Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

12 hours ago, Marokanac said:

Ne znam, mozda nam se vraca i to sto smo 30+ ekipa. Milun, Sanogo, Kanga, Katai, Borjan, Pesic, Rodic...Znaci, ljudi mogu odigrati 30 min fudbala mjesec dana nakon pocetka sezone. Ja ovo nikad u zivotu nisam vidio.

Ovi nabrojani imaju prosek plate pola miliona eura ili vise, a ne mogu da trce duze od 30-40minuta.

Link to comment
Share on other sites

Никад им доста задњих везних, и мали Станковић једино може преко кажњеничког мјеста-бека. Прави бекови нам и не требају а Левандовски пардон Пешић јуче објаснио да нам не треба ни горе нико а посебно Охи као конкуренција. Физичка спрема играча као у зонској лиги.

Овако уништити озбиљну екипу којој је надоградња за Европу нацртана чак и основцима, не може свако:Hail:

Edited by Константин
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Cavani said:

Ovi nabrojani imaju prosek plate pola miliona eura ili vise, a ne mogu da trce duze od 30-40minuta.

Tu je i Dragovic ali njega nisam stavio jer on je tata za ove.  Znaci, od prvih 11, ako racunamo i one povremene kao sto su Gobeljic (30), Srnic (30), ispod 30 su Ivanic koji ima 29,  Bukari i Kangva, Znaci, 3 igraca mladja od 30 godina od kojih 1 jedan ima 29. I sta dalje pricati osim da mi izgleda kao da ce Terzic uskoro nazad u OFK. Kako on voli reci, ovakvo pucanje po koljenima ce se izucavati na univerzitetima sirom svijeta.

1 hour ago, Venger said:

Evo kaze Maxbet da Ado stize u Beograd.

Zgadili su mi covjeka a on ni kriv ni duzan.

Link to comment
Share on other sites

30 godina nije problem

nije to isto kao pre 30-50 godina kad su igraci mnogo manje trajali

pogledaj koliko je u evropi danas igraca koji rasturaju, trce i kidisu i u 33-34-35 godina

godine nisu problem...ali lenjost, nerad i neznanje jesu jbg

lenjost kod igraca

nerad kod mistera koji je svoj posao obavljao na burazerskoj osnovi

i neznanje kondicionog trenera kome igraci ne mogu da trce vise od 45min

 

ako sam dobro shvatio, taj glavni kondicioni italijan je otisao...ali je ostatak tog tima ostao, a novi glavni nije doveden

dakle ceka nas isto do kraja sezone

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

30 godina nije problem

nije to isto kao pre 30-50 godina kad su igraci mnogo manje trajali

pogledaj koliko je u evropi danas igraca koji rasturaju, trce i kidisu i u 33-34-35 godina

godine nisu problem, lenjost, nerad i neznanje jesu jbg

lenjost kod igraca

nerad kod mistera koji je svoj posao obavljao na burazerskoj osnovi

i neznanje kondicionog trenera kome igraci ne mogu da trce vise od 45min

 

ako sam dobro shvatio, taj glavni kondicioni italijan je otisao...ali je ostatak tog tima ostao, a novi glavni nije doveden

dakle ceka nas isto do kraja sezone

 

Slazem se.

Mogu da razumem da Katai nema snage za vise od sat vremena sa svojom istorijom bolesti, a i bez nje, jedan majstor u ekipi moze da se trpi ako ostalih 10 riljaju.

Ne mogu i necu da razumem da Ivanic ne moze da dobije duel u drugom poluvremenu. Na konto toga udje u nervozu i pocne da vrsi ocajnu selekciju poteza.

Bukari takodje, na stranu veliki kvalitet, nepojmljivo mi je da cupavo krilo Partizana moze da trci 90 minuta a ovaj nas ne vise od 60.

Silja je nikad spremniji i da nema povrede on bi bio na nivou, nemam zamerki.

Rodica je muka gledati ovako nespremnog, jedina smo ekipa u Evropi koja svaku jacu utakmicu menja beka u prvoj izmeni.

Jesmo tehnicko-takticki solidni ali nismo toliko dobri da mozemo u Evropi da igramo na tu kartu plus na inspiraciju i oruk.

Nadam se da ce Miloje preduzeti nesto po tom pitanju, bar ono sto je do kondicionog i njega, kapiram da je glavni problem (ne)ozbiljnost igraca i njihov zivot van sezone i van terena.

Link to comment
Share on other sites

"Najbolja Zvezda u poslednjih 30 godina" ne moze dobiti ovakav Partizan. Jel to znaci da je ovo najbolji Partizan u zadnjih 30 godina?

 

Nije.

 

Zasto Zvezda ne moze dobiti Partizan koji se bukvalno protiv bilo kog drugog porodjajno muci, a samo protiv najbolje Zvezde izgleda kao tim?

