Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

Bas cudna utakmica, bili smo dosta smireniji i sigurniji kako smo ostali sa igracem manje. Sigurno da je do toga sto nismo pravili rizike u nekoj tranziciji ili izlazili visoko, ali opet, ocekivao sam da puknemo u nekom trenutku. Na sve to mali Ilic usao u srce odbrane.

 

Sheriff je vidljivo neuigrana ekipa koja ima prednost u odnosu na nas samo na te fizikalije, ovo bi morali da resimo u revansu bez nekakvih problema. Imamo prednost, ne moramo da jurimo mnogo, ocekujem da kontrolisemo tempo i ritam utakmice i prodjemo dalje.

Igrac utakmice Popovic bez dileme, imao je par sjajnih odbrana, a u ostalim je poprilicno sigurno a ponekad i autoritativno hvatao lopte. 

Idemo dalje!

Link to comment
Share on other sites

Dobro je, ugasismo ih na kraju. Mada, ništa ovde nije gotovo.

 

Dosta je dobro delovala odbrana sa igračem manje kod centaršuteva. Poštovanje za izdanje Popovića večeras.

 

Neverovatno je kako nam je mali fond igrača. Ukupno tri štopera plus mali Ilić i tri krilna igrača.

Link to comment
Share on other sites

Bez zaebancije, ja sam uglavnom zadovoljan vidjenim. Krenuli smo loše, kako je utakmica odmicala, tako smo uspostavljali kontrolu. 

Svakako da veliki deo zasluga za preživljavanje tog prvog dela ide odličnom Popu.

 

Posle taj užasan potez Vujačića, ali koliko sam ljut na njega, toliko zadovoljan ostalima. Jesmo imali manje loptu u nogama, ali sa obzirom kako inače igramo odbranu, pa još sa igračem manje na strani, nije to bilo loše.

 

Jasno mi je da je skroman kvalitet fudbala u pitanju, ali to nam je što nam je. 

 

 

10 hours ago, Barkley#34 said:

Koliko znam, ništa. Pare daju samo za prolaz u 1/16.

 

Da, 600k je bilo za ovo kolo, ako prodjemo još milion.

 

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast za borbu i disciplinu, pošteno izrudarena pobeda. Ali kakav izostanak bilo kakve ideje i kreacije kod Šerifa, neverovatno. Igrač više, konstantan posed lopte i konstantno kruženje lopte na 40 m od gola koje se završava bunarenjem. I tako iz napada u napad celo drugo poluvreme. Šansu nisu napravili.

Link to comment
Share on other sites

Petrić reče da smo bez Andradea četiri nedelje zbog zadnje lože. Nije sigurno da li je u pitanju oslabljenje tima ili njegovo pojačanje. Natho je imao grip pa su velike šanse da neće početi. Kladionice najavljuju Pantića na tom mestu, kao i duo Saničanin-Marković pozadi. Tiha jeza.

 

Bez obzira na rezultat iz prvog meča ne čeka nas laganica večeras. Za ovako sklepan tim, u klubu bez uprave, prolazak bi bio lep uspeh.

 

Južna tribina je najavila protest ispred stadiona u 17h. Zbog svega što se dešava u i oko kluba, kao i EL košarke protiv Fenera u Areni od 21h ne očekujem više od 6-7 hiljada gledalaca, pri čemu će broj verovatno opadati kako se bude bližio početak košarke. Karte su kriminalno skupe (valjda da bi što manje ljudi skandiralo protiv uprave - nema ljudi, nema problema), a po stanju na sajtu tiketlajna deluje da prodaja ide katastrofalno.

 

'Ajmo, prokletnici!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...