Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

5 minutes ago, Markoss said:

 

Jabusele je uhvatio Eksuma s ledja i bukvalno ga srucio dole. Lesor je stavio ruku na rame Musi koji je krenuo da pada maltene pre nego sto ga je povukao.

 

Mislim, boli me uvo, nemam sta da branim Lesora, ali mi je vise delovalo kao da se Musa uplasio sta ce ovaj da mu uradio i onda se samo prepustio, pa je ispalo tako teatralno. 

Slabo si ti gledao

Link to comment
Share on other sites

Ja Gabija Decka nisam nikada video toliko nervozno 😄 Hteo se vec pobiti s Smailagicem i skocio prvi u taj cirkus. 
Sav ovaj cirkus, rvanje i skakanje igraca Reala u sustini pokazuje jedan ogroman ocaj i koliko je Obradovic rasturio Real za ova dva dana. Puki ocaj i nista vise. 

 

Cestitke navijacima Partizana. Zasluzena pobeda. Mi cemo ovo doziveti...nikad. Vi uzivajte, jbg. 

  • Like 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Eddard said:
4 minutes ago, Knipex said:
Ko god je mrzeo Rudija zbog ponašanja tokom karijere mogao je večeras da se uveri kolika je to sportska veličina. Ostao pored terena i jedini iz Reala prišao Exumu da vidi kako je. Svaka čast majstore.

Indeed. Respekt!

Pa Rudy ti je tip uradice sve za pobedu(prljavstine i sve to) ali u ovakvim situacijama se vidi da to radi ipak za tim.Kako bi se reklo voleo bi ga u svojoj ekipi a mrzeo u protivnickoj.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Jabusele je uhvatio Eksuma s ledja i bukvalno ga srucio dole. Lesor je stavio ruku na rame Musi koji je krenuo da pada maltene pre nego sto ga je povukao.

 

Mislim, boli me uvo, nemam sta da branim Lesora, ali mi je vise delovalo kao da se Musa uplasio sta ce ovaj da mu uradio i onda se samo prepustio, pa je ispalo tako teatralno. 

 

Ma pravo je nevinašce Lesor... Bezmozgović sa telom bika koga je Obradović napržio, pa misli da pored košarke može da igra boks i rvanje... Poslao bi ga na Anger Management kliniku koliko večeras... To sam rekao i posle udaranja Petruševa...

 

Jabuselea takođe... Boodala...

 

A Real, kao i generalno Španci, je bio i ostao odvratna ekipa koja nikad nije znala da gubi. Partizan ih je opasno ponizio u ove dve utakmice, pa su ispizdeli. Ali glavni krivac je Panter, prosto nije smeo na 20 razlike da nasedne...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zaslužena pobeda Partizana bez svake sumnje.Pojeo je Obradović ovog mučenika na klupi Reala,

ali moram reći i to da nisam gledao odavno da jedna gostujuća ekipa ima ovako sjajno suđenje u Madridu.

U jednom trenutku ,mada to nije neki reper,Partizan ke imao skoro pa duplo slobodnih više.

Nesto tipa 28-15.

Potpisao bih da mi imamo ovakvo sudjenje u eL i u finalu ABA ako dodje do toga.

 

  • Like 4
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kada je Li dao poslednju trojku i ostao u mestu mirisalo je da će španci da reaguju, tu su vec bili ponizeni. Musa valjda vise nece pokušavati nikoga da smiri, dobi šamare i na kraju ga Lesor prizemlji za nemoj pobratime ljubim te, ni kriv ni dužan al jbg. Jablana odstraniti na dve godine sa parketa, naspram ovoga Nelson kad je izvrnuo Milutinova ispada kao igrala se deca. 

Link to comment
Share on other sites

Pa realno Panteru vjerovatno suspenzija, ne vjerujem Lesoru jer je bilo mnogo "mlako".( Gledao sam 10 puta snimak, prije no što me napadnute).

Ako se Exum povredio, a Panter ne igra biće zajebano Partizanu, mada realno Jabusele je važan sraf u igri Reala, i bez njega i Tavaresa nemaju šta da traže u Beogradu.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Perkos2 said:

Najeba najkorektniji igrač na terenu Exum, a ovi bilderi Jabusele i Lesort udaraju na slabije a ne jedan na drugog

Jbt, kako se to uvek namesti tako. Nadam se da ce sa Danteom biti sve ok. Najeba ni kriv ni duzan. Igraci Reala su bas losi luzeri, da sam grobar, popio bih ban vcrs.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zadnji vezni said:

Zaslužena pobeda Partizana bez svake sumnje.Pojeo je Obradović ovog mučenika na klupi Reala,

ali moram reći i to da nisam gledao odavno da jedna gostujuća ekipa ima ovako sjajno suđenje u Madridu.

U jednom trenutku ,mada to nije neki reper,Partizan ke imao skoro pa duplo slobodnih više.

Nesto tipa 28-15.

Potpisao bih da mi imamo ovakvo sudjenje u eL i u finalu ABA ako dodje do toga.

 

Pa i to je jedan od razloga ovog haosa.

Pored toga što su ih komšije odučile od košarke...verovatno su očekivali da ih poguraju malo Sreten i ekipa...ali ovaj put to nije bio slučaj...

A razlika u bacanjima je bila i veća 🤭

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Ja Gabija Decka nisam nikada video toliko nervozno 😄 Hteo se vec pobiti s Smailagicem i skocio prvi u taj cirkus. 
Sav ovaj cirkus, rvanje i skakanje igraca Reala u sustini pokazuje jedan ogroman ocaj i koliko je Obradovic rasturio Real za ova dva dana. Puki ocaj i nista vise. 

 

Upravo ovo. Nemoć. Nema šanse da ovo Partizan izgubi pred 20K ljudi u Areni, sa sve suspenzijama, pometlaće ih.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DameTime said:

 

Upravo ovo. Nemoć. Nema šanse da ovo Partizan izgubi pred 20K ljudi u Areni, sa sve suspenzijama, pometlaće ih.

Samo što je za očekivati da će ovi iz Reala tek u Areni ići na provokacije a tu su majstori. Ovu seriju će Partizan dobiti ali mora sačuvati ekipu za F4 to će biti problem i tu Obradović mora žestoko da ih pripremi da budu hladni na provokacije. Sad i ostalim ekipama koje idu na F4 imaju interes da se sve više igrača Partizana suspenduje. Ako su sudije rekle da je samo pet igrača moglo da nastavi meč svi ostali će popiti neku kaznu, većinom novčanu ali biće barem 3-4 žešće kazne. Ja se nešto ne sećam tuče na EL utakmici pa je pitanje kako će to sankcionisati čelnici EL.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Marvin said:

Da bacim jedan prediskn:

Jabusele 2 utakmice suspenzije, Ljulj, Panter i Lesor po 1

 

(ne kazem da je posteno, samo pogadjam)

 

 

Nema razloga da Ljulj bude suspendovan.Jeste on sve zapoceo nesportskim faulom, ali u daljem sranju nije ucestvovao. Za ostalo se slazem da ce verovatno tako biti, mada je Jabusele zasluzio vecu kaznu.

Zao mi je Dantea, veoma korektan igrac, a najeba...obicno tako bude, na zalost, obicno dobricine i vaspitani nadrljaju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...