Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, Nini3112 said:

Sto ne zakuca,a verovatno nema osecaj u dlanu,drugog objasnjenja nemam

Pa kako nema? Ne razumem? U cemu onda ima osecaj posto znamo da u prstima nema jer ne zna da pogadja ni 3 ni poludistance. Ja od 183, mogu da zakucam jer imam izrazito veliki odraz a isto imam drvene ruke, trojke u zivotu pogodio manje od 20 puta, poludistanca slicno. Pa kad se umorim da je kucam, obicno  tako uradim jer znam da nemam dovoljno dobar osecaj za od tablu a ovako ne mogu da promasim i da ocu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

ne znam da li se secas kako je izgledao zeljkov tim prosle sezone, koji je sam selektirao, izuzev par tekmi u finalu?

 

ne znam da li si se slagala sa upisima na partizanovoj temi, starosedeoca i relativnih poznavaoca igre, kako je komedija to sto prangijaju bez savesti, da zeljko nema autoritet nad punterom, da je dosao u bgd da juri sojke i visi po kafanama. e da, pisalo se i da je mator i da mu je proslo vreme.

 

gresio je zeljko tada, sigurno nije sve genijalno uradio na svakoj tekmi. i to on rucno birao igrace.

 

al onda je proslo neko vreme, konkretnije cela sezona, pa je na one koji vrede, doveo jos onih koji vrede, tipa, exum, nunnally, papapetrou, i da vidis kako igraju, k'o masina.

Prastaj sto upadam ovako i u ovu konverzaciju ali SC Derbi izgubi u majstorici gdje u game 2 su jako blizu da ih izbace. 

Cedevita opet ih uvede u majstoricu. 

 

0 trofeja za sada ta masina.

Oce masina da se zalaufa kad neko toj masini dopusti to da uradi a ko li je taj?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da se poserem po Markovićevoj alibi košarci. Ne mogu više da gledam ovog ofucanog penzionera. Cijele jebene sezone čovjek ne smije da ode na ulaz u čistoj situaciji. Lik ima skoro dva metra i ne smije da krene na polaganje. Sa takvim igračima oćemo titulu? Dobićemo džinovski dildo. 

Edited by Kvaratskhelia
  • Like 10
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Lepo spinuješ, svaka čast. 

 

Pretpostavljam da ovaj bolji tim opet igra protiv Dangubića, Zagorca, Koprivice, Mura, a ne protiv nekoga ko bi u regularnim uslovima počistio 3:0 šampiona Evrope. 

 

Kojim regularnim uslovima? U onim u kojim najbolji centar EL ne igra sest od osam cetvrina u prva dva meca zbog povrede?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Redstar0356 said:

Pa kako nema? Ne razumem? U cemu onda ima osecaj posto znamo da u prstima nema jer ne zna da pogadja ni 3 ni poludistance. Ja od 183, mogu da zakucam jer imam izrazito veliki odraz a isto imam drvene ruke, trojke u zivotu pogodio manje od 20 puta, poludistanca slicno. Pa kad se umorim da je kucam, obicno  tako uradim jer znam da nemam dovoljno dobar osecaj za od tablu a ovako ne mogu da promasim i da ocu.

A od cega se on umorio pa ne moze da zakuca,panj od 2 metra?

Ocigledno da nema osecaj za bilo sta ovo mu se desava vec 3 4 puta kao i Markovicu pleju od 35+ dina koji u kontri 2 na 1 gde ima cisto polaganje i Madara od 60 kg on baca pas Fakundu za 3 poena pored cistog polaganja za -3

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Sta se spinuje? 

Dejan Radonjic je radio u 10 pita gorim okolnostima. Jel smo zaboravili sta se desavalo u srpskoj kosarci dok je sa druge strane bio Dule Vujosevic?

Dejan Radonjic je padao, gubio ali je i dobio, mnogo vise je dobijao nego sto je gubio.

Nije najbolji, najtakticniji, najrecitiji trener. Ne umije da prica basne i bajke. Nema feeling ali kad kaze da dobija, on dobija. 

 

Sta se bre desilo da se Dejan uopste omalovazava? Legenda je ovog kluba sa svim svojim manama

Dejan Radonjić je odbio da radi u Zvezdi u ovogodišnjim uslovima i protiv ovogodišnjeg Partizana. Zašto bih sad ja kukao za njim i prizivao ga kada je on hteo da ode? 

Da li je smatrao da ne može da donese titulu? Da mu je dosta Čovića? I svega što donosi regionalna kosarka? 

Nebitno je, nije hteo da ostane i opet pobedi taj Partizan. 

