Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

znate li vi uopšte šta je gospodin? to nije dobar čovek, jer niko od nas i nije, but I digress.

 

To jeste tricky, mislim koja definicija se uzima tj. ko kako tumači tu titulu jelte. Pa se stoga ne bih posebno raspravljala oko toga... Samo iz mog ugla on uopšte nije gospodin.

I da, ne mislim na to da li je dobar čova ili jok. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Snjofko said:

Nista, moramo da napravimo neki dogovor za neko forumasko okupljanje u Pirotu, samo malo da otopli, pa da proverimo to iz prve ruke 😁

 

Može ispraćaj Pešića u penziju, da mu kupimo sat i ugraviramo Vox92.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Koliko upisa ovde, mislio sam raspravlja se o sastavu repke za SP... 😄 

 

p.s. Pesic i gospodin, hmmm, ni meni ne bi bila prva asocijacija za njega. Sto ne znaci da nije gospodin. Gospodin medju trenerima mi je recimo Duda. Od novijih Radonja. Prva asocijacija na Pesica mi je tvrdoglavost. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni Kari bas bas nije gospodin. Simpatican je lik ovako, ali bas je ljakse s komentarima uglavnom, kontam da je ljudima vrlo cesto aprijatno, jer ne znaju kako da odgovore na te opaske. Bas nema neki filter, sto nije nuzno lose u zivotu, al ovo mi je u nekom negativnom smislu, a cesto umeju to da rade, pogotovo stariji ljudi. Ono, kroz salu ti jebu seme i pleme, a ti onako iz nekog rispekta, nit znas kako da odgovoris, nit hoces da odgovoris, al opet frustrira.

 

Ne kazem da je ovo jedina i tacna definicija gospodina, ali za mene bas ogromnu ulogu igra konkretno odnos prema drugih ljudima, bilo da su ti bitni, bilo da su ti nebitni. 

Edited by Markoss
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pešić je interesantan lik i legenda košarke al definitivno je daleko od nekog gospodina:

- em žvaće žvaku kao sarmu da jede

- em nikad sa sobom ne nosi novčanik, za njega se priča da je pravi primerak Piroćanca iz viceva što se tiče štekanja.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Mi smo jos veca gospoda od Pirocanaca 

🙂

to me ne iznenadjuje uopste s obzirom na visok broj doktora nauka koji dolaze iz tako malog mesta

 

1 hour ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Ponesi to kiselo mleko i svrati kod mene u Palanku na banicu. 🙂

predator-hand-shake.gif

u planu mi je bilo da odem na banicijadu kad se u pirotu zateknem u to vreme ali ovo je jos bolja varijanta :thumbsup:

 

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Kapusta i Mavra,hrvatski plejmejkeri odučili od kosarke,strane "milionere" blizanaca....

 

Pa Split i Cibona i Zadar,svaka od tih ekipa ima budzet kao jedan kosarkas bilzanaca(najgori rekao bih)

njihove ekipe imaju skromne budzete,ali makar igraju njihovi kosarkasi i napreduju protiv stranaca,

mi smo u goroj situaciji nego hrvatska kosarka(koja se stalno ismeva),

svaki plasman na neko takmicenje,sad je uspeh

(tako je u svakom ekipnom sportu nazalost)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, vlaDixXx said:

Kapusta i Mavra,hrvatski plejmejkeri odučili od kosarke,strane "milionere" blizanaca....

 

Pa Split i Cibona i Zadar,svaka od tih ekipa ima budzet kao jedan kosarkas bilzanaca(najgori rekao bih)

njihove ekipe imaju skromne budzete,ali makar igraju njihovi kosarkasi i napreduju protiv stranaca,

mi smo u goroj situaciji nego hrvatska kosarka(koja se stalno ismeva),

svaki plasman na neko takmicenje,sad je uspeh

(tako je u svakom ekipnom sportu nazalost)

 

 

 

Pitam se kako li bi ti odregovao ako stranac ikada nastupi za našu repku.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...