Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

14 minutes ago, Markoss said:

Mustafa je verovatno najgori igrac kog smo uspeli da prodamo za neko obestecenje. Meni je stvarno nerealno da ga je iko kupio. 

Iz Linca su rekli da im se svideo Mustafa na pripremama, pa da su ga zato i uzeli. Skauting nivo Milojevica i Mrkele kod Zandera.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Javio se i menadzer Stefana Mitrovica, sa pricom kako spanci gledaju samo prodornost u 16... 😄 pominje i neke agencije, koje rade analize Mitroviceve igre i salju Barsi, pa kako je Bakero unutar kluba rekao lepe stvari o Mitrovicu... kako neko uopste zamislja da opskurni agent ima info sa scouting meetinga Barselone? Jako neozbiljno.


U svakom slucaju, deluje kao klasicno nabijanje cene/rejtinga, mnogi (veliki) klubovi dobijaju analize o raznim igracima, normalno je da se prate talentovani mladi igraci.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Markoss said:

Mustafa je verovatno najgori igrac kog smo uspeli da prodamo za neko obestecenje. Meni je stvarno nerealno da ga je iko kupio. 

Sto je opet jasan pokazatelj kakav je anti talenat tipa Veljko Nikolic, o kojem pisu hvalospeve godinama i uspeju pre da uvaljaju Mustafu od njega😂

Link to comment
Share on other sites

https://www.danas.rs/sport/danas-saznaje-loi-dioni-tuzio-crvenu-zvezdu-zbog-duga-od-520-380-evra/

 

Quote

Dini je imao mesečna primanja od 52.000 evra neto.

Iznad potpisa dve strane stoji i obaveza najtrofejnijeg srpskog kluba da mu u slučaju ulaska u Ligu Evrope bude isplaćeno 50.000, još toliko za domaću titulu i 20.000 evra za osvajanje Kupa.

Plus 2.000 evra za svaki postignuti gol i namešten pogodak na zvaničnim utakmicama.

 

:Hail:

 

Kamen na kamenu

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pantelia said:

 

Dobro da barem sa tim gol bonusima nismo imali večih problema...

 

On 2/7/2023 at 7:55 PM, Markoss said:

Mustafa je verovatno najgori igrac kog smo uspeli da prodamo za neko obestecenje. Meni je stvarno nerealno da ga je iko kupio. 

 

Ja bi bio iznenadjen ako tu ne postoji neka veza. jednostavno je prevelika koincidencija da su Žule, Bakula i Mustafa svi na jednom mestu.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, pantelia said:

Sta kaze, nasa odbrana je bila da je on vise puta na trening dolazio u pijanom stanju. Gdje ih samo nalaze, sunce ti jebem?! 31 godina, pijan dolazio na treninge, vola u guzicu nije mogao ubosti...i jos pola milke uzeo. Ali bukvalno mislim da bih iz ovoliko pokusaja koliko je imao Mrkela doveo boljeg napadaca. Smio bih dati domali prst lijeve ruke za opkladu. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Marokanac said:

Sta kaze, nasa odbrana je bila da je on vise puta na trening dolazio u pijanom stanju. Gdje ih samo nalaze, sunce ti jebem?! 31 godina, pijan dolazio na treninge, vola u guzicu nije mogao ubosti...i jos pola milke uzeo. Ali bukvalno mislim da bih iz ovoliko pokusaja koliko je imao Mrkela doveo boljeg napadaca. Smio bih dati domali prst lijeve ruke za opkladu. 

Nije mrkela toliko operisan od fudbala nego je bahata lopina koja dovodi igrače na kojima može najviše on lično da zaradi. Ovo vam je najbolji primer

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Pa baš da nije šutnuo nije istina, pošto je igrao amaterski (ili još igra) za Graničar iz Kuzmina, a pre toga je igrao za još neke amateske klubove. No to zaista nije toliko ni bitno. Ako Vidić želi da se kandiduje, onda niko normalan, i ko ima obraza, ne može da podrži ovog drugog.

Igra i na stadionu FK Srema na goliće, nemoj to zaboraviti.

Edited by Урош19
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...