 

I to nije omalovažavanje, nego činjenica. 

  • Like 7
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Meni je od ovog Lazarevicevog blamiranja gore ono vracanje lopte Markovica sa zicera u 1 na nula situaciji, koje uzgred radi cele sezone. 

Kakav pickasti potez, covek vise ne veruje ni da moze da polozi, a nama igra.

Ono je bio pocetak kraja. Sramno. 

Razumijem da smo GS pa cepamo 3 non stop ali da ono uradis u tom trenutku i toj situaciji? Ne klupa, tribine!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tačnije, "grobari" su nepristojno skandirali na račun njegove supruge, ali Nedović tvrdi da ih nije čuo.

"Nisam čuo, bili su tihi, bilo je bolje u prvoj utakmici", rekao je srpski košarkaš nakon utakmice.

Bio je nezadovoljan suđenjem na drugom meču.

"Ma i sa ovako lošim suđenjem imali smo šanse, ispadale su lopte u ključnim trenucima, čestitke Partizanu, vidimo se u nedelju", istakao je Nedović.

U trećem susretu je domaćin Zvezda, a Nedović očekuje veliku podršku.

"Očekujem pun Pionir i vidimo se u nedelju", zaključio je Nedović.

 

Puna podrska decko, u nedelju i u jos u preostala 2 meca ih natrpaj.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

 

Kojim regularnim uslovima? U onim u kojim najbolji centar EL ne igra sest od osam cetvrina u prva dva meca zbog povrede?

To jesu regularni uslovi, povrede. Mislio sam na suspenzije igrača i frku koja se desila. 

 

Da nije bilo tuče i svega, KKP bi ih dobio lagano. Kao što je za dlaku i bez Pantera i Lesora. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Sta se spinuje? 

Dejan Radonjic je radio u 10 pita gorim okolnostima. Jel smo zaboravili sta se desavalo u srpskoj kosarci dok je sa druge strane bio Dule Vujosevic?

Dejan Radonjic je padao, gubio ali je i dobio, mnogo vise je dobijao nego sto je gubio.

Nije najbolji, najtakticniji, najrecitiji trener. Ne umije da prica basne i bajke. Nema feeling ali kad kaze da dobija, on dobija. 

 

Sta se bre desilo da se Dejan uopste omalovazava? Legenda je ovog kluba sa svim svojim manama

Pa ne igra se leprsava kosarka, bole oci od difensa i rukometnih akcija. Evo umiremo sad u lepoti napadacke kosarke

3 minutes ago, Nini3112 said:

A od cega se on umorio pa ne moze da zakuca,panj od 2 metra?

Ocigledno da nema osecaj za bilo sta ovo mu se desava vec 3 4 puta kao i Markovicu pleju od 35+ dina koji u kontri 2 na 1 gde ima cisto polaganje i Madara od 60 kg on baca pas Fakundu za 3 poena pored cistog polaganja za -3

Pa ne znam od cega, samo pokusavam da shvatim kako je moguce da profesionalno kosarkas toliko puta promasi zicer

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Somi1983 said:

Gledao sam Bentila celo vreme u odbrani, kakva je to lenja mrcina .... Jos na pocetku sezone kad je dosao pretpostavio sam da od njega nema leba....

 

Problem su spore noge uz to ni grama inteligencije da napravi neku smislenu kretnju, onda rade ruke jer nema sta drugo i obicno se zavrsi faulom ili laganom ekzekucijom.

Edited by nunilo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa kako nema? Ne razumem? U cemu onda ima osecaj posto znamo da u prstima nema jer ne zna da pogadja ni 3 ni poludistance.

Ovo deluje kao reotoričko pitanje. Ja bih ga zamolio da ubuduće postupa kao Marković i Simons u ovakvim situacijama. Bar dok je kod nas u timu, uz nadu da će to biti još samo 3 utakmice.

Link to comment
Share on other sites

Naša trojka treba da igra cca 85 minuta po utakmici, gde će držati visok napadački ritam, probijati, igrati agresivnu napadačku košarku i otvarati prostor. Manje više pokušaj onoga što je Real igrao u poslednje vreme od kada su starkelje oživele. U odbrani agresivno, na loptu i u kost.. sve to smo imali mesece i mesece da vežbamo. Preostalih 35 minuta treba da podele Lazić i Dobric, te da igraju 15-20 po utakmici.

 

Niti igraju tako, niti su bazdareni tako, niti su im profilisane i usađene uloge..

 

Ne znam, svakako ni ja ne znam dovoljno, ali mislim da Duško radi jedan period poprilično bezličan i nedefinisan posao u Zvezdi.

