Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

Kad vidim sta radi Gazda u Kkcz, dodje mi da se zaista prebacim na ovu temu, ocigledno je Dejan Radonjic jedina normalna osoba u Zvezdi (ne racunam igrace i ljude koji se ne pitaju mnogo)

Cak mislim da bi mi bilo draze da Pao udje u top8 nego mi

Em iznerviramo gazdu em iznerviramo ultra kop

Edited by Redstar0356
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Chaos Is Me said:

Drugi najbolji igrač Monaka je bio Alpha Diallo, a rekao bih da su i centri (iako naravno ne poenterski) imali značajniji uticaj od Bacona. Ja Ćelavu prevaru nisam nikad omalovažavao, mada eto nije uspeo da uzme ni fracusko prvenstvo sa takim mamojebom. Možda poređenje sa JOB-om nije najbolje, evo može možda bolje sa Earl Clarkeom koji je zaista izgledao fizički kao evroligaški Lebron a bio užasno neefikasan i generalno nikakav igrač. Suviše sam gledao Monako prošle sezone (a i ranije u NBA Bacona) da bi me fascinirala statistika ovog silosa, video sam samo pravolinijska zaletanja, šuteve preko ruku i bez rezona, dodavanje lopte dinamikom Jordana Clarksona i generalno mislim da je Monako mogao do istih rezultata i bez njega. Znajući kako Radonjić voli da mu ekipe izgledaju, tako low IQ igrač teško da će da mu bude dobra akvizicija.

 

Ovo ti je još gore poređenje, pošto je Clark retko mekan igrač koji se bukvalno grozi fizičkog kontakta i uz to ima prilično loš footwork. Bacon je za svoj stil igre imao odlične procente i pokazao da je three-level skorer na EL nivou, ne može on nikako da se poredi sa delusional četvorkama koje tripuju neki skill a zapravo su nedovršeni chucker-i (posebno jer je on primarno swingman, a četvorku može da odigra po potrebi zahvaljujući fizikalijama).

 

Alpha Diallo jeste bio odličan tokom sezone (retko zahvalan igrač i vrhunski zabod Monaka), samo što je protiv Oly-a propustio poslednje 4 utakmice u seriji, a opet su igrali praktično egal i bez njega... D-Mo se u plejofu pokazao kao prevelika rupa pa mu je uloga smanjena, Hall je odigrao odlično u toj ulozi atletskog energy centra, al' teško da je to bilo značajnije od Bejkonovog vrhunskog shot making-a i 15 ppg uz dobre procente. 

 

A što se tiče Radonjićevih ekipa generalno, ključnu razliku će kao i uvek praviti pozicija pleja, jer sa i bez Kalatesa je to bukvalno nebo i zemlja. Uz njega nije nikakav problem istrpeti i nekog skorera bez savesti, posebno ako taj igrač nije undersized slabotelesni bekčić koga će protivnici da targetiraju u odbrani, nego strvina od 198 cm i 100+ kg sa odličnim wingspan-om. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Redstar0356 said:

Kad vidim sta radi Gazda u Kkcz, dodje mi da se zaista prebacim na ovu temu, ocigledno je Dejan Radonjic jedina normalna osoba u Zvezdi (ne racunam igrace i ljude koji se ne pitaju mnogo)

Cak mislim da bi mi bilo draze da Pao udje u top8 nego mi

Em iznerviramo gazdu em iznerviramo ultra kop

Identicna stvar se desila i u Pao i u Zvezdi.

 

Gazde doveli 2 pojacanja pre dolaska trenera.

 

Sta cemo sad?

 

S tim da kod nas postoji sansa da Covic u tajnosti dogovara pojacanja sa novim trenerom koji je vec dogovoren a ceka se iz nekog xy razloga da se ozvanici. Ili pak dovodi dobra pojacanja da bi mogao i boljeg trenera da dovede. Ili treca opcija da je isto postupio kao gazda Panatinaikosa.

 

Zvezda je kada pocne utakmica teren-igraci-navijanje za klub koji volis da pobedi, Zvezda nije Covic niti njegove odluke a nije ni nas dobri Radonjic.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Raduje me sto zeleno bela porodica raste na forumu svakog dana, naravno zbog Radonje.

 

300k pa Neda je imao aktivaciju na osnovu 28 tekmi u EL za sl sezonu, ali odigrao je 26, ali bez meceva sa nekim ruskim ekipama pa se tu spore i pao nece dati papire dok ne dobiju 300k pa ne znam sta je Neda potpisao.

 

Drugo, Pao ima SD, Kalezankis ili kako vec je grcki talenat..problem jeste Lee..ali ako uzmu Kalatesa to i nece biti problem.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Devil In My Pants said:

Raduje me sto zeleno bela porodica raste na forumu svakog dana, naravno zbog Radonje.

 

ja sam ovde samo zbog pao himne koju izvode mali zeleni patuljci. slabo sta sam cuo da je ujedno tako strasno i zabavno 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

 

Ajd kad sam vec 'izasao iz sifonjera' kad su simpatije prema zelenima u pitanju, da prijavim da mi je uvek bila simpa I pevljiva ova PAO pesma koju pustaju na half time. Cim cujem prve taktove nasmesi mi se brk, toliko mi je nekako pozitivna I smesta me u neko lepse vreme.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

Pa i nisi, ja sam.

