Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

6 minutes ago, fradler said:

Mozda i odlucujuci momenat serije, sta ti je lukavi Ljulj. Jabusele i Panter suspenzije, vraca se Tavares, Real rutinski odradjuje posao.

 

Odlučujući, ali za Partizan. Ide ovde metla i biće zaslužena. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

A sta je tacno isflopovao? Desni bekhend pa lijevi forhend Pantera i sumorvacki zahvat Lesorta sa ledja?

 

Kakav sumorvacki zahvat, Lesor kad mu je stavio ruku na rame, ovaj se umrtvio i srucio dole ko da su radili test poverenja, dal ce neko da ga uhvati ako padne.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

 

Kako je Panter naseo jebote.Trebao je samo da padne i ovaj bi dobio nesportsku.Dzabe se zakuvalo.

 

Igras savrseno i dozvolis da te ovo izbaci iz takta.Krivi su igraci Reala ali opet kao i ovde nekad moras ignorisati provokatore pogotovo ako si bolji od njih.Ovako ispadas da si njihov nivo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Musa isflopao Punterovo samaranje i Lessortovo hvatanje za vrat, a kad je Lessort Petruseva udario krivicne tuzbe se trazile. Fascinantan mindset :roflmao:

Ovo je u toku utakmice bice suspenzije sigurno.Vise bi analogija bila Edwards sa stolicom na kraju tekme. Ali ajde bez ovoga.

Link to comment
Share on other sites

Komentator veze nema sa životom. Jasno se čulo na snimku da sudije kažu da utakmicu mogu da nastave 3:2, iz Reala Hezonja, Ljulj i Rudi koji nije bio na terenu a iz Partizana Ledej i Exum. I igralo bi se da je Exum mogao da nastavi utakmicu, a nije što je Obradović rekao sudijama. 3:1 ne može i zato je sviran kraj.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Nije udario vec sa ledja uhvatio Musu ooo vrata i bacio. 

Slicno kao Yabuselle sto je Exuma.

Ipal prije toga ga je Panter udario prvo jednom rukom pa onda i drugom, prvo desnom pa onda i lijevom

 

Jabusele je uhvatio Eksuma s ledja i bukvalno ga srucio dole. Lesor je stavio ruku na rame Musi koji je krenuo da pada maltene pre nego sto ga je povukao.

 

Mislim, boli me uvo, nemam sta da branim Lesora, ali mi je vise delovalo kao da se Musa uplasio sta ce ovaj da mu uradio i onda se samo prepustio, pa je ispalo tako teatralno. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Jabusele je uhvatio Eksuma s ledja i bukvalno ga srucio dole. Lesor je stavio ruku na rame Musi koji je krenuo da pada maltene pre nego sto ga je povukao.

 

Mislim, boli me uvo, nemam sta da branim Lesora, ali mi je vise delovalo kao da se Musa uplasio sta ce ovaj da mu uradio i onda se samo prepustio, pa je ispalo tako teatralno. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Poseidon said:

Real Madrid i Barselona su kancer i smeće eurolige... Istovremeno i slika njene organizacije

Dzabe,bitan je kes ocigledno i to se nista sigurno nece promeniti

2 minutes ago, Markoss said:

 

Jabusele je uhvatio Eksuma s ledja i bukvalno ga srucio dole. Lesor je stavio ruku na rame Musi koji je krenuo da pada maltene pre nego sto ga je povukao.

 

Mislim, boli me uvo, nemam sta da branim Lesora, ali mi je vise delovalo kao da se Musa uplasio sta ce ovaj da mu uradio i onda se samo prepustio, pa je ispalo tako teatralno. 

Pogledaj usporeni snimak ponovo,nije bas stavio ruku na njega,zahvat i bacanje u nazad

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Jabusele je uhvatio Eksuma s ledja i bukvalno ga srucio dole. Lesor je stavio ruku na rame Musi koji je krenuo da pada maltene pre nego sto ga je povukao.

 

Mislim, boli me uvo, nemam sta da branim Lesora, ali mi je vise delovalo kao da se Musa uplasio sta ce ovaj da mu uradio i onda se samo prepustio, pa je ispalo tako teatralno. 

Preterujes Markos.

Lesor ga je onako hrabro sa ledja bas dobro uhvatio u predelu vrata i bacio na pod,

taj zahvat je imao jak intezitet.Znajući od koga ide ,nije ga bas ovlaš gurnuo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zadnji vezni said:

Preterujes Markos.

Lesor ga je onako hrabro sa ledja bas dobro uhvatio u predelu vrata i bacio na pod,

taj zahvat je imao jak intezitet.Znajući od koga ide ,nije ga bas ovlaš gurnuo.

Ma daj covece jesu zasrali i oni ali igraci Reala su zapoceli sve.

Link to comment
Share on other sites

Ko god je mrzeo Rudija zbog ponašanja tokom karijere mogao je večeras da se uveri kolika je to sportska veličina. Ostao pored terena i jedini iz Reala prišao Exumu da vidi kako je. Svaka čast majstore.
Indeed. Respekt!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...