 

To su pitanja koja treba da se postave, a ne neko mazanje ociju Terzica sa poternice. Kakva je to najbolja Zvezda ako ne moze ni da trci 50 minuta? Sta je tu najbolje?

Link to comment
Share on other sites

Ivanic je isto bio povredjen, jedva je izasao sa terena.

 

Rodic stvarno nek se nosi vise u pizdu materinu, sramna sprema i odnos. On u 10-om minutu dise na skrge.

 

Kulibali je za 5 minuta imao 2 bas balvan poteza, ali da ne sudimo po ovome, Falcineli je u pocetku izgledao jos gore od nega.

 

Da pokusamo da izvucemo barem 1 bod iz prve 2 utakmice u Evropi, pa da se malo dignemo u pauzi za reprezentacije. Domace prvenstvo racunam da ne moze doci u pitanje.

Link to comment
Share on other sites

Очигледно је да је одласком Станковића постао видљив систем недостатака које су нас као тим красиле уназад неко време. Дефинитивно Милојевић мора да направи револуцију у свлачионици. Да успостави принципе и правила која су једнака за све. Та правила попут Закона 12 таблица мора да буду у истакнута у свлачионици. Једноставно, ако не можеш да играш сат времена играћеш једно полувреме случај Катаи (док се не доведеш у ред). Јако је лоше говорити, играло је 8 играча а тројца су били изразито лоши. Фудбал је колективни спорт, тражи се тимски допринос и учинак. Ако нисмо тим - постоји дисбаланс у игри, залагању онда нема ни тима као таквог на терену. Ми пре свега морамо да постанемо поново тим, да уједамо и да будемо максимално мотивисани. Да не бих кудио само, треба напоменути Букарија који је у првом вечитом дербију постигао гол. Не знам да ли је још неко из актуелног састава постигао гол у свом првом наступу у дербију. Свака част Букари. Са оваквим нефункционалним линијама уколико се овако настави, Букари комотно може да помисли да немам са ким да играм фудбал у Звезди (можда је ово прегрубо речено) али свакако нама је потребно да сви играчи покажу пун потенцијал. Са активним бековима Букари ће моћи да засија код нас. Уколико бекови буду у режиму  стани - крени трпићемо као екипа. Мој утисак са јучерашњег вечиотог дербија је да морамо Санога да вратимо хитно у форму. Играо је добро, читао игру, али без континуитета нема ни врхунских партија. Грешио јесте али то је последица неиграња. Што се Катаиа тиче човек је донео бод Партизану а нама однео два оним скривљеним једанестерцем. 

Link to comment
Share on other sites

Ja da sam na Rodicevom mestu ne bih ni izlazio na teren. Coveku nisu u stanju da nadju zamenu da makar po oranicama donjeg doma JSL odmori. Sramno sta upravs radi. Sad dovodis zadnjeg veznog, a bekova opet nigde.

 

Alibi ovog puta blede partije Ivanica i Katai-a, krece spinovanje kvazi novinara. 

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

Zadnji vezni nam svakako treba. Sanogo nece da produzi ugovor, a ne bi trebalo ni da mu nudimo jer ima 33 godine. Alternativa je Srnic, a svi znamo sta to znaci. Tako da obrmi okreni mi moramo dovesti tog zadnjeg veznog.

 

Ado je dobar igrac i mladji je 11 godina od Sanoga. Jedino ce biti problem sto je potpuno van takmicarskog ritma vec 6 meseci. Nije cak ni trenirao sa klubom, vec individualno. Tako da nek izgura Sanogo do novembra, a Ado da dize formu kroz njiva ligu i pripreme na zimu.

Edited by Venger
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sam B said:

To su pitanja koja treba da se postave, a ne neko mazanje ociju Terzica sa poternice. Kakva je to najbolja Zvezda ako ne moze ni da trci 50 minuta? Sta je tu najbolje?

Pa kada nisu iskoristili do kraja to što se Partizan u prvih 30 minuta nudio, to je problem Zvezde. Što opet padaju u drugom, to je opet problem Zvezde. Paradoksalno i smešno je bilo u par situacija juče u prvom da lopta pada u 16 Partizana posle prekida i da je niko neće, ni igrači Partizana ni Zvezde.

Niti smo mi sila, niti je Partizan toliko slab da je potrebno samo da se pojavimo i pobedimo. I jači zvezdini timovi su padali od slabijeg Partizana, i obrnuto.

 

Za početak, treba da prestanemo da živimo u bajkama i prihvatimo da nemamo nepobediv tim koji će igrati polufinale LE. Pošto neće. Neće biti ni blizu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Igor_ said:

Ja da sam na Rodicevom mestu ne bih ni izlazio na teren. Coveku nisu u stanju da nadju zamenu da makar po oranicama donjeg doma JSL odmori. Sramno sta upravs radi. Sad dovodis zadnjeg veznog, a bekova opet nigde.

