Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Daj nekog Argentinca, nek ide sve u kurac.

9 hours ago, Markoss said:

 

Eusebio Di Francesko? :)

 

Prva opcija, ali jos dve su u igri. Svakako, nece Milojevic docekati kraj sezone, zna i on to. 

Lozis nas za te opcije? Daj koju info, da mi periferno razmisljanje danas bude u funkciji. Ono, radis nesto a razmisljas o tome.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, tsva said:

Svaki trener dobije otkaz kad tad

 

"Kad tad" nije isto sto i "gotovo uvek". 

 

Inace se slazem sa tobom, zapravo izreka ide nekako u fazonu "nema trenera koji nekad nije dobio otkaz". Ali ovaj 'talijan ga bas pretera. I zamisli sad njega u nasem fudbalu, sa Terzom i Mrkelom? 😄 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

 

"Kad tad" nije isto sto i "gotovo uvek". 

 

Inace se slazem sa tobom, zapravo izreka ide nekako u fazonu "nema trenera koji nekad nije dobio otkaz". Ali ovaj 'talijan ga bas pretera. I zamisli sad njega u nasem fudbalu, sa Terzom i Mrkelom? 😄 

 

Већ видим Терзу како му говори "не сикирај се за отказ само добро читај цедуљице"

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nekako mi je tesko da poverujem da je Di Francesko bio u lozi. Valjda se pregovara se novim trenerom diskretno, a ne u lozi da jos i aktuelni trener vidi ko ce mu biti naslednik. A ako Milojevic vec zna da ne ostane posle sezone, sto nisu odmah uzeli Di Franceska kad je vec bez kluba preko godinu dana? 

Link to comment
Share on other sites

@Markoss Pitanje, da li je golman Strahinja Manojlović na pozajmici u Javoru ili je raskinut ugovor?

 

Što se tiče Di Frančeska, sve i da je istina da je bio u loži i da je u kombinaciji za trenera na ljeto, to je možda i gore od neistine i slika i prilika nesposobne i kriminalne uprave. I debilu je jasno da se tim za LŠ priprema sad, u proljeće, na ljeto se nadograđuju sitnice koje nedostaju, u Zvezdi sve na ho-ruk i lične kombinacije Terzića i ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Након жваљавог тренера који не смије ни да помисли без одобрења да каже нешто о изборима у ФСС јавио се Драган Младеновић да каже да је за Џају!? Младеновићу љиго направи са мелеонима једног озбиљног играча за 11 па се јави за изборе у ФСС, 3,14чка ти материна!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Vrlo je neozbiljno i povrsno napisati "imao je turbulencija..dobijao je otkaze"..Di Francesco je imao fine rezultate sa Sasuolom. Odatle prelazi u Romu i menja Spaletija koji preuzima Inter.
U prvoj sezoni sa Romom zauzima trece mesto.

U Ligi sampiona Roma osvaja grupu ispred Celzija i Atletiko Madrida. U cetvrt-finalu priredjuju senzaciju - eliminisali su Barselonu nakon 1-4 poraza u gostima! U polufinalu ispadaju od Liverpula (ukupno 6-7).
U Romi dobija otkaz nakon visokog poraza u kupu od Fiorentine..u trenutku kada zauzimaju 5.mesto na tabeli (sledeca sezona)

Mali pad u trenerskoj karijeri belezi posle toga..Sampdorija, Kaljari, Verona..nigde se nije duze zadrzao niti imao rezultate,ali pitanje je koliko je sa ovim timovima i mogao da napravi?

Dokazao se kao trener,ima rezultate iza sebe..za ovog naseg tutu-mutu je trener i po.

Edited by Drug Crni
Dopuna posta
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Drug Crni said:

Vrlo je neozbiljno i povrsno napisati "imao je turbulencija..dobijao je otkaze"..Di Francesco je imao fine rezultate sa Sasuolom. Odatle prelazi u Romu i menja Spaletija koji preuzima Inter.
U prvoj sezoni sa Romom zauzima trece mesto.

U Ligi sampiona Roma osvaja grupu ispred Celzija i Atletiko Madrida. U cetvrt-finalu priredjuju senzaciju - eliminisali su Barselonu nakon 1-4 poraza u gostima! U polufinalu ispadaju od Liverpula (ukupno 6-7).
U Romi dobija otkaz nakon visokog poraza u kupu od Fiorentine..u trenutku kada zauzimaju 5.mesto na tabeli (sledeca sezona)

Mali pad u trenerskoj karijeri belezi posle toga..Sampdorija, Kaljari, Verona..nigde se nije duze zadrzao niti imao rezultate,ali pitanje je koliko je sa ovim timovima i mogao da napravi?

Dokazao se kao trener,ima rezultate iza sebe..za ovog naseg tutu-mutu je trener i po.

 

Da budemo fer, ja i nisam napisao "imao je turbulencija..dobijao je otkaze" a da nisam pomenuo i sve ovo sto si dalje napisao kao pozitivne strane. 

Da, jeste pitanje sta je mogao sa ovim drugim timovima, ali misljenja sam da kakvi god da su timovi, da je neki kvaltetniji trener ne bi bio u zoni ispadanja sa njima. 

