Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

7 minutes ago, Don Juan said:

Iskreno. Ozbiljno treba da brine. Ona kontra gde umesto da samo plasira u proator loptu za Bukarija, umesto da je vuče još 20 metara je mnogo zabrinjavajuća. Žao mi je, ali moraju da se traže alternative.

 

Bukari je bio celo vreme u ofsajdu i tek kad se uspio izvuci levo Kataji je probao pas al jbg nije prosao. 

Igraci su nam totalno ne spremni a najbolji primjer je upravo Kataji koji protiv Makabija u prvom poluvremenu probija kao od sale onu bekcinu za kojim slini 90% foruma a koji je jedino fizicki spreman pa se moze ponavljati vise puta a Kataji i Ivanic od iznemoglosti vise ni ustopati loptu ne mogu a kamoli napraviti dribling ili odigrati tacan pas i to je porazavajuce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, zvezdsusrcu said:

Muska igra nasih momaka. Ne znam kako iko ista moze da zameri bilo kome. Ugazili smo ih drugo poluvreme. Ko ocekuje da damo 5 golova, a oni da ne predju pola, ne znam sto prati fudbal, posto ocigledno ne zna sta gleda. Da moze bolje, moze mnogo, ali su momci izginuli. Sanogo, jedna ozbiljna greska, sve ostalo, odlicno. Pokazao kako izgleda zadnji vezbi, a ne ono sto pokusava nesrecni Srnic. Sanogo da nema taj neki bag, igrao bi u ligi 5ice, ne kod nas. Dueli, presecene lopte, izgurani njihovi igraci, tesko idu kroz sredinu kad je on tu. Neko pomenu izmene…pa koga da uvede sa klupe? Rodic crkao (na klupi je sedeo i jedva dolazio do daha) ili je povredjen, Ivanic povredjen, Katai se istrosio, Pesic verovatno najgori na terenu… sa onim sto imamo to je to. Gobeljica necu da komentarisem, nikad ga ne bih uveo (ne bi bio ni blizu tima), ali kako je tako je… U svakom slucaju, rutinski, muski, sa mnogo zelje, bice bolje drugi put.

 

 

Oni konobari s Malte dali 3 komada a jos da im nije pukla cev u gradu i da je vodoinstalater mogao da igra dali bi i 5 komada.

 

Ovo je bruka i sramota. Ulozis ovoliko para i ne mozes invalide da pobedis

Da je rahmetli Ohi odigrao kao Pesic danas, pljuvali bi ga i znani i neznani.

 

Decko je invalid. Ne ume da hoda

  • Like 7
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Reakcija nasih igraca kad igraju derbi na JNA je kao da su otisli na streljanje. Cak i kad dobro udju, kao da ih uhvati neka letargija, i nisam siguran dal je psiholoski, ali sve vise mislim da nama fali jedan kapiten koji ce da igra, pogotovo tu napred i da nasamara pogotovo Ivanica kad bude u placipicka modu, a onda i Kangu kad krene da drvi loptu ovako.

 

Gelor Kanga je slika i prilika trenera. On moze da bude ili najbolji ili najgori na terenu. Danas je nazalost u jakoj konkurenciji Ivanica koji se nije pojavio na utakmici, ipak pobedio time sto je pet cistih kontri zasrao u drugom poluvremenu time sto misli da se vise pita od trenera, pa onda uzme i carini loptu. Pa stane i zagradi se kad treba da doda, pa ga fauliraju. I brat umesto da onda posalje balon u kazneni, odigra pas prvom do sebe iz prekida. Dakle uradi ono sto je mogao da uradi i pre faula kad je u odbrani Partizana dva igraca, a ne 10. Jedno tri takve reakcije je imao, plus skraceni korner u 95. minutu, gde sam tacno ocekivao da nam ovaj svira kraj kad je odigrao Bukariju, umesto da centrira. Apsolutno kretenska partija gde je podsetio na vreme kad je Grof bio trener i akd je Kanga bukvalno odlucivao kako cemu da igramo na terenu. Stankovic ga je kontrolisao i tada je bio jedan od najboljih, ali ovo danas je bilo bas lose. Ok, ne mogu da krivim Milojevica koji je tu tri dana, ali nadam se da ce promeniti to na bolje.

