Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Lepo je ovo izgledalo, naročito zbog toga što se Stanković nije usrao i što je sastavio maksimalno ofanzivan tim.

 

Dobro je što su pojačanja baš to - pojačanja, u prvom smilu reči.

 

Loše je to, što su Katai i Ivanić bili najgori na terenu, kao i što smo u drugo poluvreme ušli apsolutno bez ikakve ambicije sve dok nije zamenjeno pola tima, pa su ovi što su ušli zagrizli. Da li je vrućina kumovala da najiskusniji budu najgori i da drugo poluvreme započnemo ko mlohava ćuna ne znam, ali znam da neće valja već protiv Makabija, jer protiv svakog jakog protivnika mora da se igra svih 90 minuta.

 

Pešić - isti kvalitet koji je i posedovao u prošlom mandatu.

 

Sve u svemu, Pjunik, plitak potok.

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Del Piero said:

Ako je 3 kartona onda super.

Od prošle sezone vest

Quote

Pravila kažu da tokom kvalifikacija suspenzija sledi posle zarađena tri zuta kartona, a ove sezone je samo Gelor Kanga “odmarao” u revanšu sa Šerifom, zbog isključenja (dva žuta kartona).

U revanšu sa Klužom treću opomenu od početka kvalifikacija su dobili Seku Sanogo i Milan Rodić. Ipak, propisu su jasni i kako saznaje MaxBet sport stigao je zvaničan dopis da dvojac, naravno, nije suspendovan i da se svim igračima se brišu u kvalifikacijama kartoni.

https://www.maxbetsport.rs/pravila-su-jasna-stigao-dopis-vezan-za-igrace-zvezde-koji-su-dobili-po-tri-zuta-kartona-u-kvalifikacijama-305377/

Link to comment
Share on other sites

Ju,koliko nisam video ovakvu tranziciju naseg igraca jos od Radonjica,ozbiljno su nas ubrzali Bukari i Kangva,samo nek tako nastave.

Bravo i za malog Mitrovica,fino je on odigrao.

Milun sa onom poprecnom mi skratio zivot,to se u petlicima ne radi.Bas bi mi bilo zao ako ode Erak,on i Dragovic su odlican tandem u odbrani,Milun je ok za rotaciju,za formaciju sa tri stopera.

I uvek cu se pitati,dokle Srnic,ja mozda nisam strucan,ali sta on donosi osim sto ce svaki pas odigrati unazad i trcati kao hrt,zasto mali Stankovic ne dobije koji minut u Evropi.

Roda iskusno da i on odmori malo,svakako u revansu ne moze Gobeljardo toliko da nas sahrani.😃

 

Samo taj desni bek da se dovede,ovo je ozbiljna ekipa.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Katai je takav tip, svestan je svog kvaliteta , ali isto tako zna i da nestane sa terena, da mu se ne igra. Trenutno u timu imamo dve nove zvezde Kangwu i Bukariju i malo detinjasto je ako se starosedeoci " ljute " jer su im ovi ukrali show. 

To bi bilo bas onako detinjasto. 

Naravno, i ovako prosecni Katai i Ivanic su doprineli golovima, jer je fokus odbrane bio na njih, a otvorila se desna strana sa Bukarijem i Kangwom. 

 

Nisu nesto dobro krenuli, malo stegnutno, ali veoma brzo su Jermeni videli da su se zajebaali sto su krenuli visoko, golovi iz kontre kao tim iz Liga 5 protiv austajdera iz kvalfikacija, tako nesto. 

 

Slovan 5 1 , Kluz 4 0 , Kairat 5 0 , Pyunik 5 0 i onda opet nesto da prigovaramo Dejanu, ajde, daj da prigovaramo. 

