Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1 hour ago, bosMan_jr said:

 

Nema trece definitivno.

Ima, prevideo si pravi razlog. 

Gobeljic u Zvezdi ima platu 300.000, van Zvezde moze da zaradi maksimalno 100.000 i to u najludjim snovima. Posto njega ni kinezi i arapi ne zele, jedino bi igrao u nekom klubu iz sredine nase lige. A oni zapravo daj boze da imaju vise od 50.000 za platu a ne 100.000.

 

I sad tu dolazimo do zakljucka,  Terzic je kriminalac koji gleda samo sopstveni interes i razmislja ovako. 

,,Aha, nas drug Gobelja gardista ne moze nigde da zaradi vise od 100.000, ako ja njemu dam 300.000, sigurno se nece ljutiti da uzmem 200.000. A i realno, sto bi se ljutio, bolje da bude u Beogradu za 100.000 nego da se potuca po Slovenijama ili u nekom Radnickom iz Kragujevca ili Niša za 10.000- evra gore dole. Dobro meni, dobro gardisti, jos bolje Kači Źivkovič jer ce moci da ponosno izigrava Beogradjanku. Svi srećni i zadovoljni"

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Redstar0356 said:

Ima, prevideo si pravi razlog. 

Gobeljic u Zvezdi ima platu 300.000, van Zvezde moze da zaradi maksimalno 100.000 i to u najludjim snovima. Posto njega ni kinezi i arapi ne zele, jedino bi igrao u nekom klubu iz sredine nase lige. A oni zapravo daj boze da imaju vise od 50.000 za platu a ne 100.000.

 

I sad tu dolazimo do zakljucka,  Terzic je kriminalac koji gleda samo sopstveni interes i razmislja ovako. 

,,Aha, nas drug Gobelja gardista ne moze nigde da zaradi vise od 100.000, ako ja njemu dam 300.000, sigurno se nece ljutiti da uzmem 200.000. A i realno, sto bi se ljutio, bolje da bude u Beogradu za 100.000 nego da se potuca po Slovenijama ili u nekom Radnickom iz Kragujevca ili Niša za 10.000- evra gore dole. Dobro meni, dobro gardisti, jos bolje Kači Źivkovič jer ce moci da ponosno izigrava Beogradjanku. Svi srećni i zadovoljni"

Pa dobro, toga ima slažem se, ne znam da li su iznosi bas ti, ali ne vidim problem da se sve to isto dešava, a da on greje klupu nekom desnom beku koji je zapravo fudbaler. 

Link to comment
Share on other sites

gobelja je amater ali uvek ima gorih... tipa milan gajic koji je jos kao i vazio za igraca ili fica stojkovic, picini, petkovic, itd, niko nije pokazao kvalitet u zvezdi. tako da gobelja kao neki cetvrti bek da krpi kad se svi povrede i nije lose resenje. vise je iritantno sto je debil

 

tako da bi propast bilo dovoditi i neke leve superliga bekove, jedino resnje je ili kvalitetan stranac ili neko iz omladinske skole pa iako nema kvalitet bar da gledamo klinca

 

svaki klub ima dva igraca na svakoj poziciji, mi smo za vecno povredjenog rodica nasli tek sad onog mrsavka iz gruzije... a da nemamo nijednog pravog desnog beka je skandal

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod rasta kao klub, mozda da pogledamo kakve igrace dovodi Kopenhagen, Trabzon necu da pominjem oni imaju pare ajde, ali Kopenhagen je neko koga je trebalo da stignemo/prestignemo obzirom na direktorove price o rastu kluba i bitnoj poziciji u evropskom fudbalu.

 

E pa necemo ih ni stici ni prestici dok nam Silja Pesic dolazi kao adut za LS.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, bosMan_jr said:

Kad smo kod rasta kao klub, mozda da pogledamo kakve igrace dovodi Kopenhagen, Trabzon necu da pominjem oni imaju pare ajde, ali Kopenhagen je neko koga je trebalo da stignemo/prestignemo obzirom na direktorove price o rastu kluba i bitnoj poziciji u evropskom fudbalu.

 

E pa necemo ih ni stici ni prestici dok nam Silja Pesic dolazi kao adut za LS.

 

Mi imamo samo rezultatski rast.Poslovanje je i dalje na nivou trougla Vesic/Lukic/Adzic.

Samo sto Terzic zna da zamaže oči.

Silne kombinacije koje se dovode u talu sa menadžerima,afera sa privatnim računom u Nemačkoj,preplacivanje raznih igrača na transferima,a pogotovo na platama.

Pa jedan Krsticic koji jedva prismrdi terenu ima preko pola miliona godišnje.

Nijedan jak izlazni transfer od 2018.godine.Jedino mali Lazetic,ali tvrdim da smo mogli i vise uzeti za njega.

Plus ostajemo dužni pojedinim igračima koji su opraštali dugove.(Boaci,Degenek) ima ih još,nego pišem iz glave.

Da ne pričamo o tome sto se i dalje ne zna koliki je dug kluba,verovatno je dosta veći.

Terzic pričao posle prvog ulaska u LS kako je dug 12.miliona evra,pa kasnije priča kako on nema nameru da vraća dugove prethodnih uprava.A 2020.godine je procurilo da je dug skoro 50 miliona evra.

Plus je vodio raznorazne partijske tipuse na gostovanja,pogotovo ona bruka kad se išlo u Helsinki i na slici osvanuo član Partizanove skupštine.

Dok je Zvezda na državnoj sisi,imacemo ovakve mahere na celu kluba.

Jedine dve pozitivne stvari sto stoje iza sadašnje uprave su izbori trenera i rezultatski uspeh.Ne ispadamo vise iz Evrope u sezoni kupanja.

Edited by Polivalentni Stevica
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, suptil said:

Nista od "gaucosa". Prevelika primanja stopirala prelazak Argentinca u Zvezdu. Meni je ovo ok. Dovoljna su dva spica. Neka dovedu desnog beka i Addo-a ako su sposobni.

Ado je zavrsen. Njegov menadžer, koji je inače i menadžer Boaciju, Mustafi i manje više svakom igraču iz Gane koji je igrao za prvi tim ili za omladince, potvrdio za medije iz Gane da je Ado potpisao ugovor na četiri godine. 

https://www.myjoyonline.com/edmund-addo-signs-four-year-deal-with-red-star-belgrade/

https://ghanasoccernet.com/ghana-midfielder-edmund-addo-completes-move-to-serbian-giants-red-star-belgrade

Edited by Milko Miller
  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milko Miller said:

Ado je zavrsen. Njegov menadžer, koji je inače i menadžer Boaciju, Mustafi i manje više svakom igraču iz Gane koji je igrao za prvi tim ili za omladince, potvrdio za medije iz Gane da je Ado potpisao ugovor na četiri godine. 

Raduje me ova informacija. Neophodno nam je da pocnemo polako transformaciju ekipe uz podmladjivanje kadra. Kockicu po kockicu. Nemamo razornog spica ali valjda ce ga naci do sledece godine i LS.  Sa Sanogom do kraja polusezone, a Ado polako da se ubacuje u igru u drugom delu sezone. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...