Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

41 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Vidim da je moćni Monako juče primio 4 komada kući i da imaju jakih 5 bodova iz 5 utakmica. Primaju preko 2 gola prosečno na početku sezone. 

 

Naravno, ne mislim da smo favoriti, pogotovo zbog stanja u kom se nalazimo, ali mi se čini da se preteruje i u nekom glorifikovanju njih. Prvo kolo na Marakani je idealan trenutak da im damo 3 za poluvreme i onda izdržimo sa samo 2 primljena u drugom : D

Taj Monako u 5 meceva lige ima 3 crvena kartona. Kad bi nastavili niz na Marakani sa kartonima bilo bi dobro 🙂 Moguce je da Monako u finisu prelaznog roka ostane bez nekih igraca. Sat otkucava. Videcemo uskoro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mondo pise da je sve dogovoreno oko Ada, ali da imamo neke administrativne probleme, tacnije nije dobio neku dozvolu za boravak u Srbiji!? Valjda vizu. 

 

Kazu da jos pokusavamo i Adolfa da dovedemo, ali CSKA ga ne da, tako da mi nije jasno kako pokusavamo ako oni ne daju.

 

O desnom beku nista.

Link to comment
Share on other sites

Ovo zatisje u zadnjem danu prelaznog roka obecava. Tipujem da cemo do isteka prelaznog roka u zadnjem trenutku predstaviti triling asova. 'ajde Terzo samo izbegni onog Mijovica u poslovima oko birokratskih prepreka moze covek da nesto zezne u zadnjem tretnuku 😄

Link to comment
Share on other sites

Zapravo do sutra u 23:59 mogu da se registruju igraci za LE.

 

Znace se za Ada sutra vise, ima tu mnogo problema, nije do vize. Gaich je blizi da ne dodje za sad. Izgleda nista od desnog beka, osim ako se nesto drasticno ne promeni. Ili Erakovic ako ga ne prodaju ili Stankovic ako Eraka prodaju, a ova druga opcija mi deluje realnije. 

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Zapravo do sutra u 23:59 mogu da se registruju igraci za LE.

 

Znace se za Ada sutra vise, ima tu mnogo problema, nije do vize. Gaich je blizi da ne dodje za sad. Izgleda nista od desnog beka, osim ako se nesto drasticno ne promeni. Ili Erakovic ako ga ne prodaju ili Stankovic ako Eraka prodaju, a ova druga opcija mi deluje realnije. 

Da me ne razumes pogresno, ni ti ni ostali mi moderacija, al nek se nose u picxku materinu vise i oni i Ado, lakse bismo zavrsili Neymara, da smo poceli u decembru do danas bi dosao.

 

Super resenje sa desnog beka, svaka im cast. Logiku u  Gaichu ne mogu da vidim, kad si vec dovukao ovog drevnog africkog Pavkova (svakako bih voleo da je dosao umesto njega).

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

 

Znace se za Ada sutra vise, ima tu mnogo problema, nije do vize. Gaich je blizi da ne dodje za sad. Izgleda nista od desnog beka, osim ako se nesto drasticno ne promeni. Ili Erakovic ako ga ne prodaju ili Stankovic ako Eraka prodaju, a ova druga opcija mi deluje realnije. 

Jel to Viljareal "cuti, pusi i nudi" za Erakovica? Cenim da su ove italijanske ponude neozbiljne.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, suptil said:

Jel to Viljareal "cuti, pusi i nudi" za Erakovica? Cenim da su ove italijanske ponude neozbiljne.

Prelazni rok u Španiji je završen, kao i u Italiji. Realno gledano za Erakovica je samo ostala opcija Rusija gde prelazni rok još traje šest dana. Tako da ili ostaje ili transfer u Zenit. 

Link to comment
Share on other sites

Jedna stvar koja mi nije jasna u ovom cirkusu oko desnog beka, i zasto ja mislim da je to vise do nesposobnosti i neznanja u klubu nego do neke misticne kombinacije sa Rayom ili kim god.

 

Gobeljic ima 30 godina. Nije otisao nigde vec 6 godina. Nece ni otici. Ni menadzer ni on ni klub nece zaraditi nista od nekog transfera potencijalnog.

U bitnim utakmicama iako je jedini desni bek u rosteru, on terena ne vidi.

Tako da mislim da je ovo samo nevidjena glupost tantusa Mrkele i ekipe. Ili Gobelja ima neke snimke Terzine.

Nema trece definitivno.

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...