 

Pesic je odlican ! Ona asistencija kod ponistenog gola je bila magicna, steta za ofsajd. Sto se tice Milunovica, ne znam da li je trenutno dobar tandem sa Dragovicem, jer je Cupo ipak uigran sa njim citavu sezonu lani. 
U play offu treba razmisliti i o Sanogo u veznom redu. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, McLeod said:

Ovaj Bukari je takav ubica da mi je prosto neverovatno da ovako moderno cut inside krilo igra u nasoj ligi, znaci covek ne mrsi, jednostavno igra, brz kao metak, cita igru, on lagano moze da igra francusku ligu recimo, a mozda i nemacku.

 

Sta cete sa desnim bekom ne znam, bukvalno izlesinarite neki istocni tim ili neki Sion ili Servet i to je to.

 

Nista drugo vam ne fali epohalno, ostalo je dobro.

 

I ovaj Kanga dva vam je dobar.

 

Pa i igrao je francusku ligu lani, bio je manje vise standardan u Nantu, bio je desni wing back. Naravno, ovde ima vecu slobodu. Igrao je za Gent takodje, tada smo ga i upoznali 2020 kad nas je urnisao na Mari , bio ubedljivo najbolji na terenu. 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mare80 said:

 

Ovvom malom se ne isplati da se cima da dolazi u Beograd,može odmah da hvata prevoz za Jerevan ....

Meni je ovo fin punt, mlad igrac ne toliko skup, trazili su Trabzon, Basel i neke ekipe iz Serie A.
Jos da dovedemo tog desnog beka, Erak ne moze to da igra na visokom nivou, o ostalim da ne pricamo.

Link to comment
Share on other sites

Оно што не зна да постави тренер а то је транзиција, гдје посебно треба да се објасни како се трчи без лопте-апгрејдовали смо са појачањима. Кангва, Букари и Митровић прије свих и прије свега брзином. Имамо озбиљан квалитет али ако иђемо у ЛШ не можемо имати луксуз да минуте узимају полуфудбалери Срнићи или Гобељићи,  да Родић непрекидно напамет центрира или прави онакве картоне, да Павков промаши фудбал у петерцу…

Било како било ова екипа има простор да напредује и да буде још боља.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Moramo obavezno dovesti desnog beka. Neozbiljno je ići u LŠ sa ovim eksperimentima. Eraković je dobro odradio posao u fazi odbrane, ali naprijed skoro da nije ni išao, i kad je pokušavao nešto to se pretežno završavalo izgubljenom loptom. Nije ovo njegova pozicija. 

 

Milunović je napravio par ozbiljnih grešaka prilikom dodavanja. To me podsjetilo na onu prvu sezonu kad je igrao za nas.

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg sad, da su i Katai i Ivanic bili dobri, bilo bi 10-0. Nije ovo basket pa da su svi dobri u ubedljivoj pobedi. Niti ima toliko lopti na terenu da svi budu dobri

 

Ne mogu ni da se slozim da su nas takticki jednog sekunda nadigrali, jer su bukvalno igrali kao svaka Superligaska ekipa - na palac i u bunar. Samo su uzeli par duela vise nego Radnik recimo, ali nema tu taktike koja moze da ti pomogne kad protiv sebe imas duplo brze igrace. Jedino sa 15 igraca da su izasli pa tako probali.

 

Bukari me je jos protiv Genta pre dve godine odusevio kad sam ocekivao da ga ovi prodaju nekom Leverkuzenu za 15 miliona. Ovo veceras je poezija, konacno smo brzi i ne igramo klaj klaj fudbal.

 

Bravo i za malog Mitrovica, sto neko rece moderno krilo. Cim dobije loptu, odma ulazi u dribling i napada.

Edited by Markoss
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Trenutno u timu imamo dve nove zvezde Kangwu i Bukariju i malo detinjasto je ako se starosedeoci " ljute " jer su im ovi ukrali show. 

To bi bilo bas onako detinjasto. 