Ok-et. NIsta nisam tebi rekao. Samo neko osvrt na opstu pomamu. Razumem za Prosineckog i Kajzeri posle Zvezde i razumem Radonja vs Bayern posle Zvezde ali ovo cik cak Zvezda vs drugi klub, pa opet i stalno pracenje tih novih klubova mi je malo degiutantno. Ali dobro. Uzivajte u pisanju i analizama. Ziveli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 1945 said:

Mejkon je odlican igrac.

 

Dobio je jaku ponudu Uniksa, bio slobodan igrac, identicna situacija kao sa Davidovcem, ne znam zasto bi se Dejo odrekao takvog igraca.

Imao je +1 opciju i nije strasan igrac. Pucac klasicni i to upitan za EL level.

 

+1 imaju jos Jovic, Santa Ros i jos neko al zaboravih.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Devil In My Pants said:

Imao je +1 opciju i nije strasan igrac. Pucac klasicni i to upitan za EL level.

 

+1 imaju jos Jovic, Santa Ros i jos neko al zaboravih.

Ne moze biti upitan za El level bek od koga vise poena daju samo bekovi Larkin, Nedovic i Lojd. Dodao bih jos i Dorsija, Berona, Kenana (Pantera al on je igrao Ek) i to bi bilo to. Ostali daju po 10 poena ili ispod.

 

Plus je solidan i na pleju, solidan pregled igre. Posmatrajuci ga kao ukupnu kombo varijantu, bolji mi je od Nedovica, plus je delovao nesto zainteresovaniji za odbranu, plus odigrao sve utakmice i nema rizik od povreda.

 

Da nemam emocije prema Nedovicu kao bivsem Zvezdinom igracu pre bih izabrao Mejkona.

 

Uniks, Cska i Zenit sada preplacuju igrace i vise nego sto su ranije jer ne igraju El. Na primer Uniks je i Rejnoldsu ponudio 1 200 000 citao sam, to je bas nerealno, on ne vredi vise od 700k-800 u zivotu narocito nakon sezone gde je bio bek ap Zizicu.

 

Ko zna koliko su platali Mejkona, a maltene sam ubedjen da ga je Dejo hteo, a on cekao bolje ponude, citaj pod Davidovac sitiuaciju. Narocito jer nemaju vise ni jednog kvalitetnog igraca na poziciji dva niti kombo beka.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

Ok-et. NIsta nisam tebi rekao. Samo neko osvrt na opstu pomamu. Razumem za Prosineckog i Kajzeri posle Zvezde i razumem Radonja vs Bayern posle Zvezde ali ovo cik cak Zvezda vs drugi klub, pa opet i stalno pracenje tih novih klubova mi je malo degiutantno. Ali dobro. Uzivajte u pisanju i analizama. Ziveli.

Brate kakvi ljudi su oterali Deja i Robija, Zvezdaskije je pratiti Kajzeri i Bajern nego Zvezdu. Dejo i Robi su gospoda, esencija Zvezdastva i vise imaju vajb Zvezde nego Zvezda sa Čovićem, Vladom, Lukicem iz Fka tada a sada Terzicem.. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Brate kakvi ljudi su oterali Deja i Robija, Zvezdaskije je pratiti Kajzeri i Bajern nego Zvezdu. Dejo i Robi su gospoda, esencija Zvezdastva i vise imaju vajb Zvezde nego Zvezda sa Čovićem, Vladom, Lukicem iz Fka tada a sada Terzicem.. 

 

 

 

Dal je zvezdaskije ili nije, to neznam. Ali za ovaj drugi dio si dobijo like, jer se slažem u potpunosti.

 

ps. Šta je ovo jbt, čak je Zvezda krenula da dovodi igrače samo mi tapkamo u mestu. Devile, jesi uspostavio neke kontakte sa grčkim partnerima? Šta su latest rumors, stiže li iko? 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Dal je zvezdaskije ili nije, to neznam. Ali za ovaj drugi dio si dobijo like, jer se slažem u potpunosti.

 

ps. Šta je ovo jbt, čak je Zvezda krenula da dovodi igrače samo mi tapkamo u mestu. Devile, jesi uspostavio neke kontakte sa grčkim partnerima? Šta su latest rumors, stiže li iko? 😄

Kalates odbio prvu ponudu. Poslata ponuda Exumu, gleda se Grigonis.

 

Dejo je teo Martina al covic oteo..sad se merka Gudaitis.

 

To je to manje vise sto sam povatao.

 

Tandem koji trazi su Dejo i Pedulakis..Pedulakis je imao najkrvavija kolena u Peristeriju..Sta god sastave njih dvojica bice jbno dati kos 😂😂😂 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kalates odbio prvu ponudu. Poslata ponuda Exumu, gleda se Grigonis.

 

Dejo je teo Martina al covic oteo..sad se merka Gudaitis.

 

To je to manje vise sto sam povatao.

 

Tandem koji trazi su Dejo i Pedulakis..Pedulakis je imao najkrvavija kolena u Peristeriju..Sta god sastave njih dvojica bice jbno dati kos 😂😂😂 

 

Gudaitis tacno po Dejinom ukusu... Ozbiljan centar.

Zna li se sta ce biti sa Papajanisom?

Ima li gde da se vidi sta je tamo trenutno pod ugovorom.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nenad010 said:

 

Gudaitis tacno po Dejinom ukusu... Ozbiljan centar.

Zna li se sta ce biti sa Papajanisom?

Ima li gde da se vidi sta je tamo trenutno pod ugovorom.

Papajanis ostaje, Grigonis jako blizu..

 

Mejkon je imao +1 al otisao, isto ima Jovic, Santa Ros itd..Idu all in za Kalatesa..Bejkon se vise ne spominje 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...