Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Legendarni Cokna. Posle utakmice ga pitaju oko toga sto nismo efikasni i izjavi: "to se previse potencira i sad je to i psihicki problem za igrace".

 

Dakle nije problem sto su zaista neefikasni, presebicni u napadu, i igraju bukvalno svi za sebe (sem Kange), nego je problem STO JE TO NEKO PRIMETIO. 

 

Hajlajt meca b bio Prucev koji masi prazan gol, ali je ipak Silja Pesic. Ovo je jedna partija ala Pedja Sikimic bila, dakle 0 korisnih stvari za 90 minuta uz Ronaldovski stav i namrstenost. Apsolutno grozan fudbaler, i generalno smo toliko sebicni u napadu, da ce bodovi polagano da se prosipaju, sa sve kulminacijom u derbiju kad ce Cokna da leti. 

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

Kakav diletant trener prvog tima..

I jos kad vidim Vujadina iza kako se krevelji,smesno i zalosno u isto vreme.

O Pesicu kad ga je lopta iznenadila na petercu sve govori,treba mu 10 sansi da postigne gol u ovoj bednoj ligi.Izem ti vise takve spiceve.Onaj Rakonjac je verovatno jos gori.

 

Jedina lepa stvar oko danasnje utakmice je oprostaj od Mihe.Steta sto je vreme bilo uzasno,bilo bi i vise ljudi.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Markoss said:

Legendarni Cokna. Posle utakmice ga pitaju oko toga sto nismo efikasni i izjavi: "to se previse potencira i sad je to i psihicki problem za igrace".

 

Dakle nije problem sto su zaista neefikasni, presebicni u napadu, i igraju bukvalno svi za sebe (sem Kange), nego je problem STO JE TO NEKO PRIMETIO. 

 

Hajlajt meca b bio Prucev koji masi prazan gol, ali je ipak Silja Pesic. Ovo je jedna partija ala Pedja Sikimic bila, dakle 0 korisnih stvari za 90 minuta uz Ronaldovski stav i namrstenost. Apsolutno grozan fudbaler, i generalno smo toliko sebicni u napadu, da ce bodovi polagano da se prosipaju, sa sve kulminacijom u derbiju kad ce Cokna da leti. 

 

Ja nebi imao srca da ga uporedim sa Sikimićem. Koji jeste bio ismevan kao pojačanje kad su ga doveli, ali je u stilu stare ofucane fudbalske hijene znao da iznenadi sa pokojim koristnim potezom i pogotkom.

Od Pešića "najboljeg strelca tuske lige", nismo videli ni toliko.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ja nebi imao srca da ga uporedim sa Sikimićem. Koji jeste bio ismevan kao pojačanje kad su ga doveli, ali je u stilu stare ofucane fudbalske hijene znao da iznenadi sa pokojim koristnim potezom i pogotkom.

Od Pešića "najboljeg strelca tuske lige", nismo videli ni toliko.

 

Ali Pesic je mlad. Ima vremena da se pokaze.

Ko sto kaze nas trener, tezak je Zvezdin dres
😄

Edited by marko_pantelic
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ja nebi imao srca da ga uporedim sa Sikimićem. Koji jeste bio ismevan kao pojačanje kad su ga doveli, ali je u stilu stare ofucane fudbalske hijene znao da iznenadi sa pokojim koristnim potezom i pogotkom.

Od Pešića "najboljeg strelca tuske lige", nismo videli ni toliko.

 

Uf, Sikiminatora vadi ona golcina u derbiju, sem toga je lik najgori fudbaler fudbaler koji nam je u spicu igrao. Lopta mu se na prijemu odbijala po pet metara, prespor, prelose kretanje, inferioran u duelu, ma bas nista. Meni je i Orlandic bio bolji od njega, pa i muceni Tomane. 

Link to comment
Share on other sites

Igrala je Zvezda poslednjih 5-6 sezona evro-takmicenja, bilo je tu puno srecnih okolnosti, ali i meceva koji su takticki bili dobro pripremani, bilo kod prvog Miloja ili Mistera.

Ovo sad preti da bude najteza sramota koja nas ceka posle tih uspeha i rezultata koje smo ostvarili posle onih teskih godina.

Naravno, odletece i ciketan sa klupe, ali kasno da bi se skautirala pojacanja i pripremala ova ekipa za nakozbiljnije izazove na jesen.

Posle toga nece vise biti vazno, Ls direktno je sad i nikad vise.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Svakako da ovaj teoreticar i lazni trener treba da leti. Ali postavlja se pitanje ko posle njega. Ko ce normalan da dodje da saradjuje sa ovim mešetarima u upravi. Bukvalno niko ozbiljan. Ne znam sta mislite o Nedjicu iz Graficara, ja da se pitam njemu bih dao sansu. Samo pitanje je koliko on moze da nametne autoritet u svlacionici ovoj raspustenoj bandi.

