Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

Bice mi drago iskljucivo zbog Deja ako uradi nesto sa Panatinaikosom ali u principu Panatinaikos je klub koji mi je najantipacniji u Evroligi inace, verovatno i jedini antipatican.

 

Navijaci Panatinaikosa su uvek otvoreno izrazivali mrznju prema Zvezdi.

 

Ovo je samo jedan od transparenata a bilo ih je jos nekoliko vise puta, vecina ljudi sa ovog foruma su toliko odsutni od svih desavanja da sam ubedjen da 80% ljudi ni ne zna za ovaj transparent. Ostavicu prostor da gresim da ne ispadnem nesto nadmen, samo moje subjektivno misljenje sto se tice ovog transparenta.

 

spacer.png

 

 

Malo je reci da je mazohizam navijati za Pao i da je to nekom simpatican klub a da istovremeno misli da je navijac Zvezde (dok mu navijac Panatinaikosa jebe majku). Reklo bi se da to prelazi u sado-mazohizam ili sta vec.

 

Izmedju ostalog i jer je legenda tog kluba Zoc. 😄

 

Da ponovim necu navijati za Pao ni sada ni nikada, ali zbog Deja licno zelim mu svaku pobedu u Evroligi osim naravno protiv nas.

Edited by 1945
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Pa brate, svi ovde smo u tom fazonu.

 

Niko ovde nije zbog jebenog Panathinaikosa

 

Mogla je tema da se zove onda Dejan Radonjic a ne Panatinaikos. Al ajde sto kaze neko kad ima Fmp temu moze i Pao, da ne mracim.

 

On 7/8/2022 at 1:25 PM, Redstar0356 said:

Kad vidim sta radi Gazda u Kkcz, dodje mi da se zaista prebacim na ovu temu, ocigledno je Dejan Radonjic jedina normalna osoba u Zvezdi (ne racunam igrace i ljude koji se ne pitaju mnogo)

Cak mislim da bi mi bilo draze da Pao udje u top8 nego mi

Em iznerviramo gazdu em iznerviramo ultra kop

 

22 hours ago, djura.net said:

 

Ajd kad sam vec 'izasao iz sifonjera' kad su simpatije prema zelenima u pitanju, da prijavim da mi je uvek bila simpa I pevljiva ova PAO pesma koju pustaju na half time. Cim cujem prve taktove nasmesi mi se brk, toliko mi je nekako pozitivna I smesta me u neko lepse vreme.

 

On 6/30/2022 at 10:51 AM, L' Imperatore said:

Evo i mene ☘️
 

 

A i ti si mi se ucinio sa ovom detelinom kao pritajeni navijac Panatinaikosa. 😄

 

Sve ok i ja se malo salim nemam nista protiv teme, pisacu i ja povremeno na njoj iz kosarkaskog ugla, samo sam dao neko svoje misljenje da mi je nekako neprirodno da navijac Zvezde gotivi Pao pa bio tamo i Dejo na klupi, ponavljam to je samo meni neshvatljivo iz mog ugla, naravno da bilo koji navijac Zvezde moze da gotivi i bilo koji drugi klub pored Zvezde.

Link to comment
Share on other sites

Joj sada će i na ovoj temi da se analizira Devil i sablažnjava nad tim kako neko ko je navijač Zvezde može _____________________ (u ovom slučaju da simpatiše PAO)... Nijedan topik nije bezbedan. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Guru said:

Joj sada će i na ovoj temi da se analizira Devil i sablažnjava nad tim kako neko ko je navijač Zvezde može _____________________ (u ovom slučaju da simpatiše PAO)... Nijedan topik nije bezbedan. 

 

Za dobronamerne sam lepo objasnio:

 

32 minutes ago, 1945 said:

ponavljam to je samo meni neshvatljivo iz mog ugla, naravno da bilo koji navijac Zvezde moze da gotivi i bilo koji drugi klub pored Zvezde.

 

Samo sam dao svoje misljenje, izgleda da nijedan topik vise nije bezbedan da mi neko ne prisiva neke etikete.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Papajanis ostaje, Grigonis jako blizu..