Naravno, i ovako prosecni Katai i Ivanic su doprineli golovima, 

 

Ne mislim da ima toga. Katai zapravo više voli kad je okružen saigračima koji znaju. Setimo se samo situacija kada je morao da pičkara Veljka i slične neznalice. Večeras se više trudio druge da razigrava. Ali deluje da je ušao nervozan u meč, dobio je i žuti zbog toga. Treba samo starosedeoci još da se uigraju sa novima i biće to ok.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Doveli smo Azarovija za 300k plus procenti. Pise da je levi bek, ali iskreno , lani sam ga gledao protiv Sivasspora i BATEa i bio je desni bek tj krilo. Sada protiv Slovana je igrao levog beka. Pise da je bio na utakmici protiv Pyunika u lozi, sutra promocija. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Prerutinski odrađena tekma. Baš onako kako i treba.

 

Pojačanja ne da su pojačanja već su nakjbolji igrači u klubu što će i pokazati. 

 

Makabi mi je baš nepoznancica. Vidim samo da daju golove, pojma nemam kako igraju. Od te utakmice bukvalno svašta može da se očekuje. I nekakav rezultat kao protiv Kluža, a može i da bude borba, ali mislim da Zvezda ide u LŠ ove sezone. 

Link to comment
Share on other sites

Katai inace malo sporije ulazi u sezonu, meni ni na prethodnih par utakmica nije igrao dobro, ali je imao neke majstorske poteze kojima se vadio, recimo u Lucanima. Ne brinem za njega, proradice kad bude trebalo.

 

Ocekivano smo rutinirali ove Jermene. Od negativnih utisaka bih izdvojio Pesica, iako sam pozdravio njegov dolazak. I dalje je fizicki potpuno inferioran. Moze mu se progledati kroz prste jer je tek dosao, ali ovo ne obecava.

Link to comment
Share on other sites

Bas naprotiv, Pesic je odlican. Ocito da drugacije gledas na fudbal, ko je dao onu loptu za Bukariju u 2 min? Ko zadrzi posed i perfektno je prosledi tacno tamo gde treba za nastavak akcije? Ko radi presing? 

 

Ti nisi, ali ja jesam zadovoljan Pesicem, cak je i bolji nego sto sam ocekivao. A bice jos bollji kad se fizicki dotera u red malo, jer je bio samo dve nedelje sa Turcima i onda dosao kod nas. 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Bas naprotiv, Pesic je odlican. Ocito da drugacije gledas na fudbal, ko je dao onu loptu za Bukariju u 2 min? Ko zadrzi posed i perfektno je prosledi tacno tamo gde treba za nastavak akcije? Ko radi presing? 

 

Ti nisi, ali ja jesam zadovoljan Pesice, cak je i bolji nego sto sam ocekivao. A bice jos bollji kad se fizicki dotera u red malo, jer je bio samo dve nedelje sa Turcima i onda dosao kod nas. 

Okej je u tom smislu sto ucestvuje u igri, za razliku od Pavkova i Ohija, ali u par navrata su ga njihovi stoperi rutinirali u duelima, sto mu je bila najveca mana i u prvom mandatu. Drze ga lagano daleko od gola. Sto i nije strasno protiv Pjunika, ali u LŠ nece moci ovako ceo tim da se razmase kao veceras.

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Bas naprotiv, Pesic je odlican. Ocito da drugacije gledas na fudbal, ko je dao onu loptu za Bukariju u 2 min? Ko zadrzi posed i perfektno je prosledi tacno tamo gde treba za nastavak akcije? Ko radi presing? 

 

Ti nisi, ali ja jesam zadovoljan Pesicem, cak je i bolji nego sto sam ocekivao. A bice jos bollji kad se fizicki dotera u red malo, jer je bio samo dve nedelje sa Turcima i onda dosao kod nas. 

 

 

 

 

 

 

 

Pešić je odradio dobar posao u polju. Već sam napisao da mnogo više utiče na igru i od Pavkova i od Ohija, a svakako mu trebaju utakmice, vidi se da gubi snagu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...