 

Druga boljka nase ekipe je sto se sva taktika Dejana Stankovica zasnivala na tome kolko su Katai i Ivanic raspolozeni. A kad nisu raspolozeni, mi onda ispadnemo od Makabija i odigramo ovakav derbi. Jednostavno je preveliki ulog da toliko koncept igre prilagodis dvojcu koji ce logicno da ima uspone i padove. Meni je Katai dobar i kad je los, jer jedini nesto pokusava, ali Ivanic kad udje u ovakav mod, licno bih ga vadio na poluvremenu, jer ti vidis da on nije na utakmici. Trkcaranje, sklanjanje od duela, bezanje od odgovornosti, bas lose. Prosle godine smo mnogo zavisili i od Rodica koji je igrao sezonu karijere, ali sad se ponovo resetovao na svoj mod gde jednom predje pola terena i gde ga uopste nema da kombinuje sa ofanzivcima. Okej, cuvao je Dijabatea koji najvise zna u Partizanu, ali u momentima kad odbrana Partizana stoji u krilu Popovicu, on bukvalno drzi liniju sa stoperima, umesto da se ponudi gore i centrira, a da se Sanogo spusti tu.

 

Pesic se propisno sibao s ovima, ali tu moraju da mu pomognu i Katai i Ivanic koji kad on prima loptu, treba da mu budu tu, da se nude na pas. Ako su jednom bili evo ja ne znam. Zato je Bukari bar tri puta bio tu. Inace decko je bas dobar igrac, pismeno brzo krilo, koje zna i da probije, videli smo i da sutne, ali i da odigra, i da bude pametan. Odlicno pojacanje.

 

Sanogo jedna klasicna TM derbi partija, gde ih odvaljuje u duelima, sve cisti i pokriva i onda kiks. U prethodnim derbijima su ga vadili stoperi, sad Rikardo koji ne moze ni protiv Dragovica, ali ni protiv Milunovica ista da odigra. Jednostavno decko nije u stanju da 90 minuta odigra bez greske, a morao bi da bude, ako vec igra na toj poziciji. I nije ovo do forme, on je takav uvek bio, pogotvoo pod presingom. Ali sem toga, odlicna partija, medjutim jebiga, mogao je bas sve da prospe.

 

S klupe nikakav doprinos. Mitrovic se usrao, Kangva skroz izgubljen, a morao je da udje u 46. minutu umesto Mirka Ivanica koji se nije pojavio na utakmici. Kulibali brat, jedan kontakt s loptom gde je samo na 5-10 metara trebao da odigra pas jacine koja bi trebala da bude ok za onog ko prima, on je opizdio kao da je hteo da sutne, nerealna reakcija.

 

Legla bi nam repstativna pauza, ovako nam ide TSC koji cemo kako tako da dobijemo na Marakani, ali s Monakom nema sta da trazimo. Treba i treneru vremena ocigledno, bas bi legle dve nedelje, al sta je tu je. Nazalost ako u prva dva kola udjemo sa 0 bodova, bice bas tesko da se nadamo necemu, a sve vise ukazuje da ce tako da bude.
 

2 hours ago, Drug Crni said:

Ja ne mogu da verujem da je maltene ista ekipa trcala sa ravnopravno sa Rendzersom,a ove sezone nemamo snage za vise od 55.minuta fudbala.

 

Nije to samo do ciste kondicije, vec sam govorio do tome, nego i do taktike. Ako igras taktiku koju nisi uigrao, vise trcis, vise se umaras, konstantno kaskas jer ti nije jasno gde stojis, umoris se brze jer nepotrebno trcis i gubis snagu na neke sitince, koje ako si usvojio na treningu, znas napamet gde treba da stojis.

 

Rekao bih da nam je jednak problem i kondicija i jednostavno losa taktika. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, СтелаРоса said:

Jebote skoro 7 punih godina nismo uspeli da pobedimo na JNA, a nema ko nije odatle nosio pobede, od linglongasa do ispodprosecnih evropskih klubova. I ta poslednja pobeda je bila na foru, na bljesak i individualni kvalitet Huga i Ibanjeza, secam se da smo bili losiji taj derbi, ali eto odneli pobedu. 