Ne znam, mislim da sam opravdano skeptican, ali hajde, videcemo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Da budemo fer, ja i nisam napisao "imao je turbulencija..dobijao je otkaze" a da nisam pomenuo i sve ovo sto si dalje napisao kao pozitivne strane.
Da, jeste pitanje sta je mogao sa ovim drugim timovima, ali misljenja sam da kakvi god da su timovi, da je neki kvaltetniji trener ne bi bio u zoni ispadanja sa njima.
Ne znam, mislim da sam opravdano skeptican, ali hajde, videcemo. 

 

Pa svi smo skepticni. Ko se na mleko opece i u jogurt duva.

Ali, budimo realni. Da li moze gore od ovog?!

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Kooineeperk said:

Da budemo fer, ja i nisam napisao "imao je turbulencija..dobijao je otkaze" a da nisam pomenuo i sve ovo sto si dalje napisao kao pozitivne strane.

Ok,izvinjavam se..medjutim,ja nisam tebe posebno ni citirao..samo sam video da se malo pisalo na takav nacin.

Link to comment
Share on other sites

Just now, marko_pantelic said:

 

Pa svi smo skepticni. Ko se na mleko opece i u jogurt duva.

Ali, budimo realni. Da li moze gore od ovog?!

 

Moze.

 

GetFile.ashx?id=75884

 

Jeste vezao pobede, ali je nula od trenera, sto je dokazano kasnije. 

 

Da ne pominjem Kristica, Dostanica, Djurovskog... ima imena jos. 

 

Milojevic jeste blenta ovako, ali mislim da je skolovaniji za trenerski poziv od drugih koje smo imali. Njegova najbolja rola je zapravo pomocnik. 

 

3 minutes ago, Drug Crni said:

Ok,izvinjavam se..medjutim,ja nisam tebe posebno ni citirao..samo sam video da se malo pisalo na takav nacin.

  Nasao sam se prozvanim pa eto 🙂 nema potrebe za izvinjavanjem, diskutujemo 😉

 

Verujem da on bolja opcija nego Milojevic, ali nekako se nadam jos boljem treneru. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, hrkljush boys said:

@Markoss Pitanje, da li je golman Strahinja Manojlović na pozajmici u Javoru ili je raskinut ugovor?

 

Što se tiče Di Frančeska, sve i da je istina da je bio u loži i da je u kombinaciji za trenera na ljeto, to je možda i gore od neistine i slika i prilika nesposobne i kriminalne uprave. I debilu je jasno da se tim za LŠ priprema sad, u proljeće, na ljeto se nadograđuju sitnice koje nedostaju, u Zvezdi sve na ho-ruk i lične kombinacije Terzića i ekipe.

 

Manojlovic nije nikad bio nas igrac, nego Graficarov, kao i Falu. Presao je u Javor svakako. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Doveli smo Nikolu Cebica (2004, stoper; Bosna), kao i Dragana Miranovica (2005, vezni, Crna Gora) i Nenada Krivokapica (2005, krilo, Crna Gora). Sva trojica reprezentativci, potpisali profi ugovore, igrace za omladince do kraja sezone.

 

Prvi dosao iz Sport Tima, drugi iz Zete, treci iz Buducnosti. Svi reprezentativci, cak imaju i seniorsko iskustvo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

Doveli smo Nikolu Cebica (2004, stoper; Bosna), kao i Dragana Miranovica (2005, vezni, Crna Gora) i Nenada Krivokapica (2005, krilo, Crna Gora). Sva trojica reprezentativci, potpisali profi ugovore, igrace za omladince do kraja sezone.

 

Prvi dosao iz Sport Tima, drugi iz Zete, treci iz Buducnosti. Svi reprezentativci, cak imaju i seniorsko iskustvo. 

Od tih Crnogoraca 2005 trebalo bi dovesti Petra Barca koji je u Gorici

Link to comment
Share on other sites

Golman Ćebić je iz istog kluba kao i onaj mali Teodorović što je došao nedavno a sada igra u Voždovcu. 

Nemam pojma koliko su njihovi treneri "potkovani" znanjem ali nešto sumnjam da je to neki prihvatljiv nivo.

Edited by Marokanac
.
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Drug Crni said:

Vrlo je neozbiljno i povrsno napisati "imao je turbulencija..dobijao je otkaze"..Di Francesco je imao fine rezultate sa Sasuolom. Odatle prelazi u Romu i menja Spaletija koji preuzima Inter.
U prvoj sezoni sa Romom zauzima trece mesto.

U Ligi sampiona Roma osvaja grupu ispred Celzija i Atletiko Madrida. U cetvrt-finalu priredjuju senzaciju - eliminisali su Barselonu nakon 1-4 poraza u gostima! U polufinalu ispadaju od Liverpula (ukupno 6-7).
U Romi dobija otkaz nakon visokog poraza u kupu od Fiorentine..u trenutku kada zauzimaju 5.mesto na tabeli (sledeca sezona)

Mali pad u trenerskoj karijeri belezi posle toga..Sampdorija, Kaljari, Verona..nigde se nije duze zadrzao niti imao rezultate,ali pitanje je koliko je sa ovim timovima i mogao da napravi?

Dokazao se kao trener,ima rezultate iza sebe..za ovog naseg tutu-mutu je trener i po.

plus je pljunuti jedan moderator sa košarke, samo nešto stariji

mnogi bi se zaprepastili koliko liče : D 
 

Spoiler

Featured-11.jpg

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...