Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1 minute ago, Venger said:

Ne moze, ugovor mu istice tek 2024. Ovi ludaci iz Serifa su ocigledno odlucili da ga upropaste i moze ga spasiti samo neko ko je spreman da pljune tu lovu koju traze. Ja bih bio zadovoljan i da dodje za mesec-dva. I onako nisam ocekivao nista od njega u Evropi jer je van takmicarskog ritma.

Ufff. Da pozeleni covek. A  da Marin pojaca pritisak na Mrkelu i Terzu da ipak to iskesiraju do ponoci? 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dropkick Murphys said:

Jedno pitanje, bez zajebancije, može li Srnić biti gori na desnom beku od Gobeljića? 

Bukvalno ti je ista stvar, da l moze Gobeljic da bude gori u sreedini od Srnica i vice versa. 

Nijedan od njih ne zna da se krece niti da razume fudbalsku igru na nivou na kojem mi tezimo biti. Tako da ce te busiti ko god od njih dvojice bude na bilo kojoj poziciji. 

 

A oboje su vesti u pravljenu glupih penala  tako da je svejedno gde ce igrati jer nama se isto hvata. 

 

E da, imate jednu zanimljivu situaciju protiv Makabija kad je Srnic igrao levog beka, nasa kompletna linija je izasla da napravi ofasjd zamku, igraci Makabija 2 metra dalje od nasih stopera dok Srnic stoji najblize golu.. e to ti je Srnic  na beku

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda da ocekujemo rafale na Piksija jer ne vodi Srnica u Katar.

Nije da nismo znali, ali sada je stopostotno jasno da je kormilo kluba zavezano i ide utabanom stazom. Ogromna vecina klubova zivi od prodaje, eno Ajaks sta radi, i to mora tako, ali ovo sto mi radimo je kriminal. Naravno, nestrucnost i neznanje takodje, ali pre svega cisti kriminal. Sve se svodi na kombinacije i provizije. Prodajemo igrace klubu koji daje manje pare jer sa onim koji daje vise iz nekog razloga nije valjana kombinacija. Primer je Ohi.

Horor nas tek ceka ako igramo ligu sampiona. Pa tek tu ce horori da se izdesavaju. Najvece pozornica, toliko mogucnosti za muljanje...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Neko je napisao - nije taj famozni Ado, koji pritom ne igra normalno fudbal ako sam shvatio godinu dana, jedini zadnji vezni na svetu, kao sto se i nesposobnost bagre ogleda u ovoj lakrdiji sa desnim bekom. Uz sve to tale se i uzimaju pare samo tako od ugovora onih koji za Zvezdu nisu, ali su vojnici.

Samo treba prihvatiti realnost da nam je klub uvek na cosak od ozbiljnog raspada, vazda je tako.

Link to comment
Share on other sites

Zato sam ja odlučio da posle X godina ne kupim sezonske karte ove godine. Platio sam članarine ali sezonske nisam hteo da uzmem. Imao sam neki loš osećaj još pre početka sezone i najavio sam kolegama i ćerki (Sin je odustao još ranije i kad kad kupi pojedinačnu kartu za utakmicu pa ide sa drugarima) da neću uzimati sezonske. Ćerka se do poslednjeg momenta nadala da ću se predomisliti, mislila da ću i pored svega kupiti karte za LE, malo se isplakala na kraju ali je prihvatila. Dosta je više. Kad i ako budu bolja vremena vratićemo se na stadion. Ne kažem da uopšte neću ići, možda i odem na po koju utakmicu, ali redovno kao do sada neću. Govnarima u upravi želim sve najgore u životu.

  • Like 13
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Mora se priznati da su prvi put posle dugo vremena cene karata vrlo korektne i pristupacne sirokim narodnim masama. Sto znaci da su se i u klubu uplasili grupe i svesni su da moramo da igramo na kartu vruceg terena.

 

Ova sezona je jako vazna, branimo 8 bodova, svaki neuspeh ce nas dobrano srozati na UEFA listi.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Atmosfera u i oko kluba je nikakva, ali to je i ocekivano, nakon ispadanja od Haife i odlaska Dejana i prosecne partije u derbiju. Ipak, to se menja na dnevnoj bazi, taj momentum je cudna stvar, dobro ce da dodje reprzentativna pauza, mada i dobra partija protiv Monaka moze da pomogne dosta. Sve u svemu, nista novo niti neocekivano, uvek ima takvih perioda raspolozenja. 

 

Protiv TSCa ocekujem prilicno stresnu utakmicu, TSC je jedan od timova koji itekako mogu da ti naude, iako smo punili mrezu njima u prethodnim utakmicama, ipak imaju za nasu ligu ozbiljan kvalitet i u stanju su sigurno da naude ovakvoj Zvezdi sa ovakvim specificnim trenutkom kluba. 

 

Kalifa ce da plodi u ovoj ligi, covek je svemirski avion, to ce se i videti, cim malo dodje do daha i povata konce sa timom. 

Link to comment
Share on other sites

Oko Ada je bio problem, jer smo prvo dogovorili jedne uslove, a onda ih promenili. Ovi iz Serifa su tvrd pregovarac, Ado im ni ne trrenira s prvim timom, jer je odbio Dance zimus jos.

 

Sve u svemu, to je to. Potencijalno jos samo Erakovic moze da ode, ali i to se sad ne cini previse realno, mada pokusavaju...

Link to comment
Share on other sites

A gluposti sa povlacenjem broja 11... Pa mnogo vecih klubova je imalo vece legende, pa nikome to na pamet nije palo. Čisto šlihtanje bandi sa severa, a i matorom kao extra sujetnom liku sve to godi.

Sutra u muzej da metneno Terzinu fotelju i voštanog Drkelu, kad vec nema Lukiceve hoklice.

Cirkus Medrano u punom zamahu...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...