Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

Ma kakvi, ovaj Šerif je bezveze, pto ne znači da neće možda napredovati za nekoliko meseci. Ništa od fudbala nisu pokazali, mučili su se s loptom i bili bez ideje. Druga stvar je što su igrali sa nama ovakvima.

 

Inače, mislim da od Srnića ima više koristi nego od Pantića. Boli koliko je besmislen.

 

39 minutes ago, Markoss said:

Mislim, posle mlake polusezone, u prelaznom roku nista nije uradjeno, bezveze bas. Imas Natha, Dijabatea i Rikarda koji su odlicni igraci, i umesto da iskoristis taj momentum i popunis kolko, tolko ostale pozicije,

Ko da popuni? V&V? Petrić je prvo pričao da mu treba 3-4 igračs da bi posle rekao da če nastaviti da igra sa istim timom. Jedino uspeju da dovedu povrđenog Kolorada.

 

Jedan bezvezan detalj je meni letos ukazao šta se sprema - Jevtović, jedan ne sad neki zmaj od igrača ali neko ko bi imao mesta u timu, je izabrao da ode u Tursku po još malo keša umesto da proba da se bori za LE. Videlo se odmah kako se posmatra perspektiva tima.

Link to comment
Share on other sites

Sledi besmisleni derbi, imam karte koje necu iskoristiti.

Doslo je do toga da vise nije ni smesno kad Partizan ili Zvezda izgube pa da se prozivamo.

Jedino sto je jadnije od Partizana, jeste Zvezda sa 5x vecim budzetom, koju Moldavci, Izraelci i Kiprani, sa 10x manjim budzetima oducavaju od fudbala...

V and V ne trpe konsekvence, takdoje Terza i Mrkela, a tek sledi blamiranje sa izborom za predsednika FSS.

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Barkley#34 said:

Ma kakvi, ovaj Šerif je bezveze, pto ne znači da neće možda napredovati za nekoliko meseci. Ništa od fudbala nisu pokazali, mučili su se s loptom i bili bez ideje. Druga stvar je što su igrali sa nama ovakvima.

Nisu uigrani. Videćeš, naravno ako ih ne rasprodaju ponovo. Potpisujem da imaju veći pitencijal od one ekipe sa kojom je Zvezda igrala.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

@goofy @kendrick

 

Pricam u globalu za njega, ali decko kad god dobije jaci sut, ne postoji teorija da odbrani. Po ko zna koji put prima golove sa 20 plus metara. Svakako, po mom misljenju daleko od kvaliteta Partizana. Onaj Rosic iz Nisa je za klasu bolji golman.

 

Ovo mu je treca sezona i mislim da je pokazao mnogo falinki za prvog golmana, prvo je kao bonus imao neku vrednost, a onda kao deo ideje da imas homegrown igraca sa nasim pasosem na duze staze. Ipak, veliki je rizik sa njim, ali sam odustao od neke ideje da ce biti promene tu, osim ako ne dodje neka ponuda do milion i pol iz inostranstva. Ne pratim nasu ligu vec dugo, osim utakmica Partizana ponekad, tako da nemam pojma koje su neke potencijalne alternative, znam da je Vladan Kovacevic moj wet dream jos od breakout sezone u Rakow-u ali on je vec neko vreme nedostizan.

U principu u klubu se ne razmislja o unapredjenju igrackog kadra, sve se svodi na zadrzavanje dvojice/trojice stranaca koji donose neku prevagu (uglavnom) u prvenstvu, nema sanse da bi se isprsili za neku kvalitetnu jedinicu ako imaju nekog domaceg golmana koji donekle vrsi posao. 

Klubu nedostaje ambicije, nedostaje novca, nedostaje vizije, ne sece se sa igracima sa kojima ne ide vec se nadas da ce dok popunjavaju broj da nekad prorade, kao sto se igrom slucaja desilo sa Vujacicem. Menig je dosao kao zamena za Asana i pruzio 10% koliko je ovaj donosio timu, ali se gura sa njim dok ne zapali pa onda opet neki igrac za malu lovu da ga odmeni. Na trenutke je delovalo da se juri Haziza koji bi opovrgao ovo ali su se uprpili kada je trebalo da se plati za igraca koji poseduje kvalitet.

 

2 hours ago, Markoss said:

Mislim, posle mlake polusezone, u prelaznom roku nista nije uradjeno, bezveze bas. Imas Natha, Dijabatea i Rikarda koji su odlicni igraci, i umesto da iskoristis taj momentum i popunis kolko, tolko ostale pozicije, tebi u odbrani igraju Filipovic i Sanicanin, a brani Popovic, trio koji bi u Radniku Surdulice bio upitan. Da ne pricam o Fejsi i Daci Panticu koji postaje Partizanov Srnic. Zaboravis da decko postoji, al onda odjednom pocinje neku prebitnu utakmicu. 

