Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

6 minutes ago, iamsho4sho said:

Strasno komsije... Ako posle ovoga ne proterate ove stetocine onda stvarno neznam! 

 

Ovo je bruka ogromnih razmera. 

 

Da je bruka, nego šta je, ali otići neće.

 

Uradiće kao i kolega im Zvezdan Terzić 2015., podneće neopozivu ostavku i ostaće tu gde jesu.

Link to comment
Share on other sites

Ova ekipa Partizana nije losa kad nije favorit i kad moze igrati na kontre al cim treba nesto odigrati protiv postavljenje odbrane imaju velike problem sto se vidi i h prvenstvu gdje jako tesko pobedjuju. Podsecaju me na onu ekipu sa Zivkovicem i Abubakarom.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goofy said:

Šerif omlati Zvezdu i Real, a sramota je kad omlati Partizan?

Jedina sramota je na šta Partizan liči u ovom trenutku.

 

Taj Serif i ovaj, nidje veze.

Sramota je Mladost da ti uvali 4 komada, a ovo je realnost.

Inace kad si vec spomenuo Zvezdu, meni se ogadila vise i ne gledam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Markoss said:

Na koju foru vise ovaj Popovic brani u Partizanu? Decko veze sa zivotom nema, level kao da Gordic brani za Zvezdu, bukvalno pola Superlige ima boljeg golmana od Partizana. 


Prošlu utakmicu je bio odličan. Večeras možda i poslednji igrač za kritiku. 
 

Generalno slab golman, imao je kikseva koliko hoćeš. 
 

Sramotna predstava večeras apsolutno svih, stoji da su falili Natho i Vujičić ali ovo je baš ispod svakog nivoa. 
 

Petrić nosi odgovornost, neobjašnjivo je biti ovako letargičan, pasivan i bezopasan na svom terenu protiv Šerifa. 

Link to comment
Share on other sites

Inače nisam pobornik nasilja ali treba rulja da uđe u stadion i da ih bukvalno išutira napolje.

Nije ovo nikakva sramota, ovo je naše mjerilo, a za to je isključivo krivac uprava a ne Petrić i igrači.

Mi imamo bar deset igrača koji nisu ni za Superligu, bruka je ovaj kadar kojim raspolažemo.

Sa bezbroj miliona minusa, stadionom za koji se ne zna više čiji je, ova uprava nije za otkaz nego za robiju.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Taj Serif i ovaj, nidje veze.

Sramota je Mladost da ti uvali 4 komada, a ovo je realnost.

Inace kad si vec spomenuo Zvezdu, meni se ogadila vise i ne gledam.

 

3 minutes ago, SunZero said:

ovaj serif sa onim koji je omlatio real ima zajednicko samo ime, mislim da nijedan igrac nije ostao

 

Kako da ne, oterali su najbolje pa su doveli neke levate. Bili su bolji i u prvoj ali su izgubili.

Da me ne razumete pogrešno, Partizan probija dno i ne zna se gde će se slobodan pad zaustaviti.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SunZero said:

ovaj serif sa onim koji je omlatio real ima zajednicko samo ime, mislim da nijedan igrac nije ostao


Niti su igrači koji su tada igrali kvalitetom mnogo iznad ovih igrača. Imali su odličnog trenera koji je i pre Šerifa pravio odlične rezultate, bili malo uigraniji i uhvatili omanji talas koji je brzo splasnuo. 
 

Ta priča je korisna u navijačkim bockanjima, u realnosti uopšte nisu uporedive situacije. Ovo jeste skroz drugačiji tim, ali onaj nije bio po iskustvu i kvalitetu nešto iznad ovog. 
 

Svakako doveli su 4/5 novih, mahom nepoznatih igrača i to se videlo u prvoj utakmici gde su bili bezidejni. Večeras su malo organizovaniji bili pozadi, a bilo je dovoljno da na volšeban način umuljaju jedan, a onda da iskoriste Belićeve idiotske odluke + užasnu odbranu Partizana i da sačekaju da sat otkuca. Partizan nije uspeo da poveže 5 minuta pozitivne igre, pritiska, sve i da je prekoputa bio neki običan JSL tim isto bi se završilo. Šerifov (ne)kvalitet je večeras malo doprineo ovom rezultatu. Partizan se sam pobedio, a imao je sve u prvih 20 minuta. 

Link to comment
Share on other sites

Neki timovi imaju lošu utakmicu, neki lošu godinu, mi imamo lošu deceniju. Bez naznaka oporavka.