Svakako uopste nije dobro stanje ni u klubu ni oko kluba. Jedina dobra stvar je to sto je Partizan jos ocajniji pa eto osvajamo titule, inace se nismo pomakli sa nule evo vec 5 sezona.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fasper said:

Svakako da ovaj teoreticar i lazni trener treba da leti. Ali postavlja se pitanje ko posle njega. Ko ce normalan da dodje da saradjuje sa ovim mešetarima u upravi. Bukvalno niko ozbiljan. Ne znam sta mislite o Nedjicu iz Graficara, ja da se pitam njemu bih dao sansu. Samo pitanje je koliko on moze da nametne autoritet u svlacionici ovoj raspustenoj bandi.

Svakako uopste nije dobro stanje ni u klubu ni oko kluba. Jedina dobra stvar je to sto je Partizan jos ocajniji pa eto osvajamo titule, inace se nismo pomakli sa nule evo vec 5 sezona.

Neka Nedjica u Graficaru,nek radi tamo.Njega bi izbusili posle dve utakmice.Samo stranac sa odresenim rukama oko tima,ali to ne verujem da ce se desiti.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tomane je za klasu do dve bolji fudbaler od Pesica. Silja je sa Sikimicem barabar, ali malu prednost ipak dajem Sikimi, imao je solidnu igru glavom + golcina u derbiju.

 

Rakonjac me fizicki podseca na Petra Orlandica, taj je bio najgori od svih, isla je neka prica da je radio moleraj po lokalima Radojice Bozovica, ovaj ga kao kontrauslugu doveo u Zetu, pa posle u Zvezdu. Vidim da sad igra drugu ligu CG za uvek neugodni Otrant iz Ulcinja.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Markoss said:

Uf, Sikiminatora vadi ona golcina u derbiju, sem toga je lik najgori fudbaler fudbaler koji nam je u spicu igrao.

 

Meni je bez premca Misdongard ili kako već ...

Šije i Sikimića i Šilju i Tomanea za dva koplja ... 😄

Link to comment
Share on other sites

Ови желе тренера послушника који добро чита цедуље и који се неће бунити ни ко се доводи ни кога тјерају и продају. Па овај мученик је рекао да рачуна на Охија у дербију а овај већ био спакован за Данску. Њих интересује брза и сигурна лова и нема никакве сумње да се од неких надуваних уговора враћа дио у приватне џепове. Само тако се може објаснити да ћемо у ЛШ са шпицевима врсте Шиља и Ракоњац. Некада би се звиждало итекако Срнићима, Гобељићима, Пешићима и разним другим који заиста нема шта да траже за овај ниво фудбала, али и управи. Некада. Сада то све пролази лагано...

Edited by Константин
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Najznacajniji momenat utakmice kad Pesic pokusava kitom da uvalja gol, sa daljine od nekih 7m, kad nisam pao sa fotelje. Spic kojeg iznanadi lopta u 16m rivala, to je opis i Pesica i FKCZa u ovom trenutku. 

Nista bolji nije ni Ivanic koji po ko zna koji put sa 10m prebacuje gol 10m iznad precke, pocetkom 2/2. 

 

Partizan u ovom trenutku deluju znatno bolje, po imenima nije jaci, ali imaju kakvog takvog trenera, FKCZ je avion bez pilota, 8 poena nije nikakva prednost, ako se ovako nastavi. Imali smo mi mnogo mnogo slabije timove od ovog sada, ali se znalo da igraju za neke smesne pare pa kakvi da su, nasi su. Ovo je skoro uvek na ivici bezobrazluka, skoro svaka utakmica, sebicluk, umisljenost itd itd. 

 

Velika greska je napravljena kad su pomislili da nakon Miloja i Dejana , eto i Cokna moze da vodi FKCZ iako nista nema u CVu. Dejan je ipak veliko ime i sama pojava utice na ponasanje igraca, dok Cokna nema nikakav autoritet, pa sve i da ima znanje, to tesko moze da prenese na njih i da ga pokazu na terenu. 

 

Imao je veliku srecu u 5,6 utakmica jesenas, gde se spasavao golovima u 90toj minuti, inace bi sad vec bio egal na tabeli. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fasper said:

Koliko je sever propao. Skroz su pukli. Posle svih desavanja na Kosovu parolu je dobila Jovana Jeremic a glavni baja ne sme da se pomene. Za neku godinu ako ovako nastave tribina ce da im bude pusta kao grobarska.

Nije jovana dobila parolu zbog dešavanja na Kosovu već zbog podaničkog rada za svog gazdu. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Azarovi i Vigo gori od Rode i Gobelje, nije to lako... 

Pesic i Kanga bez komentara

5 hours ago, Perkos2 said:

Zasto amo prelazno resenja, vreme je da neki "brat" tipa neđić ili radenković zajaše zvezdinu klupu, šta ih briga možè im se.