 

Meni deluje da bi trebalo dati jos malo vremena Filipovicu, bas nije uhvatio ritam otkako je dosao, sekle su ga povrede, a mislim da ima lepu podlogu da bude dobra opcija ne desnom beku.

 

Fejsa je bio rezonski potpis, ali je igrac koji moze da igra izrazito dubokog zadnjeg veznog ili kao treci stoper sa trojicom pozadi, a i kao takav ima vec nekoliko skandaloznih utakmica ove sezone. 

 

Uglavnom, dzabe pricamo o pojedincima, problem je ukorenjen duboko. Prelazni rok je odradjen kako je odredjen pre svega zbog nesposobnosti V&V dua i prokletog Ivice Kralja, koji iako mi je bio omiljeni golman kada sam odrastao, ne sme da bude SD Partizana. A onda i zbog cele neizvesnosti koja se nalazi oko kluba, nikome rezultat i igracki kadar nije u fokusu. Iz tih razloga i dalje imam simpatije prema Gordanu, Nadju i ekipi pravih grobara, iako imam dosta sumnji u njihove kvalitete za pozicije na kojima se nalaze.

 

Uprkos pokojim (kratkim) svetlim trenucima u prethodnih par godina, dosta je otuzno sve sto se dogadja u klubu i u ligi, najvise im zameram sto su mi (kao i mnogim navijacima) ubili volju da pratim klub koji volim, sto su mi povezanost sa klubom i ekipom sveli na minimum, do te mere da ne mogu ni da se nerviram oko FK-a. Ova sekcija nema wildcard u vidu Zeljka Obradovica poput kosarkaske i ne moze da se resetuje, ali moze da otera bagru i da se krene sa nekom novom, pozitivnom energijom. Nije da gajim nadu da ce se tako i odviti... 

 


 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni said:

Sledi besmisleni derbi, imam karte koje necu iskoristiti.

Doslo je do toga da vise nije ni smesno kad Partizan ili Zvezda izgube pa da se prozivamo.

Jedino sto je jadnije od Partizana, jeste Zvezda sa 5x vecim budzetom, koju Moldavci, Izraelci i Kiprani, sa 10x manjim budzetima oducavaju od fudbala...

V and V ne trpe konsekvence, takdoje Terza i Mrkela, a tek sledi blamiranje sa izborom za predsednika FSS.

 

 

Samo sanjaj, ne mesaj ovde Zvezdu koja je ispala od za 3 klase boljeg Sheriffa od ovog sadasnjeg i koji je razbio Dinamo Zg i dobio Real i Sahtar.  Omonija je bila jedna utakmica na +40 stepeni i to na penal seriju, da je postojao revans, FKCZ bi prosla dalje. Znaci, nikakav smisao nema ovaj tvoj upis. 

FKCZ je imala i ima sasvim solidne rezultate u Evropi. 

Primiti 3 komada kuci od ovakvog Sheriffa je bruka i blamaza. Ovaj Sheriff je jedva prosao Zrinjski I Maribor, nikakve veze nema sa onim Sheriffom iz 2021 koji je REAL licno za ovaj sadasnji. 

Kao i uvek, kljucnu razliku moze da napravi trener, iako mi se ne svidja Stanojevic kao pojava, po ponasanju i nekim drugim stvarima, prilicno sam siguran da ovakve stvari poput Mladost GAT i ovo sada, ni u snu ne bi moglo da se desi. 

Cim je on otisao, znao sam da ce Zvezdi put do domace lige da bude znacajno laksi, ne mogu da verujem da vasa uprava to nije videla i da nisu pokusali da ga zadrze. 

 

Ono sto je on izvukao lani i kad je imao 2/3 prvenstva prednost, tesko da bi ijedan drugi trener mogao da uradi sa onakvim timom. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam komšije.Baš bedna situacija kod vas.

Igrački kadar taraba.Saničanin je sramota da se uopste profesionalno bavi fudbalom.Inteligencija u minusu,lik trči na petama.Onaj Voja Stanković je igračina za njega.

Petrić vidim da napušta klupu.Problem je što neće niko da dodje da bude trener.Postaviće Alberta Nadja,pa će tako iz šupljeg presipati u prazno.

 

Ali najveći problem gledam celokupno naše prvenstvo što igrači ne mogu da se spreme da igraju fudbal 90.minuta.Ide se kao na pripreme,dodju zvanične utakmice,duša u nosu 60-ti minut.