 

Mejkon je imao +1 al otisao, isto ima Jovic, Santa Ros itd..Idu all in za Kalatesa..Bejkon se vise ne spominje 

Mora da se stvori Grčka osnova od 5-6 igrača. Papajanis , Kalates ako dođe, ovog čankovog što mu je buraz u NBA sam priželjkivao u CZ ima talenta, ne znam koga sve još imaju. 

Jaka domaća osnova + stranci, a sve za nijansu kvalitetnije od onog što je mogao da ima u CZ je dobra polazna tačka za napredak 

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 1945 said:

spacer.png

neces da mi verujes (ali imam svedoke sa ovog foruma) da sam bio na ovoj utakmici u Atini,
i to je nesto sasvim ocekivano za taj vid na navijacke 'kulture', mene ovaj transparent nije nasekirao 1%, cak mi je bilo simpaticno da su se toliko 'cimali' da nas 'ispostuju' 🙂

neko je vec rekao na rahmetli forumu, da ko ne voli Dijamantidisa - ne voli kosarku.

A PAO je duze od decenije bio sinonim za bajkovitu kosaku, predvodjeni Radjom i Bodirogom, zatim Dijamantidisom, Batistom, Alvertisom i Focisom, sve uz Spanulisa i Jasikevicusa, vodjeni sa klupe od Maljkovica i ZOCa, koliko god mi je srce crveno - belo i koliko god sam navijao za Dudu i Oly, ovima sam, jednostavno, morao uvek da se poklonim. 

Edited by djura.net
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, uini said:

"a da istovremeno misli da je navijac zvezde" :rolajz:

 

stigla komisija za proveru pravog zvezdastva 

 

Svako gleda iz svog ugla. Ja sam napisao i dobronamerno izmedju ostalog.

 

44 minutes ago, 1945 said:

ponavljam to je samo meni neshvatljivo iz mog ugla, naravno da bilo koji navijac Zvezde moze da gotivi i bilo koji drugi klub pored Zvezde

 

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, djura.net said:

neces da mi verujes (ali imam svedoke sa ovog foruma) da sam bio na ovoj utakmici u Atini,
i to je nesto sasvim ocekivano za taj vid na navijacke 'kulture', mene ovaj transparent nije nasekirao 1%, cak mi je bilo simpaticno da su se toliko 'cimali' da nas 'ispostuju' 🙂

neko je vec rekao na rahmetli forumu, da ko ne voli Dijamantidisa - ne voli kosarku.

A PAO je duze od decenije bio sinonim za bajkovitu kosaku, predvodjeni Radjom i Bodirogom, zatim Dijamantidisom, Batistom, Alvertisom i Focisom, sve uz Spanulisa i Jasikevicusa, vodjeni sa klupe od Maljkovica i ZOCa, koliko god mi je srce crveno - belo i koliko god sam navijao za Dudu i Oly, ovima sam, jednostavno, morao uvek da se poklonim. 

 

Verujem ti sto ti ne bi verovao. Sve ok, i ja cenim svakog dobrog igraca i ove koje si napisao izmedju ostalog.

 

Nisam siguran da su me ljudi dobro razumeli, a nije ni vazno, navikao sam da ne razumeju dublje sta hocu da kazem tako da ni prvi ni poslednji put, moje je da dajem svoje misljenje a njihovo da etiketiraju, jer auto projekcija je cudo optuzuju druge da dele etikete za nesto dok sami to cesto rade i dele sudove.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ma koga boli uvo sto se dve fudbalske navijacke grupe mrze.

 

Inace Zelimir usao u Exuma 😂🚬

 

Pa koliko imate para kad se otimaju Martin i Exum ispred nosa???

 

Prebolesno...

Mnogo, jedne sponzoriše Gasprom, druge NIS, cene idu u nebo pojačanja samo stižu+ Đoković/Nordeus 

Link to comment
Share on other sites

Ma samo se salim se Losmijem. 😄 Nema tu nikakve lose namere. Ali  bih voleo da vidim kako ce se snaci u ekipi koja ce mu pruziti ono sto on zeli. Ono u Bajernu nije najbolje sto on moze. Meni je Radonjic isto kao i svim nasim navijacima doneo dosta radosti i sulodo bi bilo da ga mrzim ili da ga napadam ali mi je krivo sto nije ostao kod nas.  

Edited by Predragdjape
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...