 

 

 

Zapravo nije uopste cudno, kad tamo gostuje FKCZ, rival se napali, odigra 200%, da dokaze nesto , a sta to nesto, ni oni sami ne znaju, od 2019 ne znaju za pobedu u derbiju, ne znaju za trofej od 2019 takodje ni za Kup ni za prvenstvo, nece znati za pobedu u derbiju ni do proleca 2023, kad ce da se igraju dva derbija, oba na Mari, verovatno. I kad gostujemo na JNA, igramo pred 20k hiljada tudjih navijaca, logicno je da kad daju sve od sebe, da neces lako doci do pobede, ni jace evropske ekipe od FKCZ ne bi tamo lakse dosle, kao sto i jaci timovi iz Evrope, ne bi mogli nas da dobiju na Mari, prosto je tako. 

 

Da ne govorim da su oni ipak jaci i organizacioni i po kvalitetiti tima i od Vojvodine i Cukarickog i slicnih, ma u kakvom kurcu bili u tom trenutku, tu nema pravila, i FKCZ je dobijal derbije tamo sa 0 3 Vidic i drugari, kad je bila na -10 u ligi, derby je to , instituacija derbija postoji skoro citav vek, nije to od juce i fascinanto je da se i dalje neki iscudjavaju derbijem i kao da je lako dobiti u gostima, a oni su imali ogromne enormne pauze u pobeda kod nas kuci, cak i po 17 sezona, da 17!

 

Tako da derbije je vazno ne gubiti, to je taj mindset koji je trenutno aktuealan kod nas, u zadnjih 20ak sezona. 

Link to comment
Share on other sites

Da odložimo još koju utakmicu dok se ekipa ne upristoji. Mnogo toga o stanju u kom je klub govori i prazna klupa stručnog štaba. Ne mogu se dogovoriti čiji će "treneri" tamo sedeti. Menadzeri, krimosi, delije, svi hoće svog čoveka u stručnom štabu a Milojević ne može sam da preseče i nametne svoje saradnike. Ova naša liga je presmešna i tu ae neće čeato videti koliko smo loši kao klub ali Evropa može da nas baš vrati na fabrička podešavanja.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pantelia said:

Crtao se ovaj rezultat, nista ovo nije cudno. Bili smo bolji dok smo imali snage, kad smo pocrkali poceli su da nas grizu kao sto ce nas gristi i Ferencvaros, za Monako ne smem ni da pomislim sta ce da nam rade u periodu 60-90 minut. Kod njih je malo proradio i inat, + su u sredini imali 2 igraca koji nisu prosli pripreme sa Partizanom pa imaju snage, a ne poluinvalida Fejsu.

 

Do svetskog prvenstva imamo utakmice na svaka 3 dana, nema ovde Milojevic mogucnosti mnogo sta da promeni. U ovom trenutku cu sezonu smatrati izuzetno uspesnom ako na bilo koji nacin prezimimo u Evropi.

 

Edit: jedan samokvot, da se vidi kakav sam vizionar

 

 

:Hail:

 

Dao si mi slagvort za Bukarija. On u teoriji jeste neko ko moze "lako" da se skautira, ali za razliku od klasicnih brzinaca tipa Radonjic, on uopste ne insistira tolko da ide po liniji. Bas ume da vrati povratnu tamo gde treba i da namesti igracu sut na 20 metara. Bas dobar igrac, odlicne atletske sposobnosti plus mozak. 

 

Medjutim usrao je bas onu kontru s Kataijem gde je samo trebao da ostane korak iza i da mu je ovaj pruzi za pun sprint. Tu da smo ga dali, pa onda jos jedan posle, to je to. Mnogo petljamo u zavrsnici, bas nekako prelagano pokusavamo da damo gol, potcenjivacki. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Don Juan said:

Iskreno. Ozbiljno treba da brine. Ona kontra gde umesto da samo plasira u proator loptu za Bukarija, umesto da je vuče još 20 metara je mnogo zabrinjavajuća. Žao mi je, ali moraju da se traže alternative.

 

Pa tu je Bukari kriv jedan kroz jedan, trci ispred njega, plus u ofsajdu. Sta je mogao da uradi?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Markoss said:

 

Pa tu je Bukari kriv jedan kroz jedan, trci ispred njega, plus u ofsajdu. Sta je mogao da uradi?

Prvi kontakt, bili su obojica na našoj polovini.

Edit. Evo gledam ponovo, umesto da je spusti desno glavom, on je šalje sebi napred. Ok nije toliko bitno.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Don Juan said:

Prvi kontakt, bili su obojica na našoj polovini.