 

A oporavićemo jednom. Kad vlast, ko god to bio tad, odluči, "a sad malo ona". Pa krenemo opet da osvajamo titule, opet da se brukamo po Evropi nekoliko godina, pa opet Zvezda to isto nekoliko godina, pa opet mi...

 

A gledam mog sina od 16 godina, njega to uopšte ne dotiče. On navija za Real Madrid, njegovi drugari za Barselonu, Bajern, Junajted... gledam ih kad se skupe vikendom da gledaju zajedno špansku, englesku, nemačku ligu i mislim se "srećni li ste, deco... "

 

 

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Pre godinu dana je Partizan protiv Sparte leteo po terenu, izginuli su za pobedu. Večeras, osim u prvih 10-15 minuta, stojimo, nema borbe, letargija, pravimo sumanute greške...

 

Gordan je bio ok za mesec-dva, da malo opusti i poveže ekipu. Od tada jurimo ka dnu. Brukanja u nizu. Nije sramota samo rezultat nego kako smo došli do njega. Sramota me je umesto onih nazovi igrača. O upravi ne bih, dobiću trajni ban.

 

Mislim da ću neko vreme odmoriti od FKP. Svašta mogu da trpim ali ne i ovaj nivo bola u k... svih, od lože do terena, a znam da nema kritične mase da nešto menja.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Barkley#34 said:

Pre godinu dana je Partizan protiv Sparte leteo po terenu, izginuli su za pobedu. Večeras, osim u prvih 10-15 minuta, stojimo, nema borbe, letargija, pravimo sumanute greške...

 

Gordan je bio ok za mesec-dva, da malo opusti i poveže ekipu. Od tada jurimo ka dnu. Brukanja u nizu. Nije sramota samo rezultat nego kako smo došli do njega. Sramota me je umesto onih nazovi igrača. O upravi ne bih, dobiću trajni ban.

 

Mislim da ću neko vreme odmoriti od FKP. Svašta mogu da trpim ali ne i ovaj nivo bola u k... svih, od lože do terena, a znam da nema kritične mase da nešto menja.


Petrić je sjajan čovek, ugasio je požar na jedini način na koji je to moglo, ali realno nije trener. To mi je utisak od prvog momenta. Uspeo je da smiri ekipu, pojednostavi stvari i da nakon srećne pobede u NS podigne ekipu. 
 

Ovo kako Partizan izgleda, a izgledao je slično kao kod Stanojevića u kriznim momentima, meni je muka da gledam. Delujemo kao ekipa koja osnovne fudbalske elemente nije savladala. 
 

Mora se istaći da osim igre, mnogo još stvari je mučno oko FKP, a pozicija fudbalskog kluba nalaže i finansijski mučne bilanse. Klubu je preko potrebna nova energija na vrhu, pre svega da bude čista, a onda neke temeljnije promene. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@goofy @kendrick

 

Pricam u globalu za njega, ali decko kad god dobije jaci sut, ne postoji teorija da odbrani. Po ko zna koji put prima golove sa 20 plus metara. Svakako, po mom misljenju daleko od kvaliteta Partizana. Onaj Rosic iz Nisa je za klasu bolji golman.

 

Mislim, posle mlake polusezone, u prelaznom roku nista nije uradjeno, bezveze bas. Imas Natha, Dijabatea i Rikarda koji su odlicni igraci, i umesto da iskoristis taj momentum i popunis kolko, tolko ostale pozicije, tebi u odbrani igraju Filipovic i Sanicanin, a brani Popovic, trio koji bi u Radniku Surdulice bio upitan. Da ne pricam o Fejsi i Daci Panticu koji postaje Partizanov Srnic. Zaboravis da decko postoji, al onda odjednom pocinje neku prebitnu utakmicu. 

 

Petric je dobar lik, ima taj neki fudbalski smek i mislim da bi bio vrhunski pomocni (mada sumnjam da ga to zanima, covek je biznismen, ima pun kufer nekretnina u BG), ali nisam siguran koliko ima karakteristika za glavnog trenera. 

 

I da, mislim da necete izgubiti derbi. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Glavni problem je što mi generalno živimo u nekom balonu i nemamo mnogo dodira sa realnošću i sa pravom snagom naših klubova. Kao što su se naši radovali onomad kada smo izvukli Šerif, tako je mislim nerealn optimizam bio kod vas. Neko je rekao da ovaj Šerif nije onaj i u pravu je, ovaj Šerif će biti jači. Jedina šansa Partizana je bila što nisu uigrani, međutim, eto daš im prostora da ustanu i obično se završava ovako.

Verovatno ni Zvezda ne bi bolje prošla. Znam da to nije neka uteha.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...