 

11 igrača preko 10 minuta - i hajde da to znači neka agresivnost i trošenje u odbrani, nego se prima 2x po 90 poena.

 

Pritom nisam nesto besan, pratim ovo sa manje žara, kraj mora, već zasićen svime što se desilo prethodnih mesec i kusur.. i stvarno konstatujem da nema ništa posebno da se pohvali, a da se pripiše Dušku.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nini3112 said:

A od cega se on umorio pa ne moze da zakuca,panj od 2 metra?

Ocigledno da nema osecaj za bilo sta ovo mu se desava vec 3 4 puta kao i Markovicu pleju od 35+ dina koji u kontri 2 na 1 gde ima cisto polaganje i Madara od 60 kg on baca pas Fakundu za 3 poena pored cistog polaganja za -3

To polaganje Markovića bi bilo za +4 za nas, za -3 je bilo polaganje ovog drugog specijalca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Dejan Radonjić je odbio da radi u Zvezdi u ovogodišnjim uslovima i protiv ovogodišnjeg Partizana. Zašto bih sad ja kukao za njim i prizivao ga kada je on hteo da ode? 

Da li je smatrao da ne može da donese titulu? Da mu je dosta Čovića? I svega što donosi regionalna kosarka? 

Nebitno je, nije hteo da ostane i opet pobedi taj Partizan. 

 

I to nije omalovažavanje, nego činjenica. 

I da je tako kao sto pises, Dejan Radonjic je neko ko je donio toliko trofeja ovom klubu i ko se valjao u ovom blatu konstantno. 

Da li je mogao/trebao da ostane? Mozda. To sto pricas mogu da te razumijem ali isto tako smatram da i ti treba da njega razumijes oko njegovih razloga da ode. 

 

On je pobijedio taj Partizan kada je prosle godine bio mnogo veci pritisak a da ne pricamo u vrijeme Vujosevica. 

6 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Obrukao se Zeljko bas ovom izjavom oko Nedovica, jadno.

Sta je rekao?

Link to comment
Share on other sites

Bice ovde 2:2 a u petoj je sve moguce. Sto je najgore mi smo i ove dve mogli da dobijemo iako smo igrali bas bas lose. Da mi dodjemo do 2:2 u sta sam ubedjen a posle majstorica. To je jedna utakmica, sve je moguce. Mozda nas bas tad ukenja sut a njih stane. 

P.S. Uopste me nije nesto doticala ova serija, valjda sam se bas umorio psihicki Covicevih baljezgarija i gresaka iz godine u godinu (kidamo se da osvojimo ABA da bi igrali rekreativno Evroligu i tako iz godine u godinu) ali posle ovoga veceras gde je Zeljko konacno pokazao svoje pravo lice ovo ce mi biti UBEDLJIVO NAJDRAZA TITULA!

Edited by fasper
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

To jesu regularni uslovi, povrede. Mislio sam na suspenzije igrača i frku koja se desila. 

 

Da nije bilo tuče i svega, KKP bi ih dobio lagano. Kao što je za dlaku i bez Pantera i Lesora. 

 

Kao sto bi KKCZ lagano dobila KKP sada da ovima ne igra Punter ili Lessort.

 

Napisao si "laganih 3:0" protiv sampiona Evrope - pa klub koji ne moze da racuna na jednog od najboljih igraca EL nije sampion Evrope. Isto kao sto nije ni merilo to sto bi neka Alba dobila Partizan da ovi igraju bez Puntera i Ledaya pa da sad kazes da je Alba mocan klub u evroligaskim okvirima. 

 

Partizan je jednostavno ove sezone imao mnogo srece i sto se tice rasporeda (pa Oly, Real i Barca nisu imali nikakvog motiva da zapinju protiv njih u poslednjim kolima, samo je Barca odigrala ozbiljno), onda sa formom nekih ekipa (Efes koji je odigrao katastrofalno oba meca) i na kraju se jos Tavares povredi, a vec je bio povredjen Poirier. Jos je samo trebalo da se tako prosetaju do titule.

 

Sto se te ekipe tice, u pitanju su igraci koji se bas slabo snalaze u egal mecevima, bas ih retko dobijaju. Dakle, nisu najbolja ekipa EL ni blizu, samo su najratobornija na terenu i odlicno igraju kad naprave neku razliku i nema pritiska.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, goldberg said:

Smailagic koji nesto ne odskace od domacih igraca u KKCZ

Kako da ne, crna trojka EL Lazić, Lazarević i Marković zajedno kad daju 10 poena na meču smatra se čudom neviđenim, a kamoli 15 kao večeras Smailagić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...