Edit. Evo gledam ponovo, umesto da je spusti desno glavom, on je šalje sebi napred. Ok nije toliko bitno.

 

Onda ja nisam dobro video, izvinjavam se. Meni je bas delovalo da je Bukari usrao akciju jer je trcao ispred sve vreme i to bukvalno da je usao u putanju Kataiju. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Onda ja nisam dobro video, izvinjavam se. Meni je bas delovalo da je Bukari usrao akciju jer je trcao ispred sve vreme i to bukvalno da je usao u putanju Kataiju. 

Isti utisak sam ja stekao

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pantelia said:

Ma krenuce sa istom postavom protiv Monaka kao danas, eventualno ako desni bek dodje. 

 

I jos jednom da notiram koja je steta sto trosimo Erakovica po bekovima.

 

Može kuća da se stavi na kladži da gubimo drugo poluvreme.

Link to comment
Share on other sites

Skromna partija generalno. Odigrali pristojnih pola sata i posle do kraja utakmice igrali kao ekipa sa termina. Nevjerovatno je da svaki put padamo u drugom poluvremenu, a ovaj derbi smo se raspali i nešto ranije. Meni je recimo Eraković slika i prilika ove Zvezde. Momak je štoper koji prisilno igra desnog beka i na kraju završi utakmicu kao lijevi bek. Tri mjeseca smo imali da dovedemo desnog beka i ništa nijesmo uradili. Klasična terzićevska klošarska kombinatorika.

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pevace se druga pesma kad isti ovaj tim dobije Monako. Kao da su zaboravili da pikaju nogomet preko noci, ne? Malo morgen, ovde je problem psiha i rastimovani orkestar, gde svako svira na svoju stranu, a kad je tako, dobijas pleh muziku i bol za usi. 

 

Kulibali ce da terorise ovu ligu, a ima i da ga metne Monaku, zabijao je on po France i Lig UUn. 

 

Ispade po vama da su svi dunsteri i da ne znaju fudbal, jednostavno, uzasno se lose radilo sa njim tokom leta i to je to, inace tim ima dobar potencijal itekako, to ce se i videti. Dejan im je bio pajtos i drugar , pa tek trener, dok je nekima bio ocito maceha ( Ohi, Sanogo ). 

Ne moze to preko noci da se sredi, ali sredice se , Milojevic ima znanje, ostaje samo pitanje autoriteta i da ga ne buse ovi sto su proDejan orjentisani, ali za to ce morati i Terza da zalegne i da zavrce usi , ako treba. 

 

Derby je bio i prosao, ostalo je +7, niz bez poraza traje od 2019 i to be contunued, LS na dlanu, skoro pa na dlanu, teraj dalje. Ide TSC, Monako, a rivali ako slavi 1 1 kao pobedu, to sve govori o njima, umesto da smenjuju upravu, oni slave, dok je tako, Terza i FKCZ nemaju sta da brinu. 

 

Inace, Arena oper birljirala, cim je krenulo skandiranje znate vec kome, odmah je krenulo zaglusavanje prenosa sa nekim retardiranim zvucima. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ljubitelj baklave said:

umesto da smenjuju upravu, oni slave, dok je tako, Terza i FKCZ nemaju sta da brinu. 

 

Ja se iskreno nadam da Terza brine, moze on da prolongira odlazak u ćuzu, al ona ga ceka i on to zna.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Pevace se druga pesma kad isti ovaj tim dobije Monako. Kao da su zaboravili da pikaju nogomet preko noci, ne? Malo morgen, ovde je problem psiha i rastimovani orkestar, gde svako svira na svoju stranu, a kad je tako, dobijas pleh muziku i bol za usi. 

 

Kulibali ce da terorise ovu ligu, a ima i da ga metne Monaku, zabijao je on po France i Lig UUn. 

 

Ispade po vama da su svi dunsteri i da ne znaju fudbal, jednostavno, uzasno se lose radilo sa njim tokom leta i to je to, inace tim ima dobar potencijal itekako, to ce se i videti. Dejan im je bio pajtos i drugar , pa tek trener, dok je nekima bio ocito maceha ( Ohi, Sanogo ). 

Ne moze to preko noci da se sredi, ali sredice se , Milojevic ima znanje, ostaje samo pitanje autoriteta i da ga ne buse ovi sto su proDejan orjentisani, ali za to ce morati i Terza da zalegne i da zavrce usi , ako treba. 

