Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Sem prvih 30min ostatak za zaborav..

 

A za Miloja cu sacekati sledeci derbi da dam konacan sud o njemu.Jer premalo vremena je proslo od njegovog dolaska.

1 minute ago, K.Dot said:

Nećemo baš da zalazimo u osvajanje titula. Kako mi sada osvajamo tako su i oni osvajali kod Djurica.

Koji su uspesi Partizana u Evropi za vreme Djurica kad su osvajali titule?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoly said:

Preterano seres, druze. 

Ok, nije baš neki rečnik ali vrela je atmosfera, razumem. Možda bi se igrači malo trgli da su izgubili ovaj derbi, ovako sve kul, 1:1, verovatno će opet da se osvoji titula a to sto nam je igra i klub go urac, koga briga.

Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

Ok, nije baš neki rečnik ali vrela je atmosfera, razumem. Možda bi se igrači malo trgli da su izgubili ovaj derbi, ovako sve kul, 1:1, verovatno će opet da se osvoji titula a to sto nam je igra i klub go urac, koga briga.

Mogao bi da smanjis sa flejmovanjem i pecanjem forumasa.Drugarski savet.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, K.Dot said:

Šteta sto Partizan neće pobediti, zaslužili su. Svaki derbi odigraju kao da im život od toga zavisi. 93. minut oni i dalje napadaju.

Druze, a sto ne pocnes da navijas za Partizan?

 

Ajde batali Zvezdu, nije to za tebe... 

 

Celu tekmu kukas ovde i kenjas nesto o igracima, jebes majke, teras iz ekipe, dajes otkaze treneru koji je dosao pre par dana. 

 

Da, nismo savrseni, da, grese igraci, zamisli, uprava nam jeste trula, ali barem malo nekada pokazi neke podrske, postovanja a ne samo ovo sto ti radis. Grozno je. 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Radonja said:

Sem prvih 30min ostatak za zaborav..

 

A za Miloja cu sacekati sledeci derbi da dam konacan sud o njemu.Jer premalo vremena je proslo od njegovog dolaska.

Dolaze brzo evro-ispiti..nema potrebe da cekamo sledeci derbi.

On najpre i na prvom mestu mora da dovede kondiciju ekipe u red. Bez toga nema nikakvog fudbala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nazovi drzava, nazovi sport. 

znaci svi moguci gosti u studiju govore da ce biti 1:1 i da su time zadovoljne obe strane i zbog mira u kuci?!

kako partizan moze da bude zadovoljan kad ima -7?!

 

pa eto moze jer je tu samo da statira. i gle cuda 1:1 i mir u kuci zvanoj severna koreja.

bolesna zemlja gde gledas utakmicu sa ubacenim tonom jer se diktator vredja.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Drug Crni said:

Dolaze brzo evro-ispiti..nema potrebe da cekamo sledeci derbi.

On najpre i na prvom mestu mora da dovede kondiciju ekipe u red. Bez toga nema nikakvog fudbala.

Pa da.Upravo videcemo u narednom periodu od cega je.Sad da mu sudim posle 5 dana jbg...Ni meni se ne svidja ali ova fizicka sprema nije do njega.Jer je on to nasledio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Mogao bi da smanjis sa flejmovanjem i pecanjem forumasa.Drugarski savet.

 

Niti flejmujem niti pecam, jednostavno dozvoli da mi se ovo ništa ne svidja ali ok, ako ste vi svi zadovoljni i ja sam. Vidim da ću još da budem i proglašen i za navijača partizana. Odoh da spavam da ne bih još bio i banovan. Svako dobro druže .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...