Na kraju godine ovaj Abaskal,

a ovako bilo ko moze da vodi

velika je prednost

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, vlaDixXx said:

Posto vrv igramo Ls sledece godine

treba dovesti trenera

GILJERMO ABASKAL, 1989

bivski trener Basela, sad je u Spartak Moskvi, mozda zov LS ga dovede 

 

Zna sa mladima, cuda pravi u našem bratskom klubu

 

7 hours ago, vlaDixXx said:

Trenera Gilje Abaskala iz Spartaka,na leto dovesti

 

Neka prelazno resenje bude Nedjic, ovo nikako ne valja sa Milojevicem, Rastavac je  previse defanzivan trener(neko ga spominje) 

 

20 minutes ago, vlaDixXx said:

Na kraju godine ovaj Abaskal,

a ovako bilo ko moze da vodi

velika je prednost


Nisam siguran, ali mislim da si veliki fan Giljerma Abaskala. Doduše ne znam jel to sto je dobar trener ili sto je mlad. 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Mozda i bolje da se desi po koji kiks da bi iz uprave konacno shvatili da se ovaj trener mora menjati. I Stankovic je bio pocetnik ali ipak autoritet, nije imao dlake na jeziku i ulazio je u sukob sa svakim ko mu stane na put, kako god se taj zvao. A za Milojevica imam utisak da ga niko ne j ni 2%, da je igracima super sto imaju za trenera lika koji ne sme da povisi na ton i zato i izgledaju na terenu nezainteresovano i sporo. I pojedini igraci su mi vec postali iritantni, u klubu su vec godinama, istroseni, zasiceni, ali sa ogromnim ugovorima i imam osecaj da ce biti tu dok god sami ne shvate da je dosta. Ipak, promena trenera mora da bude prioritet i bas je neozbiljno sto se to nije desilo pre pocetka priprema.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vecina igraca u velikom padu forme.

 

Borjan je primio gol koji bi odbranio onaj Borjan od pre 2-3 sezone

Ivanic sa 7-8 metara sutira u nebo

Katai dao evro gol, ali u ostatku utakmice veoma los

Bekovi koji ne znaju da centriraju. Azarov najmanje 5 lopti upropastio.

Centarfor Pesa se iritantno smeje, bez ikakvog ucinka

Odbrana koja prima gol pri svakom ozbiljnijem naletu protivnika

Izmene trenera kada jurimo rezultat (Milunovic umesto Ivanica)
Igraci na klupi koji nemaju CV (Rakonjac & co)

 

Ne sumnjam ja da cemo na guzove dobiti neku boraniju iz ove i ovakve domace lige, ali OVO NE VODI NIGDE

 

Za pocetak, moramo smeniti trenera. Kazem, bolje je dovesti i trenera iz omladinaca ako nema ko drugi, ali verovatno bi mogao da se nadje neki trener stranac bez angazmana.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, mare80 said:

 

Meni je bez premca Misdongard ili kako već ...

Šije i Sikimića i Šilju i Tomanea za dva koplja ... 😄

Jao kad se setim kako je jednom srpski Murinjo objašnjavao da je odigrao lošu tekmu jer su mu se smrzli tabani 😀. Među velikanima u napadu ne sme zaboraviti ni veliki Ifeani Onjilo koji je na preporuku Džaje (video ga jedno poluvreme u Javoru i rekao "to je igrač za CZ") došao za tričavih 400K verovatno i neki procenat ako se dobro sećam...

Link to comment
Share on other sites

Чињеница је да Терзић не може да напуни бесплатним улазом Маракану и то у тренутку када с еодаје почаст играчу који је сам избацио Бајерн у полуфиналу тј. који је сам одвео Звезду у Бари. 

Киксеви нису ништа ново нарочито на почетку сезоне јелте. Могли би да се угледамо на Бајернов старт другог дела првенства могао би да помисли Звездин стратег на клупи. 

Биће овде још киксева. Не видим могућност да тренер остане у седлу до краја сезоне. Једно су планови и жеље друго је збиља. Што се гре тиче, играли смо нешто у првом полувремену. Атмосфера око Звезде је језива. Лоша. Као испунпан балон је све ово. Лаћан оптимизам и стање све је уреду фурају само играчи који су дебело плаћени а далеко су од зенита. Шиља Пешић је посебна прича. Озбиљан је кандидат да буде из мог угла најиритантнији играч ове сезоне. Ево ратосиљали смо се одређеног броја играча. Човек би помислио коначно права ствар се ради. А уствари мањак конкуренције и немогучност да се конкуренцијом утиче на староседеоце у 11 да се покрену и играју боље. Много шкрипи. Немамо потенцијал у екипи. Немамо тренера. Догегаћемо се до титуле али ово све што се дешава је јако лоше.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, marko_pantelic said:

Za pocetak, moramo smeniti trenera. Kazem, bolje je dovesti i trenera iz omladinaca ako nema ko drugi, ali verovatno bi mogao da se nadje neki trener stranac bez angazmana.

 

 

Stranac ne ume da cita sa ceduljica. 

 

P. S. Sve ovo oko Zvezde je stvarno grozno. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Stranac kao trener nije garancija za neki bolji rad sa ekipom. Mogu oni da pronađu nekog poslušnika i među strancima. Treba trener koji zna da vodi ekipu i koji ne dozvoljava mešanje menadžerima i upravi u sastavljanju ekipe. Valjda ima takav negde u Evropi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...