 

Derby je bio i prosao, ostalo je +7, niz bez poraza traje od 2019 i to be contunued, LS na dlanu, skoro pa na dlanu, teraj dalje. Ide TSC, Monako, a rivali ako slavi 1 1 kao pobedu, to sve govori o njima, umesto da smenjuju upravu, oni slave, dok je tako, Terza i FKCZ nemaju sta da brinu. 

 

Inace, Arena oper birljirala, cim je krenulo skandiranje znate vec kome, odmah je krenulo zaglusavanje prenosa sa nekim retardiranim zvucima. 

 

 

Ne znam druze koliko ti imas godina ali ako imas preko dvadeset onda ovaj sport nije za tebe jer ga ocigleno ne razumijes niti ces ikad.Druga pjesma sa ovom ekipom se nece pjevati nego ako imas dobar cekic ili bolje tokmak, donesi , ja imam dobar ekser pa da ga zakujemo.

 

Mislim iz ovog tvog teksta se vidi da si naprzeni klinjo sa sjevera koji ce tek za petnaest godina shvatiti sta ti trenutno pisem a meni bi znacilo kad bih sa ovih par rijeci uticao da se to desi koju godinu prije.

 

Kulibali da terorise, Milojevic ima znanje, Terza da zavrce usi i nema sta da brine.....

 

O utakmici necu ni da pisem, toliko je bilo lose da me je sramota.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Laki21 said:

 

Može kuća da se stavi na kladži da gubimo drugo poluvreme.

Pricamo ovde o fizickoj spremi (poneko i o psihi) a to je poenta modernog fudbala. S tim da smo od Zvezde pod mister Dekijem i mogli kad kad da vidimo trcanje bez lopte i da mu tim igra 90 i kusur minuta tj do kraja protiv ozbiljnih rivala.

Ovo sad podvodim pod cuvenu "lako cemo" pricu, uz zasicenje igraca od kojih igra i zavisi i dozu qrcobolje naravno, tako prisutnu na ovim fudbalskim prostorima. Uz to je pomenuti rad na "trcanju" i kondiciji vazna stavka, ali ne i jedina kad se pogledaju svi elementi problema.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

mene jako nervira i nedodirljivost pojedinih igraca

 

imamo situaciju da kanga besni na trenera usred utakmice, da ivanic i katai bukvalno rade sta hoce, pa cak i borjan i gobelja koji sebi daju za pravo da napusavaju publiku i drze casove zvezdastva. to su skandalozne stvari koje se redovno tolerisu

 

onda, osim dragovica i mozda borjana, ni katai, ni ivanic, ni kanga ne mogu da igraju u boljem klubu ili bar da imaju ovakvu ulogu. gobeljice, srnice i ostale amatere da ne spominjem

 

disciplina je jedna od najbitnijih stvari, a kod nas se sve uvek lomi na treneru... ako se i prelomi na igracu, onda to bude neki sanogo ili degenek (ili nekad lazovic)

 

sve u svemu, kod nas se ne zna red i igraci zive od stare slave

 

to moze da se tolerise nekad npr benu koji je dobar momak, zaduzio nas je ali nema vise kvalitet i svestan je toga... ali se trudi i prihvatio je klupu. ali ne moze kataiu koji je fizicki uzasan i bukvalno mu puca kurac, a misli da je mesi. slicna stvar je i sa kangom koji divlja kad pozeli

 

neki igraci su bas umislili da su velicine i to je trebalo da se davno sankcionise ali opet kazem, ocigledno trener tu nema nikakvu slobodu. sta god mislili o stankovicu kao treneru, covek je bar bio igracina i sramotna je ona scena gde ga onako kulura neki tamo kanga

 

sve u svemu, riba smrdi od glave, da su doveli jos 3 igraca kvaliteta bukarija na kriticnim pozicijama, ne bi ostali smeli tako da se ponasaju

