Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1661180660140_300917494_461494549174480_

 

Ево га већ показује назад🙂

 

Шалу на страну, имамо индивидуални квалитет да уђемо у ЛШ и поред тога што смо сами себе осакатили. За вечерас потребна нам је дневна доза фудбала тј. тимски рад тј. тренер. Почетна формација је мање битна од тога како се крећемо на терену јер то како се постави екипа не значи ништа, кључ је у трчању без лопте и транзицији, обавезно без позиционе игре гдје чекамо њихове играче на 5 и више м од њих (само погледати голове из Израела). Задња линија да слободно износи лопту а на средини да се игра у кост близу играча. То су све минимуми који се морају испоштовати за групну фазу ЛШ коју ћемо врло вјероватно играти и наредне сезоне. Значи све је јасно...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deez nuts. said:

 

 😊

1 hour ago, deez nuts. said:

Sanogo je spor za njihov vezni red. Napravice zuti karton u drugom minutu utakmice i onda ce duvati promaja pored njega. 

Sad opet iznova i iznova i pred svaku evropsku utakmicu (bilo je i pred prvu): ne valja bez zadnjeg veznog,  ne valja sa zadnjim veznim 😊.... 

Edited by Azazelkg
Greška
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Padaće kiša ceo dan kao pred Midtjylland. Ako teren bude sličan kao tad, ne piše nam se dobro. 

To moze biti problem ali opet sve od nas zavisi.

Ako udjemo nervozno u mec, bice jebeno ali ako od starta krenemo ozbiljno, koncentrisano onda ne sumnjam u ubjedljivu pobjedu sa barem 2 ili 3 gola razlike.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, berti said:

Pa valjda tom Makabiju isto smeta kiša. Tamo pada jednom godisnje. Jeste nezgodno kada juris rezultat, ali...

Mi smo protiv Danaca izgledali kao bambi na ledu, a oni brzi i neuhvatljivi. Zato se plašim tih bržih timova, jer mi umemo da budemo nesigurni u pasu i u regularnim uslovima. Večeras se samo povećava naša šansa za neki kiks. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sanogo je pod upotnikom prenose portali. Tacno nam se crta los scenario. Morali bi da prodjemo ali ako si ispadao od Omonije i Serifa sto ne i protiv Makabija. Stvarno je Deki usrao drugo poluvreme tamo sad mora da se vadi a izgleda Sanogo povredjen. Sve se vraca sve se placa. Ako portali bezocno lazu oko povrede Sanoga onda ti urednici i novinari nisu normalni da zbog klika plasiraju takve vesti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, unagi said:

Nisam bio na zapadu odavno na utakmici, sigurno 5-6 godina, jel se gleda numeracija sedista ili sedi gde ko stigne?

Ko prvi sedistu njegovo. S tim sto je centralni deo zapada sad i fizicki ogradjen od ovih sa strane, tako da ne moze tamo sa kartom za bocne delove.

 

Evo vec provejava Despotovic kao novi spic.😄

Edited by Venger
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drug Crni said:

Nece poceti Sanogo.

I ne treba da počne po mokrom terenu. Težak je i spor. Bolje je u ovim uslovima da krenu Kanga i Kangva iako se nisu proslavili u Izraelu, naročito ovaj potonji ali sa puno više discipline i trke u fazi obrane. Isto vredi i za dvojac Ivanić, Katai. Ako ćemo da igramo neobavezan fudbal onda je i Makabi za nas prejak. Nadam se da ćemo se na vreme uozbiljiti i odigrati napokon jedan dobar meč u Evropi, 90 minuta ili koliko već bude bilo potrebno za plasman u LŠ

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evropa ne moze bez zadnje veznog! Nazalost to mora.o da osetimo na sopstvenom primeru. Kao neki skoronevicki tim smo. Udaramo glavom o zid sa nadom da ce zid pasti. Srecno veceras! Moj karavan krece u 17 h za Beograd. Odjavljujem se, pa da slavimo veceras. Ziveli!

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Sve govori da cemo gledati Srnaldove bravure. Mada i ne znam dal mi je gore da pocne on ili da opet izgledamo onako mlohavo sa Kangom i Kangvom, kao u prvom mecu. Kangva mora da odigra sve suprotno od onoga pre 7 dana da bismo prosli.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Venger said:

Sve govori da cemo gledati Srnaldove bravure. Mada i ne znam dal mi je gore da pocne on ili da opet izgledamo onako mlohavo sa Kangom i Kangvom, kao u prvom mecu. Kangva mora da odigra sve suprotno od onoga pre 7 dana da bismo prosli.

Ovo vredi za sve naše vezne iz prvog  susreta osim Bukarija koji je bio do povrede naš najbolji igrač. I Kanga kad je sastavio 15-20 minuta kvalitetnog fudbala mi smo okrenuli utakmicu i stvarali odlične prilike. Nažalost to je sve bilo kratkog veka i neobjašnjivo loše smo odigrali to famozno drugo poluvreme. Počeli smo isto loše , u stvari sve što je vredno spomena šta se tice nas je tih zadnjih 15ak minuta s kraja prvog.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...