 

Alibi ovog puta blede partije Ivanica i Katai-a, krece spinovanje kvazi novinara. 

Ljudi, jesam li ja lud ili smo mi doveli onog nekog neki dan, kao Rodicevu zamjenu? I onda umjesto covjeka kojeg smo doveli kao zamjenu, na lijevog beka ubacujemo stopera koji po potrebi moze biti desni bek. Ne znam da nije povrijedjen ali bas niko ni da ga spomene..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Marokanac said:

Ljudi, jesam li ja lud ili smo mi doveli onog nekog neki dan, kao Rodicevu zamjenu? I onda umjesto covjeka kojeg smo doveli kao zamjenu, na lijevog beka ubacujemo stopera koji po potrebi moze biti desni bek. Ne znam da nije povrijedjen ali bas niko ni da ga spomene..

Bukvalno sam došao na temu da bih ovo napisao. 

Vidim da gruzijski Kadu nije bio ni na klupi, tako da smo od 4 moguća beka u startnoj postavi i u rezervama, otišli na JNA samo sa jednim, koji može da odigra poluvreme. 

 

Mislim da se sva nesposobnost Uprave vidi u ovome, da se čak ne zalazi u druge stvari. 

 

Mi čak nismo imali ni rezervu za štopera, osim klinca Lekovića koji ne bi ni ušao da je bila frka, već bismo tamo prebacili...ili zadnjeg veznog, Sanoga...ili Erakovića, a Srnića na beka. 

 

Napisah ceo post, pa se setih da je ipak bio Gobeljić tu, kao rezerva na beku, ali ne znam da li njega neko više i računa u fudbalera. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pantelia said:

Ivanic je isto bio povredjen, jedva je izasao sa terena.

 

Stalno je povređen jer fizički nespreman, pogledati pod Savićević.

 

Treba imati bogom dato telo da ne trpiš stalno povrede ako nisi dobro pripremljen.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Markoss said:

Nije zadnji dan prelaznog roka za dolazak igraca u Srbiju, ali jeste za registraciju za LE, sto znaci da koga dovedemo danas, to nam je. 

 

Navodno Ado je jako blizu, a oko desnog beka je maglovito. Ne bih se iznenadio i da dodje bek na kraju. 

U pravilima Lige Evrope za ovu sezonu piše da je rok za prijavu igrača 2.09 (24.00CET). To je valjda sutra do ponoć, a ne danas do ponoć.

Inače, Falko trenutno radi medicinski pregled za transfer u Kaljari. Ako tačno razumem Di Marcia, onda je u pitanju pozajmica sa pravom otkupa tj. na italijanskom “prestito con diritto di riscatto”. 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

Vidim da je moćni Monako juče primio 4 komada kući i da imaju jakih 5 bodova iz 5 utakmica. Primaju preko 2 gola prosečno na početku sezone. 

 

Naravno, ne mislim da smo favoriti, pogotovo zbog stanja u kom se nalazimo, ali mi se čini da se preteruje i u nekom glorifikovanju njih. Prvo kolo na Marakani je idealan trenutak da im damo 3 za poluvreme i onda izdržimo sa samo 2 primljena u drugom : D 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Markoss said:

Nije zadnji dan prelaznog roka za dolazak igraca u Srbiju, ali jeste za registraciju za LE, sto znaci da koga dovedemo danas, to nam je. 

 

Navodno Ado je jako blizu, a oko desnog beka je maglovito. Ne bih se iznenadio i da dodje bek na kraju. 

Ja bih se iznenadio, jer ako cinjenica da nemas nijednog desnog beka vec 2 meseca nije bila dovoljna da ga potpises, onda je zdrav razum davno iskljucen i logican potez bi me iznenadio.

 

U stvari imas jesnog ali je on toliko los da ti ne igra cak iako ne jedini u ekipi.

 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Vidim da je moćni Monako juče primio 4 komada kući i da imaju jakih 5 bodova iz 5 utakmica. Primaju preko 2 gola prosečno na početku sezone. 

 

Naravno, ne mislim da smo favoriti, pogotovo zbog stanja u kom se nalazimo, ali mi se čini da se preteruje i u nekom glorifikovanju njih. Prvo kolo na Marakani je idealan trenutak da im damo 3 za poluvreme i onda izdržimo sa samo 2 primljena u drugom : D 

Aj sto je primio 4 vec sto je cetiri primio od Troa (ili kako se vec pise). Prije toga isto primili 4 kuci (izgubili). Znaci, u 3 utakmice kuci, dva puta primili cetiri gola i izgubili i jednom jedan gol (X odigrali).

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...