Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

3 minutes ago, KingOfTheBongo said:

Promenila se verovao ili ne, raspitajte se malo ako niste u toku...ja nisam isto verovao i ne idem na jug ni sad na Istoku sam zbog svega toga vec vise od 10 godina ali znam ljude koji idu i poceli su da idu ponovo, dosta je drugacija prica trenutno...

Nema sumnje ili si siguran?

Na osnovu cega to tvrdis nagadjas ili znas licno ljude koji su tamo i koji vode sad trenutno?

 

Ja sam malčice mator, znaš... Delio sam Jug sa Pampijem, Batom, Belgijom. Ovi danas... ne bih s njima podelio ni koru hleba. Zato bar pet godina nisam kročio na JNA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/7/2023 at 11:07 AM, Barkley#34 said:

Čestitam, jedini si na ovom pedeefu koji ne zna ili se pravi da ne zna kako se preko domaćih klubova izvlače pare iz budžeta, kao i pare od klupskih prihoda. Pri tom, najviše stradaju budžet (i građani), sami klubovi, zaposleni u njima (ako nisu bliski kliki) uključujući igrače i navijači. A rešenje je da propadnu klubovi. :classic_blink:

 

Do jaja. Znači, pošto se pare na sličan način izvlače preko rekonstrukcije ulica ili izgradnje puteva, rešenje je da nemamo puteve i ulice.

 

Ne sluze ti klubovi samo da se preko njih izvlace pare, nego i da stvaraju mrznju i netrpeljivost u masama koja ce pomoci da te iste mase ne razmisle zasto neko izvlaci novac preko izgradnje puteva i ulica koje si pomenuo.

 

Ne znam da li sam jedini na PDF koji sam to pominjao, ali ponovicu jos jednom - vlast u Srbiji izgleda jedino u sportu "slusa glas naroda" pa se onda vadi na taj isti glas naroda kad duh slece na Marakanu/JNA/u Pionir/Arenu i obecava da ne samo da klubovi nece propasti nego ce prosperirati kao nikada do sada. I to je nesto sto valjda dovoljno govori i o vlasti i o narodu - kao sto bi zbog same najave da se grade novi stadioni u nedodjijama trebalo da ljude natera da izadju na ulice i traze obustavu takvog projekta (jedino sto smo svi zajedno protestima uspeli je da nema zakljucavanja za vreme jula 2020. godine :classic_mellow:), tako bi i ova vlast, da ima ikakvog obzira prema ljudima koji zive u ovoj zemlji krila da "podrzava dva kluba jer ljudi u Srbiji tako zele".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jos jedno u nizu sramotnih izdanja. Koliko samo losih dodavanja, losih prijema, losih kretnji...
Nisam ocekivao od Bazdara da bude novi Jovetic, ali momak se zaista uopste ne snalazi u superligaskom fudbalu. Ne znam kako misle da od njega naprave "zlatnu koku"?! Filipovic od jednog od bitnih igraca BB-a do toga da je neupotrebljiv. I kad vidim da Sanicanin organizuje napad najezim se.
Ovde treba jedna velika cistka, pocevsi od glave.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Partizan kao da namerno gubi

kad ti nakon svega vracas Sanicanina,Stevanovica i dr.

 

Kakav kiks rezervnog golmana

Ovako i u Zvezdi pricaju treba da brani Popovic ili Vasiljevic

 

Popovic jedan cak i od boljih igraca u sezoni,to govori koliko je Partizan los....Dobro je kad golman samo sto smeta Duljaju

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vlaDixXx said:

Partizan kao da namerno gubi

kad ti nakon svega vracas Sanicanina,Stevanovica i dr.

 

Kakav kiks rezervnog golmana

Ovako i u Zvezdi pricaju treba da brani Popovic ili Vasiljevic

 

Popovic jedan cak i od boljih igraca u sezoni,to govori koliko je Partizan los....Dobro je kad golman samo sto smeta Duljaju

Imao je i Popovic pregrst kikseva, nemoj zajebavati, nije nista bolji od Stevanovica.

Link to comment
Share on other sites

Ne palite se, ovo je još jedan u nizu postova na temu ''uzimanja minuta mladim igračima''.

 

Možda nema puno smisla ovo što pišem jer još od pre derbija ne gledam mečeve. Na stranu ovi porazi od Čuke jer su oni igrali izjednačene utakmice i kad smo bili ''normalni'' (ove i prošle sezone) ali uopšte se ne bih iznenadio da su i igrači dobili hint da su ovi iz uprave bivši i da treba da ''pripomognu'' stvaranju atmosfere da odu (tipa obećano im je plaćanje dugovanja). Jasno je da se priprema drugi klan za preuzimanje kluba, a VV i famoznom UO se ne ide. Da uspeju da dobiju grupe u Evropi najesen dobili bi dodatnu finansijsku injekciju da mogu da se održe još neko vreme. U suprotnom, bez para, uspeha a možda i Evrope ne mogu da se održe ni oni ni klan koji stoji iza njih, a neće biti ni šta da se izvuče iz kluba. Dodatno, nova uprava će moći da se postavi u ulogu spasilaca sa dna.

 

Gledao sam poraze protiv Mladosti, Šerifa, Spartaka... Nije mi sa tribina delovalo da nekoga buše ili nešto slično. Jednostavno, bili su očajno pripremljeni (koncentracija i psihička spremnost su deo pripreme utakmice i polusezone) i padali su vrlo brzo. Međutim, stvarno ne mogu da objasnim ovako loš niz. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Barkley#34 said:

Ne palite se, ovo je još jedan u nizu postova na temu ''uzimanja minuta mladim igračima''.

