Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

2 minutes ago, Del Piero said:

Uopste nismo odigrali impresivno poluvreme. Cak bih rekao da su nas malo takticki nadigrali, zatvorili uglove dodavanja, hvatali pre svega Erakovica u zamke. Katai i Ivanic maltene neprimetni. Nakon prvog gola smo se malo sabrali u pas igri i izgledalo je to bolje. Cudno je da ovo pisem na 3:0, ali to je moj utisak.

Zato smo sa ovom 2(Bukari  i Kangwa) postali sirotinjski Liverpul, gde su nam tranzicije ubitacne i gde vise ne zavisimo toliko od Ivanica/Kataia i sporog napada.
Pesic je avion za Ohija i Pavkova i to je ocigledno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Del Piero said:

Uopste nismo odigrali impresivno poluvreme. Cak bih rekao da su nas malo takticki nadigrali, zatvorili uglove dodavanja, hvatali pre svega Erakovica u zamke. Katai i Ivanic maltene neprimetni. Nakon prvog gola smo se malo sabrali u pas igri i izgledalo je to bolje. Cudno je da ovo pisem na 3:0, ali to je moj utisak.

Ko je ocekivao da bude gazenje u stilu domacih livada - pogresio je. Rezultat je sjajan, ali poprilicno su nas ovi procitali tj ok pripremili pocetak meca, nisu nam dozvolili igru po boku i akcije iz kojih vise igraca moze da udje u sansu. 

Domaca liga nije i ne moze biti reper, prvi pravi test ceka nas protiv Makabija, bice to jako zajebano.

Edited by Manoly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Primićemo mi golove od ozbiljnijih ekipa, verovatno već od Makabija. Samo da ne stajemo i da eksploatišemo napadački potencial, jer tu smo baš baš kratko ćebe. Osim creme de la creme europskih ekipa, ja mislim, da smo u stanju svakom da utrpamo dva do tri komada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Valensija said:

Odlican rezultat obzirom da se Katai nije pojavio na utakmici.

Konacno imamo i desnu stranu. Jos kada bi doveli nekog krstenog desnog beka….prstalo bi na sve strane.

 

Katai je i za mene los ali šta nije on asistirao za prvi gol Bukariju koji je napravio pravu malu majstorije kod istog

Link to comment
Share on other sites

Super je odigrao Silja, ja prezadovoljan...

Nekako imam osecaj i da su se protivnici mnogo koncentrisali na nase levo krilo i zato Bukari ima toliko prostora... sad u drugom kad prebace nekog da pomaze na bukariju krecu da melju Katai i Ivanic

E da vidis sta ti je podsvest... sta koji kurac kad su svi slicni, lepo da su nam sve afrikanci nebi nikog pomesao 😂

Link to comment
Share on other sites

Kanga je odigrao sasvim dobru utakmicu. Pokrio ogroman deo terena i pritom je imao samo jedan kiks, pogrešno dodavanje koje, srećom, nije napravilo veći problem odbrani. Po meni, uz Bukarija i Kangvu, najbolji u timu. Pešić i Rodić sasvim dobri, kao i Dragović koji nije imao izbora kod one situacije u koju ga je doveo Milunović.

 

Što se tiče Kataia, očigledno nije u najboljoj formi na početku sezone, ali on je igrač momenta i može čas posla da postigne gol ili napravi asistenciju za gol iz ničega.

 

Šteta je što će prodati Erakovića i raspariti odličan štoperski tandem koji je činio sa Dragovićem.

 

Gledam iz kafića u Grčkoj iz kog sam gledao i revanš protiv Salcburga pre 4 godine tako da nisam ni očekivao ništa manje od pobede :classic_smile:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Del Piero said:

Uopste nismo odigrali impresivno poluvreme. Cak bih rekao da su nas malo takticki nadigrali, zatvorili uglove dodavanja, hvatali pre svega Erakovica u zamke. Katai i Ivanic maltene neprimetni. Nakon prvog gola smo se malo sabrali u pas igri i izgledalo je to bolje. Cudno je da ovo pisem na 3:0, ali to je moj utisak.

Nije ništa čudno. Rezultat mnogo bolji nego što igra govori. Međutim, kontra i tranzicija su nam ubitačne 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...