Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

25 minutes ago, Milko Miller said:

Ado je zavrsen. Njegov menadžer, koji je inače i menadžer Boaciju, Mustafi i manje više svakom igraču iz Gane koji je igrao za prvi tim ili za omladince, potvrdio za medije iz Gane da je Ado potpisao ugovor na četiri godine. 

Slobodno ti ovdje mozes neki link nabaciti...osim ako nije usmena info.

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem ni da je Ural koga inače ni Bog ne može spasiti ispadanja u drugu ligu,poslao ponudu ....

Samo patka da bi se opravdao suludi produžetak ugovora nemaču pojma ...

Verovatno mu je i plata pojačana,tj. verovatno je Terza sam sebi povećao procenat ...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

On 8/31/2022 at 3:25 PM, goldberg said:

Nazalost, nisam bas neki optimista i ocekujem neki X u najbolju ruku.

 

Naravno, obradovilo bi me konacno raskidanje sa zacaranim krugom Crvena zvezda 100% protiv ostalih ekipa u ligi -> ostale ekipe prilicno ravnopravne sa Partizanom -> Crvena zvezda ne moze da dobije derbi. I dalje sam misljenja da je (u nekim velicinama), odnos u kvalitetu izmedju Crvene zvezde: Partizana: Cukarickog/Vojvodine = 15:3:1:1. Jeste 3 vece od 1, ali je 15 znatno veci broj od 3.

 

Eto, potvrdilo se sve kao sto sam i ocekivao.

 

Naravno, sad ce Crvena zvezda odjednom opet da se pretvori u neku Sevillu u ostalim mecevima, a nema teorije da onakva jadna igra moze da rezultira bilo gde sa 100% ucinkom, to moze samo u ovoj nasoj ligi koja je osudjena da iznova i iznova ponavlja iste scenarije.

Sustina je da se ovakvi mecevi igraju tako da i trener i igraci daju sve od sebe, a da se, mozda, kiksne protiv Spartaka ili Radnickog jer u tim mecevima ima daleko manje motiva. Naravno, to u nasoj ligi nije slucaj, uglavnom meceve i pozicije dobijaju oni koji iskazu najvecu zelju i sve dok je tako samo ultra mazohisti, menadzeri, rodbina i drugovi igraca i sira porodica mogu tako nesto da prate.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

cekaj, nisam ispratio desavanja

nista od ado-a i produzavamo ugovor srnaldu?

jel to zvanicno ili samo nagadjanja?

Nista od Adolfa ovog Argentinca. Ado je u igri. Po nekim izvorima dolazi kod nas, ugovor na 4 godine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...