Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Kakav je igrač Spajić? Ja se sjećam da je on igrao za nas davno, ali nemam neko izgrađeno mišljenje o njemu. Posle Zvezde je imao solidnu karijeru u inostranstvu.

 

Nama štoperi i nijesu bili neki veliki problem. Dragović i Milunović su odigrali dosta dobrih utakmica u jesenjem dijelu sezone. Utakmice je prodao Srnić svojim idiotskim potezima. I Borjan koji je padao kao baba kad mu šutnu sa 30 metara. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobar je Spajic, verujem da ce se vratiti u formu, svakako je dobro sto ne forsiraju njegov povratak na teren. 

 

Ovaj Kraso kog pominju (a ovde je prvi put spomenut jos u decembru nekad) mi se svidja, daje golove redovno, mislim da bi se fino uklopio sa Olanjinkom i Bukarijem.

Link to comment
Share on other sites

Nastavlja se srozavanje naseg kluba. S obzirom da sam nesto mladji, ne pamtim bolje rezultate od ovih koje smo napravili prethodnih godina, ali isto tako ne pamtim ni da mi je neko toliko pokusavao ogaditi klub koliko Terzic i kompanija. Dzajica pogotovo treba da bude sramota sto staje na put jednom Nemanji Vidicu. Odvratno.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

U 15.00h protiv Čukaričkog

 

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan – Vigo, Eraković, Dragović, Rodić – Mijailović, Kanga – Bukari, Ivanić, Katai – Pešić

 

Na klupi su: Vasiljević, Gobeljić, Leković, Milunović, Azarov, V. Nikolić, Kangva, Prucev, Mitrović, Mijatović, Rakonjac

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Nini3112 said:

U opasnoj je formi,ne verujem da ce jos dugo kod nas,dobar igrac


Covek ima maltene 6 zagarantovanih meceva u LS, kako stvari stoje, tako da jedino ako u medjuvremnu skrene s' uma.
Inace deluje kao potpuno drugi lik, ne samo fizicki😂
Igracki, pre svega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobio Bukari na samopouzdanju jer je igrao na SP i zabio gol Portugalu, zamislite sebe da dajete gol za svoju drzavu na najvecem planetarnom desavanju, nemoguce je da ne utice to pozitivno na vas. 

On je i pre SP bio sila sto se tice probojnosti, sada je ubacio i realizaciju. 

 

Dobro odigrana utakmica, nastavlja se niz dobrih partija nakon Vozdovca, protiv Vozdovca smo bili bas bas motivisani nakon onih 1 1 sa Vojvodinom, ali i ovo danas je bilo sasvim ok, nije bilo zabusavanja. Da je liga kvalitetnija i sama igra Zvezde bi verovatno bila jos bolja, ovako FKCZ placa ceh slaboj ligi i onda ocekujes nesto epohalno kad izadjes u Evropu, posebno protiv timova iz liga 5. 

 

Derby i gostovanje TSCu ce biti verovatno najbolje provere , bar iz ugla domace lige, pa ce se tada nesto mozda vise zakljuciti. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Polivalentni Stevica said:

Spiridonovic pred transferom u trecu ligu Poljske.

Sunce ti poljubim koga su ovi dovodili kao pojacanje.

 

Ostace upamcen po onim seljackim tablicama i splavarenju sa Veljom Nikolicem.

 

Srecan mu put i nek povede i Velju sa sobom.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Polivalentni Stevica said:

Spiridonovic pred transferom u trecu ligu Poljske.

Sunce ti poljubim koga su ovi dovodili kao pojacanje.

 

Ostace upamcen po onim seljackim tablicama i splavarenju sa Veljom Nikolicem.

Nije on uopšte tako očajan igrač, dobro je igrao u prvoj ligi Poljske. Mislim bilo je jasno da nije kalibar za Zvezdu, ali on se potpuno raspao od kad je dosao u Zvezdu. Slična priča kao sa La Parom i Zanderom. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milko Miller said:

Nije on uopšte tako očajan igrač, dobro je igrao u prvoj ligi Poljske. Mislim bilo je jasno da nije kalibar za Zvezdu, ali on se potpuno raspao od kad je dosao u Zvezdu. Slična priča kao sa La Parom i Zanderom. 

Raspao se zbog svog ponasanja na terenu.Glumio je Ronalda.I dalje se secam derbija kad smo imali dobru situaciju pred njihovim golom,a on zema sutnuo sa preko 25 metara i prebacio stadion.Plus prebacivanje igracima sto mu nisu dodali loptu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...