 

Možda nema puno smisla ovo što pišem jer još od pre derbija ne gledam mečeve. Na stranu ovi porazi od Čuke jer su oni igrali izjednačene utakmice i kad smo bili ''normalni'' (ove i prošle sezone) ali uopšte se ne bih iznenadio da su i igrači dobili hint da su ovi iz uprave bivši i da treba da ''pripomognu'' stvaranju atmosfere da odu (tipa obećano im je plaćanje dugovanja). Jasno je da se priprema drugi klan za preuzimanje kluba, a VV i famoznom UO se ne ide. Da uspeju da dobiju grupe u Evropi najesen dobili bi dodatnu finansijsku injekciju da mogu da se održe još neko vreme. U suprotnom, bez para, uspeha a možda i Evrope ne mogu da se održe ni oni ni klan koji stoji iza njih, a neće biti ni šta da se izvuče iz kluba. Dodatno, nova uprava će moći da se postavi u ulogu spasilaca sa dna.

 

Gledao sam poraze protiv Mladosti, Šerifa, Spartaka... Nije mi sa tribina delovalo da nekoga buše ili nešto slično. Jednostavno, bili su očajno pripremljeni (koncentracija i psihička spremnost su deo pripreme utakmice i polusezone) i padali su vrlo brzo. Međutim, stvarno ne mogu da objasnim ovako loš niz. 

Ne znam ko je igrao menadzera od vas pa se nekad desi kad igrate sa CZ/PAR da u nekoj sezoni veciti rival sklizne na neku cetvrtu,petu poziciju i ima neke WTF poraze ( stvaraoci igrice uglavnom nisu navikli na neke druge nase zakonitosti 😄 ) E ovo je bukvalno ta sezona, neobjasnjivo losa serija.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Komšoje, iako inače slabo pratim poslednjih par godina fudbal, ovako nešto deluje kao "sjajna" priprema za  nekog mediokriteta na čelu vašeg kluba, dugoročno, koji će posle ovakve uprave biti prihvaćen i još izgledati kao neki spasioc a biti taman po volji bolesnika. 

 

Uvredilo ga što se javno iznosi njegovo se...alno opredeljenje. Baš je bolestan. 

 

Mislim, svaka čast TSC-u i Čuki ali to su klubovi nižeg ranga i biće "pokošeni" u evropskim takmičenjima

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Kosjan Willavić said:

Ne znam ko je igrao menadzera od vas pa se nekad desi kad igrate sa CZ/PAR da u nekoj sezoni veciti rival sklizne na neku cetvrtu,petu poziciju i ima neke WTF poraze ( stvaraoci igrice uglavnom nisu navikli na neke druge nase zakonitosti 😄 ) E ovo je bukvalno ta sezona, neobjasnjivo losa serija.

 

Tolike da ce ga odmah vratiti na gol nakon 2 ili 3 utakmice 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Poseidon said:

Komšoje, iako inače slabo pratim poslednjih par godina fudbal, ovako nešto deluje kao "sjajna" priprema za  nekog mediokriteta na čelu vašeg kluba, dugoročno, koji će posle ovakve uprave biti prihvaćen i još izgledati kao neki spasioc a biti taman po volji bolesnika. 

Mislim da je složenija priča. Jasno je da se uvek različite grupe, klanovi bore za dolazak na čelo nekog od klubova. Ovi sadašnji se noktima drže da sotanu makar još koji mesec ako već ne mogu duže od toga. Pritom, izgleda da su mnoge zadužili i vezali pa osim one nameštene podrške u klupskim organima, izlazi im se u susret i od strane organizacije, pa tako mogu da zakazuju utakmice u smešnim terminima ili sad ovo sa zabranom publike na derbiju. Njihov moto je već dugo da ako se ništa ne čuje, dobro je.

 

Psiho je lud ali nije glup da potpuno uništi klub. Ne prijaju mu prozivke ali mu više znači da klub radi. Dobija njegova klika dovoljno od klupskih priliva a i uvek postoje šanse da još više dođe u budućnosti, kao što je sad kazan pun u Zvezdi. Zato će u dogledno vreme doći druga uprava, sposobnija od ove i dobiće podršku vlasti da kao Terza napravi kokošku za čerupanje, a da se usput dese i neki rezultati, taman da se navijači ne bune previše.

 

23 hours ago, Kosjan Willavić said:

Ne znam ko je igrao menadzera od vas pa se nekad desi kad igrate sa CZ/PAR da u nekoj sezoni veciti rival sklizne na neku cetvrtu,petu poziciju i ima neke WTF poraze ( stvaraoci igrice uglavnom nisu navikli na neke druge nase zakonitosti 😄 ) E ovo je bukvalno ta sezona, neobjasnjivo losa serija.

Pazi, ono moje hipotetisanje je jedna stvar ali za sve postoje i opipljivi razlozi, pa tako i za ovaj crni niz. Nedovoljno kvalitetan igrački kadar, igranka sa trenerima koji takođe nemaju kvalitet, a što igrači provale pa su kao raspuštena banda, nespremnost, verovatno i problem sa plaćanjem... I kada je delovalo da smo uhvatili neki niz bilo je tu i srećnih pobeda, provlačenja, a kasnije je sve došlo na naplatu. Tim naravno nije ovoliko loš, samo je potpuno raspušten. Recimo, protiv Šerifa su počeli jako lepo nekih 15-20 minuta, da bi nakon par loših procena i reakcija koje su rezultirale golom potpuno se raspali. Jednostavno, nisu pripremljeni za takmičenje.

 

Ovaj nivo raspada mi međutim govori kao da svi čekaju neku promenu i da im je svega dosta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...