 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Polivalentni Stevica said:

Ne znam komšije.Baš bedna situacija kod vas.

Igrački kadar taraba.Saničanin je sramota da se uopste profesionalno bavi fudbalom.Inteligencija u minusu,lik trči na petama.Onaj Voja Stanković je igračina za njega.

Petrić vidim da napušta klupu.Problem je što neće niko da dodje da bude trener.Postaviće Alberta Nadja,pa će tako iz šupljeg presipati u prazno.

 

Ali najveći problem gledam celokupno naše prvenstvo što igrači ne mogu da se spreme da igraju fudbal 90.minuta.Ide se kao na pripreme,dodju zvanične utakmice,duša u nosu 60-ti minut.

 

 

Naravno da postoji mnogo dobrih trenera koji zele da vode Partizan, samo sto da bi se doslo do njih, neophodno je da se pogleda malo dalje od srpske avlije, ali cek da neko dojavi upravama beogradskih blizanaca da nije zakonom zabranjeno da na klupu dovedu stranca. 

 

Mada je dovoljno i da okrenu Marka Nikolica, ponude mu dobre uslove, slobodu u radu i da pitanje trenera rese dugorocno, jer on iako nije neki wow znalac, poprilicno je dokazan u Srbiji. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, fillam said:

Ja pročitah da je Petrić dao ostavku, napušta klub za reprezentativnu pauzu u Martu.

 

Kakva steta, mnogo dobar covek, bas sam ga zgotivio od kad vam je trener. Razocaran sam kakav odnos je uprava imala prema njemu a on voli Partizan deset puta vise nego svi oni zajedno. Nego za takve izgleda nema mesta kod nas. Cuo sam da nesto kuburi i sa zdravljem, ajde nije da se pise o tome, al mu zelim sve najbolje. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Kakva steta, mnogo dobar covek, bas sam ga zgotivio od kad vam je trener. Razocaran sam kakav odnos je uprava imala prema njemu a on voli Partizan deset puta vise nego svi oni zajedno. Nego za takve izgleda nema mesta kod nas. Cuo sam da nesto kuburi i sa zdravljem, ajde nije da se pise o tome, al mu zelim sve najbolje. 

Šteta je što dobri ljudi kao Gordan odlaze iz Partizana i fudbala. Stvarno bih voleo da bude nešto u klubu. Međutim, već je apostrofirano, on nije dobar trener i ima svog udela u velikim blamažama. Naravno, zna se ko su glavni krivci.

 

Inače, sve sam bliži stavu koji sam video na tviteru - ko god da dođe sad, biće samo saučesnik gamadi koja upravlja klubom. Više ne prolazi to da se neko žrtvuje da bi se održao klub a u stvari da bi oni preživeli. Neka se do kraja ogoli sve.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Pomereno za sutra u 14h, da izostane i to malo ljudi što dolazi na stadion. Samo da se ne čuje protest protiv uprave.

 

Bas se treba organizovati u inat.

Ali, verovatno i kod vas su vodje navijaca podplaceni ili ucenjeni, tako da nema nista od toga.

 

Sad je vreme da ih oterate jer nemate mnogo bitnih utakmica do kraja pvenstva. Motkama ako treba!

Pa da se posle i mi dozovemo pameti i oteramo jos vecu bagru!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Markoss said:

 

Naravno da postoji mnogo dobrih trenera koji zele da vode Partizan, samo sto da bi se doslo do njih, neophodno je da se pogleda malo dalje od srpske avlije, ali cek da neko dojavi upravama beogradskih blizanaca da nije zakonom zabranjeno da na klupu dovedu stranca. 

 

Mada je dovoljno i da okrenu Marka Nikolica, ponude mu dobre uslove, slobodu u radu i da pitanje trenera rese dugorocno, jer on iako nije neki wow znalac, poprilicno je dokazan u Srbiji. 

Nikolic ce brzo da bude u novom klubu, a mislim da to nece biti Partizan. Bar sam tako nacuo. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, marko_pantelic said:

 

Bas se treba organizovati u inat.

Ali, verovatno i kod vas su vodje navijaca podplaceni ili ucenjeni, tako da nema nista od toga.

 

Sad je vreme da ih oterate jer nemate mnogo bitnih utakmica do kraja pvenstva. Motkama ako treba!

Pa da se posle i mi dozovemo pameti i oteramo jos vecu bagru!

 

Svaka ti na mestu, samo će teško da ide s' to oteravanje, i kod nas i kod vas.

 

1 hour ago, Igor_ said:

Nikolic ce brzo da bude u novom klubu, a mislim da to nece biti Partizan. Bar sam tako nacuo. 

 

Pa naravno, samo neka budala bi sad došla u FKP.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...