Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

6 minutes ago, Drug Crni said:

U prvoj utakmici nam je trebao na poluvremenu,a ne na 2:3 rezultatu. Ocito je vec imao intenciju da "zatvara" mec,pa je to trebalo da uradi kad je bilo vreme.
Veceras mu osigurac u vidu i liku Srnica - ne treba.

Srnic je minus igrac na terenu..veceras je trebalo krenuti sa K&K.

 

Slažem se da je trebalo da počne sa Kangicom i Kangvom, ne zato što imam nešto protiv osigurača, nego zato što Zvezda s njima izgleda neuporedivo bolje nego sa Sanogom, koji na početku sezone ne liči na sebe a pri tome i ne trenira, i Srnićem.

 

Ovako, podlegao je histeriji psole prve utakmice. Osigurač, te osigurač, pa gde ti je osigurač na sredini...

 

Evo sad Stojiću osigurač, nek se zakiti s njim.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Nisam znao da Stankovic ima ovde licne advokate.

 

Nisam ni ja znao da forum posećuje Zaga Dolovac.... Al` nek radi nešto, pa makar i ovde....

 

U gostima ste počeli da mračite tek kad je počelo, sad ste počeli sat pre utakmice... Smoriste brate....

Da se skupe svi sa foruma, nemaju iskustva u fudbalu kao Deki... Zato oladite malo i više uživajte.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nek grmi jako said:

 

Slažem se da je trebalo da počne sa Kangicom i Kangvom, ne zato što imam nešto protiv osigurača, nego zato što Zvezda s njima izgleda neuporedivo bolje nego sa Sanogom, koji na početku sezone ne liči na sebe a pri tome i ne trenira, i Srnićem.

 

Ovako, podlegao je histeriji psole prve utakmice. Osigurač, te osigurač, pa gde ti je osigurač na sredini...

 

Evo sad Stojiću osigurač, nek se zakiti s njim.

Bilo je baš dobrih analiza o Kangvinoj igri u prvoj utakmici, tada se videlo koliko je beskorisno i štetno odigrao po ekipu... Totalno isključen,  kad se izgubi posed protivničkog igrača isprati jedino pogledom, u sredini je ostajala ogromna rupetina što se on više približavao Makabijevom golu... Meni nakon takve predstave uopšte ne nedostaje večeras i skroz je logično da ne počinje... A ko umesto njega,  Stanković je plaćen i odgovoran da to najbolje zna... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko moze da ima poverenje u Srnića a da je prethodno odgledao barem desetak utakmica na kojima je dotični bio prisutan na terenu?  No eto da se nadamo da će da postigne gol i donese nam pobedu iako su za to šanse 0,1% 

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Istina je da Kangva nije izgledao u Izraelu onako kako bismo mi voleli da izgleda, ali je sa tom postavom Zvezda vodila na poluvremenu, a mogla je i da reši utakmicu da nije bilo promašenih zicera.

 

Sa ovom postavom, nije nerealno očekivati da nećemo biti baš potentni... A možda ih i razvalimo...

 

Ko zna, kad sam se podsetio postave koja je izbacila Salcburg, shvatio sam da je sve moguće.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Kangvu jebiga. 

Ja se slažem, samo što se pričalo da nam treba zadnji vezni i da se ovaj nije snašao u prvoj utakmici i da ne igra odbranu.

 

Kad već Sanogo ne može...meni je logično da se ovako krene, a Kangva će ući svakako posle. Ko zna koliko će trajati tekma.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da pokusava malo da obrne situaciju iz prvog meca, kada je povadio sta valja, pa smo poslednjih pola sata bili potpuno bezopasni.
Ideja je da se drugi deo meca koliko-toliko izbalansira.
Ali ovo je po meni ozbiljno kockanje. Kangva je verovatno najkompletniji centralni vezni, vapili smo godinama za takvim igracem.
Ne znam, previse je Rodic, Srnic, Pesic i Milunovic po meni u 11, al ajde.
Da vidimo...

Edited by Bode
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pominje se neki zadnji vezni i osigurač takozvani.

Jel stvarno ima ovde prisutnih koji veruju da vojnik i Dekijev miljenik moze to da iznese i da odradi takvu ulogu na koju ga ovaj konstantno gura?

Nikad nisam video da je uzeo loptu ,poneo je 30ak metara i dao pas u dubinu .Nikad ga nisam video da je u nekom remplovanju uzeo loptu i spasio neku kontru ili šansu protivnika.O kakvom osigurači mi pricamo?

Da pojedini imaju ovoliko poverenje trenera koliko Srnaldo bilo bi nam mnogo bolje.

Edited by Siki
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...