoj sceni a cime Dusko toliko povjerenje?

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav god Dusko bio, nije izasao na konferenciju i okrivio igrace zato sto su promasili zicere, nego je stao u njihovu odbranu. A kome nije jasno to sto nazivate kurcenje nek premota konferenciju jos jednom.

Fejlovao je Dusko sa Lazarevicem to se ne moze osporiti, ali isto tako Petrusev ne moze pogledom da uhvati Ledeja dok Bentil mora da se podseti kako se zauzima stav kretnje. 

Mnogo veca greska Ivanovica je sto u dva navrata na ofanzivno slabiju petorku partizana drzi na terenu nasu defanzivnu ( dobric lazic lazarevic martin uz vildozu ili kampaca). Tu je mogao da pokusa sa facuom lucom i nedom.

Inace jos jedna misterija je zasto Dusko ne pokusa sa konstantnim switchom da malo uspori ovaj njihov protok lopte i kretnje u napadu. Secam se da je to u jednom delu sezone sa Martinom koji je preuzimao bekove bas dobro izgledalo.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Perkos2 said:

Ne može Duško da realizuje zicer umesto Luke muke, Filipa nejakog, i dva Stefana. O ispadanju lopte, odbrani kao na rekreativnom takmičenju veterana koju kao igraju mitrović i petrušev ne vredi više pisati, uz sve to i brdo promašenih slobodnih bacanja. Sa ovom centarskom linijom svaka pobeda je ravna tituli.

Ne moze ali zato moze da tog Lazarevica da klupira da ne vidi parket jbg.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

 

Očekujem da ako se busa u grudi da je protivniku ušao u glavu (jer šta drugo znači i Partizan zna da ćemo ih dobiti, sigurno nije "psihološka igrica"), da njegova ekipa to pokaže na terenu. 

Umesto toga, svi visoki KKCZ se plaše Lessorta koji je u igračkom kanalu još od serije sa Realom u EL. Toliko o Duškovom radu, motivaciji i psihološkim igricama da igrači veruju u sebe.

Ne znam cemu toliko paznje posvecujes toj izjavi. Covek ima poverenje u svoju ekipu i sebe, a tom recenicom je vec unapred preuzeo odgovornost na sebe. U slucaju da izgubi seriju on je kriv. Ako bude krivio druge onda ce sve ovo sto ti pises dobiti neki smisao.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Nema sra ja da provociram. Jel ga je neko trjerao da daje takve izjave? 

Jbg ne mogu da ga zalim.

 

Nijedan jedini trener nije davao izjave koje je on, u tom kurcevitom stavu.

Svaka čast majstore. Nemam šta da dodam na ovo.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Nema sra ja da provociram. Jel ga je neko trjerao da daje takve izjave? 

Jbg ne mogu da ga zalim.

 

Nijedan jedini trener nije davao izjave koje je on, u tom kurcevitom stavu.

 

uf strasno, daje izjavu da ce pobediti.

uf strasno, ispasce smesan.

 

zato oni carevi kojima je svaka utakmica teska, koji su uvek hendikepirani povredom pre tekme a posle tekme sudjenjem, e to je trener.

  • Like 13
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...