Link to comment
Share on other sites

Tako je kad u klubu niko nikome ne mora da odgovara za bilo sta sto uradi. Svi su u ljubi brat odnosima i rade sta hoce. Imam osecaj da ce pojedini igraci da odu iz kluba kada oni to budu sami zeleli ili kada im penzija pokuca na vrata. U normalnom okruzenju bi Mrkela (ili neko drugi) bio bivsi jos pre tri godine zbog silnih promasaja kada je u pitanju prelazni rok gde je potroseno ko zna koliko novca, a kod nas je on i dalje tu sa namrstenom facom. Novinari cute i postavljaju sablonska pitanja na koja dobijaju sablonske odgovore i to je to, svima lepo. Terzic nema hrabrosti da smeni trenera jer ipak uzimamo titulu i igramo Evropu, a nema ni podrsku publike (opravdano) za takve poteze. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Katai se ponasa kao razocarano deriste kome je uzeta igracka, a igracka je ovde fokus koji je usmeren sada na druge igrace i sva ona euforija koja je nastala posle Kangvinih partija i narocito Bukarijevog sprinta i gola Jermenima. Ponasa se tako da porucuje da ga zaboli patka i "eto vam vasa nova pojacanja pa neka oni igraju'.

Zalosno je sto je samo malo falilo da se skocka odlican tim. Sibicarenje desperadosa u klubu ima ogroman uticaj i na sam teren. Nepostojanje autoriteta u klubu vrlo lako moze da sklizne u stvaranje grupa medju igracima jer oni odlicno vide i znaju sta se desava. Galopirajuce gubimo konce i sve ovo moze lako da ode u katastrofu. Srankovic je imao ime, integritet, pa se opet nije snasao. Ovaj sada niti smrdi, niti mirise, a takav tip je dusu dao za ovu bagru u klubu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Генерални директор Црвене звезде Звездан Терзић је веома задовољан продужетком сарадње са Гаспром њефтом.

 

- Црвена звезда има спонзора који је био уз клуб у најтежим и најлепшим временима нашег постојања.  Када је Звезди било најтеже, уз њу је био и Гаспром њефт.  Подигли смо се, устали и поносно гледамо у лице Европе са 34. места на УЕФА ранг листи.  Не само величина наших компанија, већ и братски односи наших народа утичу на то да нашој сарадњи практично нема краја - рекао је Терзић.

 

Moze li neko Terzicu da objasni da Zvezda nije kompanija? On se bas uziveo u neku ulogu biznismena ili cega vec.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, berti said:

Katai se ponasa kao razocarano deriste kome je uzeta igracka, a igracka je ovde fokus koji je usmeren sada na druge igrace i sva ona euforija koja je nastala posle Kangvinih partija i narocito Bukarijevog sprinta i gola Jermenima. Ponasa se tako da porucuje da ga zaboli patka i "eto vam vasa nova pojacanja pa neka oni igraju'.

Zalosno je sto je samo malo falilo da se skocka odlican tim. Sibicarenje desperadosa u klubu ima ogroman uticaj i na sam teren. Nepostojanje autoriteta u klubu vrlo lako moze da sklizne u stvaranje grupa medju igracima jer oni odlicno vide i znaju sta se desava. Galopirajuce gubimo konce i sve ovo moze lako da ode u katastrofu. Srankovic je imao ime, integritet, pa se opet nije snasao. Ovaj sada niti smrdi, niti mirise, a takav tip je dusu dao za ovu bagru u klubu.

Ovo sam ja primetio jos kod Pjunika. Kao da kljucevi ekipe spontano prelaze kod Kanga- kangva - Bukari tria. Tada se losa igra Kataia i Ivanica pravdala pa eto zatvorlili su Kataia i Ivanica imaju dobar skauting ali je druga strana proradila. Sreddnjorocno gledano vidi se da to nije pravi zakljucak. Ima ocigledno i do forme ali plasim se da forma nije jedini razlog. Vec i reakcija na transformaciju Zvezdine igre, tjj. na jasan put kako cemo u buducnosti biti tj. cemu cemo teziti u igri. Nekako Katai je fudbalski Teo bez odbrane, kondicije itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Venger said:

Moze li neko Terzicu da objasni da Zvezda nije kompanija? On se bas uziveo u neku ulogu biznismena ili cega vec.

 

Nazalost, jeste ... i to drzavna, opet nazalost. A to mu dodje najgora vrsta ... tj. virenje iz stranackih guzica sto sa sobom nosi nestruku, neogovornost itd.

Nije ovo druga polovina 20og veka ... sport je biznis, klubovi kompanije ... jbg, ne svidja se ni meni ali tako to funkcionise. 

Edited by Plant
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...